Migrény a jiné bolesti hlavy – jak se přestat nechat “léčit” a raději se svépomocně uzdravit

Bolesti hlavy byly jednou z řady mých chronických nemocí, jejichž marná chemická rádoby “léčba” a naopak úspěšné alternativní řešení mne postupně přivedly ke ztrátě důvěry v oficiální chemickou medicínu a k doživotnímu hledání účinnějších postupů i pro jiná onemocnění.

Migrény a jiné bolesti hlavy jsou vyvolány nerovnováhou neurovegetativního systému, viz článek:

 

V článku mimo jiné uvádím doporučení na produkt Regevit, jednu z nejzajímavějších HARMONIZAČNÍCH přírodních látek, jakou jsem kdy v medicíně poznal a tři roky nepřetržitě užíval, než jsem našel jiné způsoby, jak migrénám předejít. Podrobné informace o této bylince najdete zde:

Když mi napíšete, kolik vážíte a měříte, dávkování Vám upravím.

Bolesti hlavy někdy začínají jako tuhnutí svalstva krční páteře, ale i tehdy je stejný původ v popisované nerovnováze. Zastavením přebytečného myšlení a zpevněním všech svalů od pasu dolů (včetně pánevního dna) se šikovné klientky naučily zastavit a odstranit rozbíhající se migrénu.

Je to také jediná možnost, jak se nakonec zbavit bolestí hlavy navždy: co méně myšlenek v hlavě a o to více bioenergie přesunuté směrem od pasu dolů, kde uzdravuje a CHRÁNÍ vše potřebné – například nosné klouby, křečové žíly a všechny orgány pánevního dna.

 

Související techniky jsou popsané v článku:

Co se produktů týká, kladné reference má:

 

Další častý zdroj – špatné dýchání spojené s nitrobuněčnou otravou kyselinou mléčnou.

 

Co nejintenzivněji a nejčastěji se proto věnujte pomalému dýchání NA DORAZ a bandhám – viz články:

Také je dobré vědět, že na vzniku migrén a jiných bolestí hlavy se (kromě výše uvedeného) může podílet:

  1. nedostatečná hydratace organismu
  2. chronické překyselení organismu – to totiž ničí úplně všechno v našem těle Sumář informací a odkazů k tématu najdete zde:
  3. chyby v jídelníčku – přemíra thyraminu (z uležených zrajících sýrů) nebo glutamátu sodného.
  4. nedostatek záporných iontů v ovzduší – více větrat, případně pořídit čističku vzduchu s ionizátorem

 

Na závěr znovu opakuji:

Jediná možnost jak se navždy zbavit bolestí hlavy = co méně myšlenek v hlavě a o to více bioenergie přesunuté směrem od pasu dolů, kde neškodí a naopak uzdravuje a CHRÁNÍ vše potřebné – například nosné klouby, křečové žíly a všechny orgány pánevního

Užitečnou součástí komplexní péče o zdraví jsou meditace zaměřené na napojování Duše a těla na Kosmické Zdroje. Podrobné informace najdete v tomto souboru poznámek:

 

Kladné výsledky dalších klientů a přátel “napojování” ukazují, že jdeme správnou cestou. Je to ten nejužitečnější koníček, jaký můžeme sami sobě dopřávat – a nejen pro naše zdraví.

 

Příběhy z praxe:

 

TĚLO JE OBRAZEM DUŠE – a nejen tělo, ale i vše ostatní, co tu schránku obklopuje.

Zpět nahoru