Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Kdo se bojí do plavek, nesmí na dovolenou! Vás se to ale týkat nemusí… (komerční sdělení)

19.05.2015
Express diet

Podívali jste se do kalendáře a s hrůzou jste zjistili, že za pár dní jedete na dovolenou. Sáhnete do skříně pro plavky a po obléknutí do nich zjistíte, že vám šňůrky či gumičky svírají vaše kypré křivky. Zrcadlo vám našeptává, že takhle by to vypadat nemělo. V hlavě se rozezní alarm: Co teď? Zabýváte se otázkou, jak se rychle stihnete navrátit do formy, abyste celou dovolenou nestrávili raději oblečení do trička. Chce to rychlé řešení, které přináší 5denní bílkovinová ketonová dieta Express Diet.

Rychlé proteinové řešení proti nadbytečným kilům

Express Diet, 5denní bílkovinová ketonová dieta, funguje na principu ketózy, tedy rychlém a efektivním spalování tuků. Pro tělo jsou obvykle primárním zdrojem energie sacharidy, které jsou během 5denní diety Express Diet omezeny, a hlavním zdrojem energie pro tělo se stává uložený tuk. Spalování vlastních tuků spouští metabolická změna neboli ketóza, během níž se produkují tzv. ketóny. Bojíte se, že budete po celou dobu trpět pocitem hladu? Nikoli. Ketóny v mozku účinně tlumí pocity hladu a navozují pocit dobré nálady a energie. Pocit hladu bývá největší problém u ostatních diet, ale ne u této. Při hubnutí jsou navíc tělu dodávány vysoce kvalitní přírodní proteiny.

 

Opravdu jen 5 dní?

Express Diet se dodržuje po dobu pěti dní, ne méně. Avšak můžete ji držet i déle než 5 dnů, záleží podle individuální potřeby snížení hmotnosti. Doporučujeme dietu držet kontinuálně bez přestávek, aby nedošlo k přerušení ketózy. Ovšem pouhých pět dní stačí, abyste na sobě poznali nějaké výsledky. Nový a unikátní způsob diety má navíc řadu výhod. Kromě toho, že Express Diet obsahuje jen 850 kcal/den, ale poskytuje přitom pro tělo všechny potřebné látky jako u normální stravy, navíc nemusíte po dobu hubnutí přidávat na pohybu. Dále se není třeba bát jojo efektu, který vám s držením 5 denní bílkovinové ketonové diety nehrozí. A co je důležité: Express Diet odbourává tuk, ne svalovou hmotu.

 

Zrození neobyčejné diety od finských vědců

Protože Express Diet funguje na jednoduchém principu, kdy jíte 4 jídla proteinové diety denně a ty vám poskytnou potřebné živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky jako běžná strava, nepotřebujete na pomoc výživového poradce, vše zvládnete sami. Za novou metodu hubnutí vděčíme Harvardské univerzitě, na jejich výsledcích pak finští vědci vytvořili 5denní dietu. Express Diet tvoří i přes svou jednoduchost nutričně vyvážený jídelníček. Sami si můžete ověřit její účinky.

 

Express Diet - 5denní proteinová dietu naleznete v naší nabídce.


19.05.2015
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS