Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Když tě nemoc přemůže, Hlíváček ti pomůže (komerční sdělení)

27.10.2008
Aby byli děti zdravé ... I vy se bojíte aby v chladných a podzimních dnech vaše dítě neoemocnělo? Opravdu, nachlazení, záněty horních dýchacích cest, chřipka, angína a různé virózy už jaksi automaticky patří k tomuto období. Odteď už všechno může být jinak! Na světě je totiž účinný přípravek vyšující imunitu s obsahem hlívy ústřičné v podobě sirupu nebo chutných ovocných bonbónů - a dokáže pravé divy! Proč právě hlíva? Pozitivní účinky hlívy spočívají hlavně v látkách, které mají schopnost aktivovat buňky zajišťující přirozenou imunitu organismu.

Kromě toho hlíva obsahuje celou řadu vitaminů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku. Jakým způsobem ale „zpřístupnit“ hlívu pro naše děti? Tím se zabýval tým pod vedením odborníků a podařilo se jim téměř nemožné. Úspěšně spojili prášek z hlívy ústřičné s ovocnými šťávami a dostali sirup, který nese příznačné jméno Hlíváček. Ale to není všechno. Protože odborníci ví, jak je důležité, aby dítě nedostalo do svého organizmu kromě zdraví prospěšných látek i látky, které nejsou pro dítě příliš vhodné, například nejrůznější konzervanty, dali si za úkol vymyslet přírodní složení Hlíváčku. A tohle se jim beze zbytku podařilo! Společně s ním na náš trh přichází i Hlíváček ovocné bonbóny na podporu imunity.

 

Hlíváček sirup (ovocný sirup - 100 % přírodní sirup s hlívou ústřičnou s příchutí hrušky)

Základem Hlíváčka je ovocný koncentrát z čerstvého ovoce (hruška, jablko, višeň) bez přidání cukru, konzervačních látek a barviv, které se rozdrtí a přefiltrováním se zbaví slupek a jadérek. Pak se ve vakuovém prostředí ohřívá, přičemž se z něho odpařuje postupně voda a tak se ovocná šťáva zahušťuje. Tímto procesem prochází dvakrát. Nepřidávají se ani konzervační látky, ani barviva, ale ani cukr. Pro názornost si představte, že na jeden kilogram takto získaného koncentrátu je třeba 8 kg čerstvého ovoce! Do této husté ovocné šťávy se dokonalým technologickým způsobem zapracovává čistý prášek hlívy ústřičné a vzniká sirup s hlívou ústřičnou. Mohou ho užívat bez problémů děti od tří let, ale upřímně řečeno, i my dospělí si ho klidně můžeme naordinovat. Sirup s Hlívou ústřičnou má úplně stejné účinky jako hlívové kapsle, ale má daleko příjemnější chuť. Děti mohou díky Hlíváčkovi zvyšovat svou přirozenou imunitu. A tak v době chřipek a nachlazení, kdy na ně všude číhají nejrůznější viry a bakterie, se s nimi mohou lehce vypořádat. Hlíváček je totiž skutečně „chytrý chlapík“, který dokáže s imunitou pravé divy. Sirup s hlívou ústřičnou má hruškovou příchuť. Prodává se ve všech lékárnách ve 100 ml lahvičkách. V každé lahvičce je koncentrát z 1,08 kg čerstvého ovoce. Podává se dětem dvakrát denně po 5 ml, což je 1 čajová lžička, která obsahuje jednu dávku hlívy ústřičné včetně houbové vlákniny. HLÍVÁČEK je silný, zdravý, lahodný – sílu vrátí za pár dní! Ke každému sirupu je příložené puzzle a pohádka o Hlíváčkovi.HLÍVÁČEK pomáhá:

  • zvyšovat přirozenou imunitu a obranyschopnost organizmu
  • příznivě ovlivňovat hladinu cukru a tuku v krvi, krevní tlak, funkci cévního systému, peristaltiku střev
  • zmírňovat únavu, strnulost šlach a končetin
  • při přecitlivělosti, stresu a zátěži organizmu

 

Hlíváček sirup naleznete v naší nabídce.


27.10.2008
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS