Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Křen, petržel, maral při urologických potížích mužů i žen

18.12.2011
Celostní medicína hledá cestu, jak tělu pomoci, používá přírodní prostředky. Jsou snadno dostupné, nemají vedlejší účinky, jsou jemnější a přitom dosahují výkonných efektů. Za studené války se předpokládalo, že kdyby došlo k válečnému konfliktu, asi by na prvním místě došlo ke zničení továren a objevil by se nedostatek léků. Proto byly prováděny výzkumy, jak v takovém případě vyrábět léčiva z dostupných prostředků, zeleniny, z bylin, které jsou kolem nás. Chmurné období pominulo, ale myšlenka a výsledky dlouholetých výzkumů zůstaly. Máme tedy k dispozici zeleninové extrakty, které můžeme vhodně kombinovat.

 

Pro malou ukázku jsem připravil kombinaci křenu, petržele a maralu při urologických potížích mužů i žen. Jsou situace, kdy jsme zaskočeni nemocí a „musíme“ použít antibiotika, která sice zastaví zánět, ale svými vedlejšími účinky způsobí další problémy, které mohou být i dlouhodobé.Pak lze použít zeleninové extrakty:

A začneme s křenem v podobě extraktu Zianica Detox.
Extrakt z křenu je vhodné použít jako startovací detoxikační preparát. Z křenu je získávána siliční forma s allylhořčičnými a fenylhořčičnými látkami, invertovanými sacharidy, dále železo, síra, mangan, zinek a měď, vitamín C, provitamín A, vitamíny B1, B2, B6 a PP-niacin. Působí při dysmikrobiálních poruchách trávicího ústrojí, neboť pomáhá normalizovat střevní mikroflóru. Jeho užití je vhodné po všech nemocech léčených antibiotiky, kortikosteroidy a protizánětlivými látkami, protože účinná detoxikace umožňuje játrům rychlý návrat k normální funkci. Metabolizmus potencuje i diuretický účinek přípravku. Podporuje tvorbu moči. Vysoký obsah vitamínu C je výhodný při infekčních a virových onemocněních.K extraktu křenu lze současně přidat extrakt z petržele, mrkve a okurky s příjemnou chutí: Zianica Uropoetica.
Je vyroben z kadeřavé petržele, mrkve a okurky. Působí na funkci žláz s vnitřní sekrecí a na uvolnění hladkého svalstva, dále na ledviny, na močové cesty a močový měchýř; u mužů pozitivně ovlivňuje funkci prostaty. Je tedy doporučován zejména jako podpůrný přípravek při onemocněních urogenitálního systému jak u mužů, tak u žen. Podporuje diurézu (tvorbu moči).A do kombinace přidáme extrakt ze sibiřského kořene maralu, abychom po nemoci odstranili únavu: Zianica Adaptogen.
Maral dává čtyři skupiny látek, které určují adaptogenní účinnost přípravku: ekdysteroidy, flavonoidy, antokyany a glykosidy. Harmonizuje (dolaďuje) všechny orgánové systémy. V kombinaci s extrakty křenu a petržele napomáhá léčení urogenitálních obtíží mužů i žen. Zvyšuje zásobení mozku kyslíkem, má pozitivní vliv na centrální nervovou soustavu. Má anabolické účinky bez vedlejších nežádoucích účinků typických u hormonů. Je to tonikum a adaptogenní prostředek při astenických stavech (tělesná slabost). Jeho hepatoprotektivní vlastnosti příznivě ovlivňují regeneraci jaterní tkáně, zvyšují syntézu glykogenu v játrech. V rekonvalescenci po různých nemocech a operacích, při vyčerpávajících psychických stavech či po intoxikacích chemického a bakteriálního původu.Vracejte se k přírodě, ona má sílu uzdravovat.Celková nabídka přípravků pro zdravé ledviny.


Související články:
Drž se raději křenu než mladé ženy
Petržel - symbol radosti a slávy
Záněty močových cest
Petržel je superpotravina čistící vaši krev
Maralí kořen neboli Parcha Saflorová (Leuzea carthamoides alias Rhaponticum carthamoide)
Křen (Armoracium rusticanum)


18.12.2011
autor: MUDr. Pavel ŠÁCHA
další články v rubrice: Bylinky


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS