Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Lékař léčí, příroda uzdravuje (komerční sdělení)

19.09.2017
Rostlina
Od nepaměti rostliny pomáhaly uzdravovat. A dnes, v době civilizačních nemocí, zažívají rostlinné výtažky renesanci. Diabetes, zvýšený cholesterol, hormonální poruchy, vyčerpaná imunita, únava nebo deprese totiž nejsou rýma nebo chřipka, u nichž stačí řádně se vyležet. Civilizační choroby zasahují fungování organismu jako celku a rostliny umí komplexně působit, a to bez významných nežádoucích účinků.

Ať vám doktor zatím nic nenašel, ale už se delší dobu necítíte ve své kůži; ať máte zatím jen lehce zvýšený cholesterol, ať máte zatím jen zvýšený krevní cukr, ať vás zatím jen pobolívají klouby, ať zatím jen trpíte občasnou sklíčenou náladou, nebo vás začínají zlobit zažívací problémy… Takto lze pokračovat ještě dlouho, ale ve všech zmíněných situacích je na místě dělat něco, aby se obtíže neprohlubovaly, aby nebyly léčbou pouze potlačovány příznaky zmíněných obtíží a nemocí; na víc totiž drtivá většina moderních léčiv zatím nestačí.

 

Jak jsou moderní léčivé přípravky v potlačování příznaků chorob přeborníky, tak jsou vesměs bezmocné vůči vychylování rovnováhy organismu, zapříčiněnému dnešním hektickým životním stylem, stresem, znečištěním životního prostředí i dalšími faktory a projevujícímu se v těle chronickým zánětem. Aby se organismus regeneroval a vracel do svého rovnovážného stavu před vznikem obtíží, chce to něco navíc. Látky, jejichž hladina je v organismu následkem chronického zánětu snížená, které jej dokáží tlumit a napravovat škody, jež v těle způsobil, jsou v nejpřístupnější podobě obsaženy v rostlinách.

 

Erbenobili Celá věc má však háček. Nikdo nepůjde napravovat své obtíže na louku, kde uzobne něco pampelišky, jetele či ostropestřce mariánského, ale vyrazí do lékárny, kde se to v regálech rostlinnými extrakty doslova hemží. Ty však často trpí četnými handicapy, z nichž uveďme ten největší: extrakce „vysála“ z rostliny obsahující tisíce složek jen několik z nich či dokonce jednu jedinou, od níž se očekává kýžený účinek. Jenže když naši prapředkové po trpělivém zkoušení našli tu pravou rostlinu pro ty které obtíže, využili ji celou, a protože jim to vydrželo celá tisíciletí, je na onu „celostnost“ náš organismus nastaven. Takovýto koncert látek, v němž jsou, pravda, některé nástroje dominantnější, jiné jsou slyšet méně, přesto to bez nich nejde, protože terapeutickou symfonii hraje celý orchestr, představuje řada přípravků Erbenobili. Tyto přípravky obsahují v podstatě všechny obsahové látky z rostliny, a to ty organické i anorganické (minerály a sole), čímž se liší od většiny ostatních výrobců. Italský výrobce ji na český trh uvedl před několika měsíci.

Jak tělo očistit a vrátit k normálu

Zatížená játra trápí mnohé z nás. Ráda doporučuji přípravek Epavin, jenž obsahuje výtažky např. z pampelišky, ostropestřce, artyčoku, kurkumy či kinkeliby, a to u různých jaterních chorob, obtíží a poškození, neboť podporuje činnost jater a žlučových cest; dokonce tak, že dramaticky zvyšuje toleranci organismu vůči alkoholu. To však znamená, že s Epavinem v krvi lze bez následků vypít nejen mnohem více oblíbeného drinku, ale že prospívá každému, kdo má z nějakých důvodů játra nadměrně zatížená, například užívá řadu léčiv. A kdo z lidí nad padesát dnes nebere nějaký lék!

 

Dalším oblíbeným a doporučovaným přípravkem je Glucoerb s výtažky např. z gymnemy lesní, pukolu nádherného či kůry skořicovníku cejlonského, který přirozenou cestou upravuje koncentraci cukrů v krvi a chrání játra před poškozením u lidí s hraničními hodnotami. Obsahuje mimo jiné zinek, který napomáhá tvorbě inzulinu, podporuje také účinnost diet pro snížení váhy, neboť skvěle redukuje tzv. vlčí hlad. Podání přípravku před každým jídlem s obsahem cukru je mým oblíbeným doporučením.

 

Dramaticky narůstá počet lidí, kteří mají hraniční hodnoty funkce štítné žlázy. Zde je na místě přípravek Tirovin. Ten obsahuje mj. extrakt z chaluhy bublinaté a skvěle se osvědčil jako fyziologický modulátor funkce štítné žlázy. Přípravek pozitivně ovlivňuje také metabolické a psychické funkce.

 

Řadu lidí v dnešní hektické době trpí zažívacími problémy. Stres se projevuje významně problémy se zažíváním, a to nejen jako nadýmání, ale i porušená tvorba enzymů, projevující se například nesnášenlivostí laktózy. V takových případech doporučuji přípravek Lactobaob, který komplexně obnovuje rovnováhu střevní mikroflóry a střevního prostředí.

 

Vysoký cholesterol je další z projevů civilizačních chorob. U hraničních hodnot cholesterolu pacienti profitují z Colestvinu, který reguluje hladinu cholestrolu a posiluje játra.

 

Podzimní období vybízí k zvýšení odolnosti proti infekcím a zimním respiračním nemocem. Přípravek Immunvin, který dle mého názoru vhodně posiluje imunitní systém, se stává jedničkou v době podzimu.

 

Za řadou onemocnění dnešní doby stojí deficit minerálů a solí, které se při zpracování potravin odstraní a v běžném jídleníčku následně mohou chybět. Podáváním minerálů můžeme zlepšit probíhající pochody v těle a zefektivnit proces udržení zdraví. Mezi tyto látky patří i ionty zlata, které lze v rostlinné formě vázané na další přírodní látky získat. Takový produkt se jmenuje AurumRosso.

 

Oblíbeným přípravkem je DMG-GOLD, obsahující dimethylglycin a vitaminy slupiny B. Jak je z názvu zřejmé, obsahuje methylové skupiny, které v těle působí velmi příznivě na tvorbu cca 400 tělu vlastních látek v oblasti imunity, nervů a hormonů. Pokud se tyto látky tvoří tak, jak mají, lépe se snáší stres, podpourují se regenerační procesy. Kladně ovlivňuje pozornost a inteligenci, v Itálii je oblíbený jak u studentů v období zkoušek, tak i u starších lidí, kteří se ještě chtějí naučit cizímu jazyku nebo chtějí přibouchnout dveře poruchám spjatým s úbytkem duševní výkonnosti. Díky svým všestranným schopnostem je ideální pro všechny tzv. startovací terapie, jež vždy zahrnují očištění organismu a jejichž výsledkem je obnova fyziologických procesů. Jednou z nejvýznamnějších vlastností DMG-GOLD je působení na procesy metylace DNA, čili na informační základ organismu.

 

Jako bychom tu rostlinu snědli

Používají se naprosto čerstvé rostliny nejvyšší kvality, nasbírané v neznečištěných oblastech. Rostliny se zalejí vinným alkoholem, jenž si firma připravuje sama a dosahuje u něj až 97% koncentrace, a vínem odrůdy Nero di Troia s vysokým obsahem resveratrolu. Použití vína je důležité i pro vysoký obsah dalších prospěšných látek (vitaminy, stopové prvky, minerály, draslík selen atd.). Extrakce probíhá ve speciálních nádobách, umístěných na říčním písku ve skleníku, který je temperován na úroveň tělesné teploty. Speciálním propojením mezi nádobami se dosahuje jednak střídání procesů sublimace a kondenzace, jednak cirkulace, přičemž celý proces zabere 28 dní macerace a 12 dní cirkulace, celkem tedy 40 dní, aby všechny cenné substance měly čas rostlinu opustit a přejít do extraktu.

 

Každá rostlina se extrahuje zvlášť. Po maceraci jsou rostlinné zbytky vysušovány, lisovány a spalovány v peci, kde se dosahuje teploty až 1400 °C. Získávají se tak cenné minerály a rostlinné soli, jež se pak objevují ve výsledném produktu. Touto technologií se z rostliny získává maximum účinných látek v původních přirozených vazbách, slovy majitele firmy a autora celého postupu dr. Dominicka Cannilla, „jako když si rostlinu utrhnete a sníte ji“. Cílem je, aby výroba respektovala a zachovala vše, co v rostlině původně je.

 

Jako „královský“ lze označit postup dr. Cannilla, jímž získává z rostlin zlato; tuto technologii vyvinul na základě svých letitých zkušeností a je držena v přísném utajení. Schopnost některých rostlin kumulovat zlato z půdy, pokud se v ní v nějaké formě nalézá, je známá. Ke kumulaci dochází především v kořenech a semenech. Rostlinné zlato nemá vlastnosti nebo podobu kovu, je navázáno na rostlinné látky. Proto je v Erbenobili přidávají do všech extraktů a tinktur. Potíž s jeho získáváním spočívá ve skutečnosti, že se nachází především v rostlinách s kořeny, které sahají hlouběji než třicet metrů a jež se tak dostávají do podloží, kde se nacházejí kovy jako železo, stříbro a právě zlato. V našich podmínkách splňují tuto podmínku například duby.

 

Přípravky Erbenobili naleznete v naší nabídce.


19.09.2017
komerční sdělení
autor: PharmDr. Lucie Kotlářová
další články v rubrice: Přírodní léčba


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

559,- Kč

850,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS