Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Lipovitamin C – tak trochu „jiné céčko“ (komerční sdělení)

23.10.2017
Vitamín C Vitamin C si na rozdíl od zvířat člověk neumí vytvořit sám. Přitom je pro život člověka nezbytný a velmi důležitý pro kvalitní a zdravé fungování lidského organizmu. Vitamin C má v lidském organismu celou řadu nezastupitelných funkcí. Proto se nelze divit, že při jeho nedostatku dochází k mnoha nebezpečným příznakům.

Vzhledem ke své antioxidační funkci a významné roli při tvorbě kolagenu dochází při jeho nedostatku ke ztrátě pružnosti cév. Častými příznaky jsou krvácení do kůže, sliznic, kloubů a pod okostici. U malých dětí a kojenců se nedostatek vitaminu C projeví neprospíváním, chudokrevností, poruchou osifikace.

 

Choroba, která se nazývá skorbut neboli kurděje, se při poklesu příjmu vitaminu C pod 10 mg denně projeví u každého člověka! Na nedostatek vitaminu C lze i zemřít. Nedostatek tohoto vitaminu se projevuje zejména při zvýšené námaze nebo při zhoršeném zdravotním stavu (při polytraumatu se spotřeba vitaminu C zvýší až trojnásobně). Při sepsi se zásoby tohoto vitaminu vyčerpají již za 48 hodin. (MUDr. Sylva Šebková, Celostní medicína, 2005).

 

Můžeme Vám tady vyjmenovávat, k čemu všemu přispívá:

 

  • k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm,
  • k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, funkci zubů,
  • k normálnímu energetickému metabolismu,
  • k normální činnosti nervové soustavy,
  • k normální funkci imunitního systému,...

 

a tak bychom mohli pokračovat téměř donekonečna. My vám ale chceme nabídnout efektivní řešení a prevenci, ne vás strašit, co všechno se stane, když…

 

Protože vstřebatelnost vitaminu C podaného perorálně (podávaný ústy) má svoje hranice, resp. je dána propustností střevní stěny, máme pro vás jednoduché a vysoce účinné řešení s kvalitním podáváním a „dodáváním“ potřebné denní dávky (DDD) vitaminu C do Vašeho organizmu – liposomální formu vitaminu, doplněk stravy – LIPOVITAMIN C. Odhaduje se, že do buněk se dostává asi 20% vitamínu C podávaného nitrožilně, zatímco u lipozomální formy do buněk proniká až 90% aplikovaného množství. Vitamín C je rozpustný ve vodě a stěny buněk obsahují tuky (Zdroj: Úspěšná léčba.cz).

 

A jak je možné, že má liposomální vitamín C o tolik vyšší vstřebatelnost oproti klasickému “céčku” včetně toho vyrobeného z přírodních zdrojů? Pokud pochopíte princip, zjistíte, jak jednoduché to vlastně je. Většina vitamínu C se ani do střev nedostane, protože je ještě předtím natrávena žaludečními šťávami. Tak se nám přes střevní stěny do krevního oběhu dostane jen minimální množství daného vitaminu. Vitamín C v liposomální podobě je obalen v liposomech (lipozom či liposom je mikroskopická částice dopravující výživné látky hluboko do podkoží a ty jej nejen ochrání před vlivem žaludečních šťáv, ale díky schopnosti fosfolipidů se vitamín C dostane velmi rychle do krevního řečiště, kde vykoná svou práci. (Veronika Novotná, Lipozomální vitamín C, 2014).

 

Náš LIPOVITAMIN C funguje přesně tímto způsobem. Je vysoce koncentrovaným a vysoce účinným doplňkem stravy a v neposlední řadě váš každodenní pomocník k dobře fungujícímu organizmu.

 

Zkvalitněte si svůj život o výborný, moderní, a hlavně vysoce účinný doplněk stravy, který Vám bude v mnoha ohledech skvělým pomocníkem a společníkem na cestě k vyváženému organizmu a pomáhat Vám v prevenci a boji s řadou vašich možných nebo již existujících zdravotních komplikací.

 

 


23.10.2017
komerční sdělení
autor: Ing. Jaromír Kudláček, Ing. Miroslav Karas, Mgr. Roman Bělohlávek
zdroj: www.larme.cz
další články v rubrice: Prevence


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS