Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Lepicol - zdraví začíná ve střevech (komerční sdělení)

03.05.2007
Potížemi s vyprazdňováním trpí občas každý. Například po prodělané infekční chorobě, užívání antibiotik, kvůli dráždivému tračníku. A není to vždy jen zácpa. Střídání zácpy s průjmem, časté nepravidelné průjmy, to vše je známkou, že naše zažívání není v pohodě.

V posledních 100 letech se výrazně změnil životní styl a stravování lidské populace ve smyslu omezení pohybu, upřednostnění energeticky bohaté potravy s minimálním obsahem vlákniny, ale naopak velkým obsahem potravinových aditiv, emulgátorů, barviv, nadmíra užívání rozmanitých léků. Veškeré tyto změny vedou ke vzniku civilizačních obtíží, ke kterým patří ateroskleróza cév, ischemická choroba srdeční, vznik mozkových příhod a vysoký krevní tlak. S potravou a životním stylem je spojená obezita i cukrovka 2. typu. V první řadě však zácpa a vznik výchlipek střeva - divertiklů. Díky zácpě se do organizmu vstřebává ze střeva velké množství zplodin, které by měly být denně vylučovány. Říká se, že někde tam může začínat i rakovina tlustého střeva. V pořádku pochopitelně nejsou ani střídavé průjmy, za nimiž následuje často úporná zácpa. Ve svém důsledku mohou vést k dalším zdravotním potížím. Řešení se nabízí ve skladbě potravy, ale i v užívání vhodného potravího doplňku.

 

 

 

Lepicol je symbiotikum, obsahuje zdraví prospěšné mikroorganismy (probiotika), dále tzv. prebiotika, které podporují osídlování střeva probiotickými kulturami a rostlinnou vlákninu. Existuje i Lepicol plus, který je obohacen i enzymy. Lepicol upravuje složení mikrobiální flory v lidském střevě. Dobrá střevní mikroflóra, jak zjistili vědci a praxe potvrzuje, je základem lidské imunity. Zdravá střeva si poradí se škodlivinami, dokáží obstát i proti atakům virů například při epidemii chřipky. Ukazuje se, že se imunita rozvíjí už v prenatálním věku a v raném dětství. Je proto vhodné dbát na skladbu stravy a tam kde není zažívání v pořádku napomoci Lepicolem.

 


Čisté střevo s nezbytnými bakteriemi - základ dobré imunity.

 

Existuje již i poslední novinka, a to Lepicol pro děti. Je vhodný od ukončeného 6. měsíce věku dítěte. Podporuje zdravé zažívání i vyprazdňování, je speciálně upravený pro děti, obsahuje sedm kmenů probiotických kultur a prebiotika pro zdravé střevní sliznice. Dobře fungující střeva si totiž poradí s každým neduhem. Zlepší se alergie, zažívání, ustoupí rozmrzelost, zvýší vitalita dítěte. A pozor je nezbytný při i po antibiotikách.

 


Přípravky Lepicol prášek, Lepicol kapsle - pro zdravá střeva a Lepicol plus naleznete v naší nabídce.


03.05.2007
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Hemofilové nákazy
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Zdravé vánoční cukroví
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Není losos jako losos
Červený čaj neboli Pu-Erh
Význam železa ve stravě
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Jak vyčistit ucpané cévy?
Laktóza - skrytý problém
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS