Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Kočičí dráp

31.08.2007

Latinsky Uncaria tomentosa říká se jí Cat´s Claw, česky kočičí dráp, známá též jako Vilcacora. Pojmenování vzniklo díky trnům, pokrývajícím výhonek, umožňující liáně přichytit se ke kmeni vysokého stromu a dostat se tak co nejvýše, za světlem.

Výhonky dosahují až několik desítek metrů. Rostou pomalu a plné délky dorůstají během dvaceti let. Při sklizni se dnes sbírá pouze kůra, aby nedošlo k poškození kořenů a zajistilo se další množení rostliny. Vláda Peru v důsledku obrovské poptávky po zázračném léku uzákonila termíny a množství sklizně, aby zabránila vyčerpání zásob této cenné rostliny. Dnes, po regulaci těžby se z pralesa získává kolem 300 000 kg ročně. V současnosti pěstují Uncarii Tomentosu původní peruánští Indiáni na plantážích pod patronací světových farmaceutických koncernů. Mělo by se tak zabránit narušení rovnováhy deštného pralesa při stále se zvyšující spotřebě této rostliny.


Společnost Starlife má tuto rostlinku ve svém výrobním programu a tak máme již více než 4 roky možnost ji používat.

 


První produktem je GLUCOSAMINE - formule pro zdravou kloubní chrupavku. Vilcacora se nejčastěji užívá k celkovému zvýšení imunity. Účinky Vilcacory jsou mnohostranné. Důležité je, že jsou přitom velmi šetrné k lidskému organismu. Glucosamin
je schopen příznivě ovlivnit rovnováhu metabolických dějů probíhajících v chrupavce. Posiluje zdravý stav kloubů, šlach, pojivových tkání, pleti, vlasů a nehtů, ale také imunitní a lymfatický systém. Udržuje správné funkce a regeneraci kůže, vlasů a nehtů. Užívá se 3 x 1 tbl. s jídlem.


Druhým produktem je ANATOMAX - formule podporující přirozenou reakci těla vyrovnat se s potížemi při probíhajících zánětech. Zde je vedle kočičího drápu základní složka MSM (methylsulfonylmethane). Aktivně ovlivňuje řadu enzymů, působí na hormonální rovnováhu a funkce imunitního systému. Užívá se 1 tabletka 3 x denně před jídlem.


Třetím produktem je VILCACORA STAR - napomáhá odvádět z těla toxické látky, zbytky solí a odpadní látky. Zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu bílých krvinek, pomáhá upravovat krevní tlak a detoxikovat organismus. Užívají se dvě tbl. denně, ráno a večer společně s jídlem.


31.08.2007
autor: MUDr. Pavel ŠÁCHA
další články v rubrice: Přírodní léčba


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

239,- Kč

249,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS