Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Menopauza aneb jak na výpadek ženských hormonů i na jiné problémy s tím související

06.12.2014
Smějící se žena Předem několik upozornění:
A) Je již k dispozici dostatek studií (nefinancovaných výrobci chemických "léků")  které prokazují, že podávání jakýkoliv syntetických hormonů z dlouhodobého hlediska významně zvyšuje riziko vzniku rakoviny, nehledě i na jiná zdravotní rizika =  poškození jater, poškozování žilního systému, ale dokonce i poškozování  sluchu...

B) V menopauze klesá hladina ženských hormonů cca na 50 %. Daleko závažnější však může být nikoliv nedostatek hormonů, ale to, jakými metabolickými přeměnami dále procházejí. Některé z jejich derivátů (které si bohužel dokáže vytvořit ženský metabolismus sám o sobě) mohou totiž zvyšovat riziko rakoviny podobně jako zvenčí podávané chemické rádoby hormony vnucované oficiální medicínou.


Při ochraně před problémy v souvislosti s menopauzou často tedy postačí zabránit změně původně užitečných hormonů na jejich škodlivé příbuzné. Výzkum prokázal, že této změně například dokáže spolehlivě zabránit přírodní látka zvaná Indol-3-carbinol. Podrobnosti o ní můžete najít v tomto článku:


Indol-3-carbinol má navíc i řadu jiných preventivních a léčebných účinků (včetně protirakovinných) a stal se tak jednou z nejzajímavějších látek užívaných jako prevence různých zdravotních komplikací v menopauze. Mimo jiné je účinný i proti myomům a cystám.

 

Momentálně má nejvyšší obsah I3C produkt:


Samozřejmě je potřebné zmínit se v souvislosti s menopauzou i o tzv. fytoestrogenech = dalších přírodních látkách, které dokáží v ženském organismu velmi jemně stimulovat příslušné buněčné receptory, čekající na hormonální podnět.Jednou z nejlepších bylinek v tomto ohledu je ploštičník (cimicifuga racemoza), u kterého bohužel zmanipulované "kontrolní" úřady v Evropské unii. Snížili povolenou denní dávku hluboko pod dosud běžně užívané a osvědčené množství, což je stejné jako by k oficiálnímu prodeji zakázali. Doufejme, že s rozpadem tohoto totalitního zřízení zmizí i tento nesmyslný zákaz Bruselu, který je proti zdravotním zájmům klientek.Naštěstí jsou zde ještě i jiné přírodní produkty se solidním účinkem:

- možno užívat samostatně nebo současně - i v kombinaci s produktem GynMax.

 

Podávání Regevitu na svém počátku vyžaduje trochu pozornosti a trpělivosti - viz článek:

Dávkování Regevitu je nutno pečlivě vysledovat pro každého jedince individuálně. Napíšete-li nám do naší internetové poradny, kolik vážíte (a další podrobnosti o svém zdravotním stavu), rád Vám dávkování upřesním.

 

Také produkt Kudzu se některým ženám osvědčuje při potížích s menopauzou. Prostě chce to zkoušet a hledat "ten svůj" produkt - ale nenechat to jenom na něm!

 

POCENÍ

Mnohdy jsou návaly horka a potu způsobovány zvýšenou nerovnováhou neurovegetativní řídící soustavy, než ze samotného nedostatku ženských hormonů.

V takových případech se opakovaně osvědčil přírodní produkt s prastarou tradicí z čínské medicíny, který má navíc i celou řadu prokázaných účinků při zpomalování procesu stárnutí - je to Regevit.

Podrobné informace o něm najdete zde:

Regevit působí preventivně proti osteoporóze, která často s menopauzou souvisí. Při osteoporóze již vzniklé je lze také využít, ale pro jistotu již raději v kombinaci přírodních produktů, použivaných při neobyčejně efektivní regenerační léčbě - viz článek zde:

Ukazuje se, že různé nepříjemné stavy návalů horka a pocení souvisí nejen s neurovegetativní labilitou, ale i s chronickým překyselením. Organismus na tuto metabolickou situaci začne být v menopauze mnohem citlivější.

Důležitá je každodenní péče o odkyselení organismu


Sumář informací a další odkazy k tématu najdete zde:

Odkyselovat bychom se měli úplně všichni - ti dosud zdraví i nemocní jakoukoliv chorobou.
Prakticky každé lidské tělo zápasí s překyselením - aniž by si to většina spoluobčanů uvědomovala. Na morové epidemie také dříve umíraly milióny lidí - dokud nepochopili, kde má tyto masové nemoci svůj původ. Totéž prozření čeká společnost i ohledně nespočtu nemocí z chronického překyselení organismu.

Proto každému (nemocnému i zdravému) doporučuji objednat si

  • Indikátorové pH papírky(5,0-9,0) 200 ks
  • pH Minerals (alespoň dvě balení)-obsahuje proti jiným produktům menší a přiměřenější množství vápníku v podobě výborně vstřebatelného mléčnanu vápenatého. Navíc je zde vápník doprovázen dalšími zásadotvornými minerály. Proto bude mít větší šanci pomáhat všude, kde je ho potřeba, aniž by se vysrážel někde, kde být nemá. To občas hlásí zklamaní klienti - v jakém komerčním produktu dvojsečný vápník užívali a kde všude jim po takové „odborné léčbě“ zkalcifikoval (ledviny, velké cévy a vjednom případu také oční kapiláry)

Jak užívat pH Minerals:
Ideální je užívat jej individuálně a podle aktuálního měření pH moče s pomocí selektivních papírku – např. Indikátorové pH papírky (5,0-9,0) 200 ks, které jsou mnohem přesnější než obyčejné pH papírky co Vám sice nabídnou v každé lékárně, ale pro tyto účely jsou nevhodné. Když máte pH zřetelně pod 7, vypijte nápoj s jednou rozmíchanou lžičkou a za několik hodin si pH znovu zkontrolujte. Pokud dávka nestačila, možno opakovat až do 4 lžiček denně. Produkt s minerály by měl vždy být jen „třešničkou na dortu“, základem příjmu minerálů by mělo být velké množství zeleniny – včetně podceňovaných BRAMBOR (v jakékoliv úpravě, aby se Vám nepřejedly). Časem získáte praxi a budete schopni odhadnout, kolik pH Minerals přidat k tomu co jste za celý den snědli a jak dobře či špatně jste dýchali. Čím více jsme „hřešili“, tím větším počtem lžiček to včas kompenzovat.
Třeba s ním zapít jídlo, které má nedostatek minerálů a ohrožuje překyselením – např. většina obilnin a výrobků z nich.

Zásadotvorné minerály si nejčastěji přidávám do pití připraveného na noc. Ve spánku tělesná schránka některých lidí (včetně mé maličkosti) dýchá málo a povrchně a proto se nejvíce překyseluje. Podrobnosti v článku:

Co nejintenzivněji a nejčastěji se proto věnujme pomalému dýchání NA DORAZ - viz článek:

................

Od klientů mám také opakovaně potvrzeno, jaký (pro ně neuvěřitelný) efekt mívá detoxikační a zásadotvorné lakto-vegetariánské stravování. Jakmile se jejich dosud „nevyléčitelně“ nemocný organismus zbavil zhoubných purinových a jiných intoxikací z masa a ryb - zažívají doslova zázraky. Opravdu není dobře, když je lidské tělo hromadným hrobem zvířecích mrtvol.

Přechodem na bezmasou stravu mimo jiné mizí životní podmínky pro řadu střevních parazitů. Tělu se uleví od jejich toxinů, šířících se krevním oběhem do všech ostatních tkání.

Mé mnohaleté zkušenosti najdete zde:
Celková nabídka přípravků pro ženy v období menopauzy.


Související články:
Menopauza: návalům horka můžete zabránit změnou stravování (1. část)
Menopauza: návalům horka můžete zabránit změnou stravování (2. část)
Stravování žen po čtyřicítce
Rozevřené nůžky při hormonální léčbě žen po menopauze
Fytoestrogeny
Menopauza


06.12.2014
autor: MUDr. Ladislav Šafránek
další články v rubrice: Prevence


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

660,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS