Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Křeče - jak se jich konečně zbavit

03.09.2015
Křeče Křeče ve svalech či jinde v těle bývají oficiální medicínou nejčastěji sváděné na nedostatek hořčíku.

Zkusit můžete tyto produkty:


Osobně preferuji pH Minerals (směs zásadotvorných minerálů). Ideální je užívat jej v menším množství a především individuálně - podle aktuálního měření pH moči s pomocí selektivních papírků – např. Indikátorové pH papírky, které jsou mnohem přesnější než obyčejné pH papírky, co Vám sice nabídnou v každé lékárně, ale pro tyto účely jsou nevhodné. Když máte pH zřetelně pod 7, vypijte nápoj s jednou rozmíchanou lžičkou a za několik hodin si pH znovu zkontrolujte. Pokud dávka nestačila, možno opakovat až do 4 lžiček denně. Rozhodně nezačínejte rovnou podle návodu na obalu - dávka 2x2 lžičky může být zbytečně vysoká a způsobovat řidší stolici.

 


Často se ale stává, že podání hořčíku žádnou úlevu nepřinese a oficiální medicína marně hledá způsob, jak klientovi pomoci. Příčinou křečí pak bývá nedostatek kyslíku v těle a následná chronická otrava kyselinou mléčnou. Nedostatečné dýchání často vzniká jako důsledek psychiky, která dokáže dýchání značně omezit. Nemusí to být vyloženě ve stresu, mně se to běžně stává i při soustředěné práci na počítači, pokud nemám dostatečný nadhled nad životem.

 

Co nejčastěji se proto prosím, zdraví i nemocní, věnujme pomalému dýchání NA DORAZ - viz články:Dýchání by mělo být maximálně hluboké, ale relativně pomalé. Extrémně zrychlené dýchání vyžene z těla až moc kysličníku uhličitého a vzniklá tzv. "respirační alkalóza", která vyvolá sice podobné svalové křeče, ale z jiných metabolických důvodů - např. při hysterickém záchvatu nebo při holotropním dýchání. (Křeče z nadměrně zrychlého dýchání samy přejdou, když člověk zatají dech nebo chvilku dýchá do igelitového sáčku, v němž se CO2 nahromadí a následně se doplní i v krvi.)

 

Příběhy z praxe:

Zažil jsem pacienta, který měl pro celotělové migrující křeče invalidní důchod a jedinou oficiální "léčbou" bylo podávání opiátových náplastí. Jindy mne navštívila klientka s 9 let trvajícími křečovitými bolestmi, jejichž původ nebyl stanoven ani dlouhodobým vyšetřováním napříč celou oficiální chemickou medicínou. V obou případech bylo pozoruhodné sledovat, jak potíže "zázračně" ustupovaly, jakmile se podařilo klientům během psychoterapeutického sezení dočasně ztišit jejich nadměrné přemýšlení a dočasně získat duševní nadhled doprovázený pomalým nádechem i výdechem doslova na doraz. Škoda, že se jim nepodařilo přeprogramovat svou psychiku natrvalo.

 

Co platí zcela obecně:

Klíčové je pracovat na velikém zklidnění psychiky. Dokud neuzdravíte Duši, neuzdraví se ani tělo. Je to tak chytře zařízené "shůry", abychom měli motivaci na sobě pracovat - a když to s lidmi nejde po dobrém, musí to jít po zlém.

 

Co se týká zlepšení psychické stability a emoční odolnosti - tak neznám nic lepšího, než je Regevit.

 

Podrobné informace o této bylince najdete zde:

 

Poslední dávku Regevitu neužívejte večer nebo dokonce na noc - u citlivých lidí by mohl rušit spánek přebytkem energie. Je vhodný doslova k mnohaletému užívání - sám jsem jej bral tři roky nepřetržitě, než jsem se s jeho pomocí naučil nový životní styl - v nadhledu a bez stresu.

 

Lze také užívat současně Regevit a produkt Trend Relax - ten je možno užívat třeba jen krátkodobě v nadměrné zátěži a hlavně zpočátku, než Regevit začne naplno účinkovat.


Pro odstranění křečí je také důležité odkyselování organismu - sumář informací a odkazů najdete zde:K odstranění recidivujících křečí také mohla přispět nejpřirozenější detoxikace organismu nekompromisním vyloučením všech mrtvol z jídelníčku.

 

Od klientů mám opakovaně potvrzeno, jaký (pro ně neuvěřitelný) efekt mívá detoxikace celého organismu vegetariánskou nebo lakto-vegetariánskou stravou. Jakmile se jejich dosud nevyléčitelně nemocný orgán zbavil zhoubných purinových a jiných intoxikací z masa (včetně ryb), zažívají doslova zázraky. Opravdu není dobře, když je lidské tělo hromadným hrobem zvířecích mrtvol. Přechodem na bezmasou stravu také mizí životní podmínky pro řadu střevních parazitů. Tělu se uleví od jejich toxinů, šířících se krevním oběhem do všech ostatních tkání.

 

Mé mnohaleté zkušenosti najdete zde:

 

POZOR!!!

Produkty jsou "jen" relativně rychlá a efektivní "první pomoc". Znovu opakuji - ke konečnému uzdravení je nutno pracovat na změně své psychiky. Naštěstí mozek funguje jako biologický počítač a KAŽDÝ člověk jej může sám v sobě přeprogramovat. Jednoduché to není nikdy - starý software v mozku se umí znamenitě bránit.

 

Důležité je, že to jde - jedna z možností je popsána v článku:

 


Pro ty, co jsou ochotni vzdávat se svého Ega (jáství) a věřit v "cosi vyššího", přidávám ještě tip na nejlepší zdroj tělesného i duševního zdraví, jaký jsem měl možnost na sobě i svých klientech vyzkoušet, viz:

 

Podstata je jednoduchá - všudypřítomná Kosmická Energie je připravena uzdravovat tělesnou schránku, podmínkou je naučit se na ni napojovat. Této formě sebeuzdravování a regenerace věnuji stále více času i ve svém osobním životě. Máte-li zájem, pošlu Vám podrobné a bezplatné informace k domácímu tréninku napojování se "nahoru". Je to ten nejužitečnější koníček, jaký můžeme sami sobě dopřávat - a nejen pro naše zdraví.


Související články:
Křeč
Následky nedostatku hořčíku mohou být překvapivě hořké
Sval potřebuje vitamin E


03.09.2015
autor: MUDr. Ladislav Šafránek
další články v rubrice: Nemoci


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

119,- Kč

545,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS