Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Super česnek

Křen, petržel, maral při urologických potížích mužů i žen

18.12.2011

Celostní medicína hledá cestu, jak tělu pomoci, používá přírodní prostředky. Jsou snadno dostupné, nemají vedlejší účinky, jsou jemnější a přitom dosahují výkonných efektů. Za studené války se předpokládalo, že kdyby došlo k válečnému konfliktu, asi by na prvním místě došlo ke zničení továren a objevil by se nedostatek léků. Proto byly prováděny výzkumy, jak v takovém případě vyrábět léčiva z dostupných prostředků, zeleniny, z bylin, které jsou kolem nás. Chmurné období pominulo, ale myšlenka a výsledky dlouholetých výzkumů zůstaly. Máme tedy k dispozici zeleninové extrakty, které můžeme vhodně kombinovat.

 

Pro malou ukázku jsem připravil kombinaci křenu, petržele a maralu při urologických potížích mužů i žen. Jsou situace, kdy jsme zaskočeni nemocí a „musíme“ použít antibiotika, která sice zastaví zánět, ale svými vedlejšími účinky způsobí další problémy, které mohou být i dlouhodobé.Pak lze použít zeleninové extrakty:

A začneme s křenem v podobě extraktu Zianica Detox.
Extrakt z křenu je vhodné použít jako startovací detoxikační preparát. Z křenu je získávána siliční forma s allylhořčičnými a fenylhořčičnými látkami, invertovanými sacharidy, dále železo, síra, mangan, zinek a měď, vitamín C, provitamín A, vitamíny B1, B2, B6 a PP-niacin. Působí při dysmikrobiálních poruchách trávicího ústrojí, neboť pomáhá normalizovat střevní mikroflóru. Jeho užití je vhodné po všech nemocech léčených antibiotiky, kortikosteroidy a protizánětlivými látkami, protože účinná detoxikace umožňuje játrům rychlý návrat k normální funkci. Metabolizmus potencuje i diuretický účinek přípravku. Podporuje tvorbu moči. Vysoký obsah vitamínu C je výhodný při infekčních a virových onemocněních.K extraktu křenu lze současně přidat extrakt z petržele, mrkve a okurky s příjemnou chutí: Zianica Uropoetica.
Je vyroben z kadeřavé petržele, mrkve a okurky. Působí na funkci žláz s vnitřní sekrecí a na uvolnění hladkého svalstva, dále na ledviny, na močové cesty a močový měchýř; u mužů pozitivně ovlivňuje funkci prostaty. Je tedy doporučován zejména jako podpůrný přípravek při onemocněních urogenitálního systému jak u mužů, tak u žen. Podporuje diurézu (tvorbu moči).A do kombinace přidáme extrakt ze sibiřského kořene maralu, abychom po nemoci odstranili únavu: Zianica Adaptogen.
Maral dává čtyři skupiny látek, které určují adaptogenní účinnost přípravku: ekdysteroidy, flavonoidy, antokyany a glykosidy. Harmonizuje (dolaďuje) všechny orgánové systémy. V kombinaci s extrakty křenu a petržele napomáhá léčení urogenitálních obtíží mužů i žen. Zvyšuje zásobení mozku kyslíkem, má pozitivní vliv na centrální nervovou soustavu. Má anabolické účinky bez vedlejších nežádoucích účinků typických u hormonů. Je to tonikum a adaptogenní prostředek při astenických stavech (tělesná slabost). Jeho hepatoprotektivní vlastnosti příznivě ovlivňují regeneraci jaterní tkáně, zvyšují syntézu glykogenu v játrech. V rekonvalescenci po různých nemocech a operacích, při vyčerpávajících psychických stavech či po intoxikacích chemického a bakteriálního původu.Vracejte se k přírodě, ona má sílu uzdravovat.Celková nabídka přípravků pro zdravé ledviny.


Související články:
Drž se raději křenu než mladé ženy
Petržel - symbol radosti a slávy
Záněty močových cest
Petržel je superpotravina čistící vaši krev
Maralí kořen neboli Parcha Saflorová (Leuzea carthamoides alias Rhaponticum carthamoide)
Křen (Armoracium rusticanum)


18.12.2011
autor: MUDr. Pavel ŠÁCHA
další články v rubrice: Bylinky


 
Drtič kamenů… Chanca Piedra
Jak se rychle zbavit hněvu – extrémně jednoduchá japonská technika
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejste špatní, protože jste nemocní!
Priessnitzův obklad
Alfa-lipoová kyselina
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou
Hořčík - symbol klidu a míru v těle
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Stresové zatěžování (Tarlovova cysta)
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS