Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Mikrovlákniny ve službách střeva

22.07.2014
Vláknina
Mikrovlákniny společně s vodou nabobtnají a jsou nuceny odejít z trávicího traktu stolicí ven, protože je nedokáže střevní stěna vstřebat. Mezitím ale svou přítomností tuto stěnu jemně dráždí a podporují střevo k lepší peristaltice: To je velmi důležitý okamžik pro zdravý cyklus střeva a přeneseně pak pro mnohé léčivé procesy.

Střevo je největším orgánem v těle. Kdybychom jej rozložili na plochu, překvapilo by nás svou rozměrností. Umíme si pak lépe představit, co nastane, když tato plocha onemocní, a jak to ovlivní celého člověka.

 

Tenké střevo má funkci vstřebávací, má za úkol vstřebávat z potravy do krve živiny důležité pro život člověka. Nacházejí se zde speciální útvary buněk, které sehrávají velmi důležitou úlohu při obraně organizmu. Dá se říci: V jakém stavu je střevo, v takovém stavu je imunitní systém. Tlusté střevo má na starosti vylučování již nepotřebných zplodin z těla ven. Když je tato funkce omezena, pak dochází k přetěžování ledvin i jater. Tělo je těmito zplodinami zaplaveno a snadno onemocní. Střevo je takový dobráček, dlouhou dobu si nechává líbit špatné zacházení a nijak se neprojevuje, ale v okamžiku, kdy míra jeho snášenlivosti přeteče, pak se projeví velké potíže.

 

Aby se člověk cítil dobře, použije FIBER STAR.

 

Je to rostlinný doplněk, obsahující látky s výbornou vazebnou vlastností, čistí střevní trakt. Lněné semínko a vlákniny psyllia jsou posíleny ve své čisticí činnosti ještě dalšími rostlinnými extrakty ze švestky, jablka, jilmu ad. Usnadňuje trávení, vytváří zdravou mikroflóru, má detoxikační a regenerační účinek. Tvoří základ pro čistotu vnitřního prostředí organizmu, harmonii, dobrý pocit zdraví. Je vhodná kombinace s probiotiky, např. SYMBI II - Laktobacily.

 

Každý z nás má své vnitřní biologické hodiny. Doba od 5 hodin ráno do 10 hodin dopoledne je určena pro vyprazdňování, čištění. Během dne je tělo přizpůsobeno přijímání těžší stravy a od 17 hodin odpoledne do 20 hodin ještě lehčí stravy. Noční hodiny jsou určeny ke zpracovávání přijaté potravy.

 

Jestliže máme tyto biologické hodiny narušeny, posunuty, obráceny, pak můžeme brzy očekávat, že se dostaví nějaké problémy.

 

Dávkování produktu FIBER STAR je přizpůsobeno lidským biologickým hodinám. Ráno si vezmeme 2 tbl., večer 2 a lépe 4 tbl., právě proto, abychom zlepšili trávení a ranní vyprazdňování. FIBER STAR přispěje k tomu, aby se člověk během dne cítil lépe.

 

Je doporučován dostatečný pitný režim.

 

Celková nabídka pro zdravá střeva.


Související články:
Střevní symbióza
Systém Symbi - úvod k seriálu
Únavový syndrom - nutné ozdravení střev


22.07.2014
autor: MUDr. Pavel ŠÁCHA
další články v rubrice: Filosofie zdraví


 
Čím víc léků, tím víc nemocí... aneb porozumění místo boje
Jíst jedno jídlo denně - cesta k omlazení i dlouhověkosti, která není pro každého
Priessnitzův obklad
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Sušení ovoce a zeleniny
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Červená fermentovaná rýže
Jaké největší stravovací chyby děláme
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Nemoc není zlo, umožňuje člověku zlepšit charakter

149,- Kč

231,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS