KDO BY NEMĚL RÁD CHRYZOKOL?

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Laskavý harmonizátor, ochránce klidu a míru, spasitel proviněných… mocný a magický chryzokol:

» receptivní
» pod vládou Venuše
» ve znamení Blíženců, Býka, Vah, Střelce a Vodnáře
» náležící k čakře srdce (4.), třetího oka (6.) a podle potřeby i všem ostatním

Chryzokol je neprůhledný křemičitan pyšnící se fantaskními zeleno-modro-tyrkysovými zonálními přechody, ze kterých až oči přecházejí. Získá si vás na první pohled, protože připomíná teplé moře Pacifiku lákající spočinout, vzdát se vší urputnosti a prostě jen být.

KRÁSA, LÁSKA, HARMONIE

Chryzokol je velmi podporující kámen, který dokáže změnit pohled na věc. Zvláště pak pohled na sebe sama. Pomáhá jemně zvyšovat sebedůvěru, oceňovat svoji osobitost a své tvůrčí schopnosti. Podněcuje v člověku touhu žít zdravý naplněný život v souladu s přírodními zákonitostmi a svou troškou přispět světu něčím pozitivním. Chryzokol zvyšuje cit pro planetu Zemi a její potřeby, však je stejně tak jako ona zeleno-modrý. Posiluje ekologické smýšlení a tendenci nebrat si víc, než potřebuji. Díky chryzokolu si můžeme daleko lépe uvědomit sebe sama a své spojení se světem, ve kterém žijeme. Pomáhá nacházet pozitivní motivaci k životu na Zemi a vlastní tvorbě. Chryzokol prostě nenosí lidé, kterým je to všechno jedno…

STIMULACE TŘETÍHO OKA

Tento kámen velmi zvyšuje vnímavost, vnitřní moudrost a duchovní vhled. Učí nás rozvážnosti a schopnosti rozpoznat, kdy je dobré promluvit a kdy je lepší mlčet. Chryzokol je ideální pro přednášející a učitele, neboť podporuje schopnost vidět podstatu bez iluzí a emocionálního zabarvení, sjednocuje analytickou a iracionální složku v nás a pozdvihuje vědomí do vyšší nadsmyslové roviny.

JEMNOST, KLID A MÍR

Mírné zemité, ale vytrvalé působení chryzokolu celkově tiší emoce, uvolňuje nervové napětí, odstraňuje bolesti hlavy a přináší klid, pohodu a vyrovnanost. Kámen zlepšuje schopnost soustředění a zklidňuje roztěkané myšlenky. Velice jemně pomáhá rozkrýt potlačované emoce a uvidět jejich podstatu, přijmout je a propustit. Díky němu se zbavujeme iluzí a destruktivních citových programů, protože podporuje spojení s vyšším Já. Dovoluje nám laskavě uvidět, že naše negativní nálady jsou zbytečné a jak je malicherné na nich lpět. Je vnímán jako ochránce duševního míru už od pradávna a všechny prameny se shodují, že má vliv na rozpouštění pocitu viny. No, kdo by ho pak neměl rád?

Chryzokol je také univerzální harmonizátor vztahů, které prohlubuje a upevňuje. Přináší nadhled v krizových situacích, trpělivost, toleranci a upřímnou ochotu vytvářet příjemnou atmosféru. Prostě a jednoduše zvyšuje schopnost milovat.

Mgr. TEREZA VIKTOROVÁ

zdroj: www.energy.cz

Zpět nahoru

NOVÉ ČLÁNKY KAŽDÝ TÝDEN ZDARMA NA VÁŠ E-MAIL?

Přihlaste se zdarma k odběru novinek z webu Celostnimedicina.cz a už Vám neunikne ani jedna zajímavost ze světa celostní a alternativní medicíny.