Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Kosmetika Australian Bodycare® a 100% čistý originální olej Tea Tree (komerční sdělení)

03.11.2015
Kajeput střídavolistý

Australian Bodycare® je přírodní léčebná kosmetika, která využívá pozitivních a hojivých účinků světoznámého oleje Tea Tree. Tyto účinky oleje Tea Tree jsou známy již několik století. Olej Tea Tree objevili a jako první začali využívat Aboriginové, původní obyvatelé Austrálie. Považovali ho za velmi účinný prostředek na rány, popáleniny a různá zranění. Od nich převzali jejich zkušenosti i noví osadníci Austrálie, kteří s překvapením zjišťovali, jaké pozoruhodné účinky olej má. Používali ho také na léčbu plísní a jako prevenci proti bakteriím a virům.

S nástupem antibiotik došlo k ústupu používání tohoto vzácného přírodního oleje, ale s poznáním, že i antibiotika mají své limity a vedlejší účinky, jako jsou alergie, kožní projevy a snížená účinnost, došlo ke znovuobjevení této přírodní látky. V současné době využívá tohoto úžasného účinku oleje Tea Tree kosmetika značky Australian Bodycare. Originální přírodní olej Tea Tree je součástí řady kosmetiky Australian Bodycare.

 

Tea Tree Australian Bodycare® je nepostradatelným prvním pomocníkem v domácnosti. Působí jako přírodní dezinfekce při drobných poraněních, pomáhá omezovat výskyt bakterií a podporuje proces hojení. Poradí si i s kožními problémy, nepříjemným zápachem nohou i parazity ve vlasech. Díky svému repelentnímu účinku je také vhodný jako ochrana před hmyzem.

 

Jistě si řeknete, proč zrovna originál?

Protože právě olej této značky je získáván pouze ze stromů Melaleuca alternifolia a nikoli jiných keřů čajovníků a to speciální metodou, která zaručuje získání nejkvalitnějšího Tea Tree oleje s vysokým obsahem aktivní antiseptické látky. Garance původu a kvality oleje je doložena certifikátem přímo z Australian Plantations.

 

Ačkoliv se mu také říká také čajovník australský, s čajovníkem, jehož listy se používají pro přípravu čaje, nemá nic společného. Správný český název je Kajeput střídavolistý a patří do skupiny eukalyptů. Pojmenování Tea Tree vzniklo nejspíš zkomolením názvu T-tree, které strom dostal podle svého charakteristického tvaru připomínajícího písmeno T.

 

Na co všechno tedy v domácnosti můžeme použít Australian Bodycare® Tea Tree olej? Především je nutno říci, že Tea Tree olej je určen jen pro zevní použití a nesmí vniknout do očí. Jelikož působí jako dezinfekce a ochrana proti bakteriím, používáme ho v domácí lékárničce zejména při následujících problémech:

 

    • DROBNÁ PORANĚNÍ, jako jsou drobné odřeniny, řezné ranky a oděrky a drobné popáleniny.

 

    • OCHRANA PŘED HMYZEM A DEZINFEKCE ŠTÍPANCŮ Můžeme ho použít zředěný dle pokynů v příbalovém letáku i jako repelent nebo dezinfekci po vyjmutí klíštěte.

 

  • PÉČE O TĚLO A POKOŽKU Používáme nejlépe na pupínky a vřídky, dále na problematickou pokožku se sklonem k akné, na opary již při prvních pocitech napětí na rtu a pokud se opar již rozvinul, je vhodné nanášet zředěný olej několikrát denně, dokud opar nezmizí.

 

Je pozoruhodné, že Tea Tree olej Australian Bodycare je také velmi účinný právě při potížích s výskytem plísně na nohou a s tím souvisejícím zápachem nohou, pomáhá totiž dezinfikovat pokožku nohou, zabraňuje množení bakterií a mikrobů a tím odstraňuje průvodní nepříjemné jevy.

 

Při použití oleje je doporučeno dodržovat pokyny v příbalovém letáku, zvláště při prvním použití.

 

Originální olej Tea Tree naleznete v naší nabídce.


03.11.2015
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS