prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Rubrika: Karmická medicína

Karmická medicína 15 - Depersonalizace a derealizace (pro někoho vyšší stav vědomí, pro jiného jen diagnóza duševní poruchy)
26.07.2011
Karmická medicína Můj nejlepší kamarád (vlastně druhý nejlepší – po manželce) mi poslal tento odkaz www.cs.wikipedia.org/wiki/Depersonalizace a k tomu poznámku: „Tak to vypadá, že to, o co usilujeme, má vlastní diagnózu.“
Karmická medicína 14 - Reinkarnace a její psychologický přínos
14.06.2011
Karmická medicína Předem upozorňuji, že v následujícím textu nepůjde o žádné přesvědčování o tom, že reinkarnace existuje, ani nepůjde o žádné teoretizování na  téma, zda reinkarnace existuje či neexistuje. Navíc některé starší sociologické studie tvrdí, že ani v zemích s převládajícím křesťanstvím samotná víra „v cosi vyššího“ nepřináší společnosti žádný zřetelný užitek, pokud je hodnocena například souvislost víry s kriminalitou či s potratovostí mládeže.
Karmická medicína 13 - Možná je svět opravdu stvořen z Lásky
23.05.2011
Muž a žena Staří mudrcové prý kdysi vyslovili myšlenku, že svět je stvořen z Lásky. Je pochopitelné, že někomu může tento výrok připadat jako poněkud přitažený za vlasy. Ale zkusme se na věc podívat z jiné strany.
Karmická medicína 12 - Hmotné zabezpečení skrze Vyšší moc
10.08.2010
Karmická medicína Častý problém všech materialistů - mají mylný dojem, že se musí spolehnout jen sami na sebe. Dobře praktikovaná víra ve Vyšší moc umožňuje, že člověk sice dál zůstává pracovitý, ale ví, že to nejcennější zabezpečení  přichází jako DAR Z NEBES = především skrze správné informace co dělat PRÁVĚ TEĎ.
Karmická medicína 11 - Adrenalin snižuje šanci pro zdravou dlouhověkost
12.04.2010
Vitalita Módní trendy

Slovo adrenalin se stalo módním pojmem. Po jeho zadání nám internetový vyhledávač nabídne nespočet různých volnočasových sportovních aktivit, které nám umožní užít si co nejvíce adrenalinové zábavy. Veřejností je podpora tvorby adrenalinu vnímána jako cosi potřebného pro náš spokojený život.

Karmická medicína 10 - Energetická cvičení (bandhy)
08.03.2010
Karmická medicína Co jsou to bandhy? Jde o techniky práce s tělem, jejichž přínos pro zdraví je podložen tisíciletou praxí. Jsou provozovány dodnes v rámci různě zaměřených škol jógy, ale může je praktikovat i zájemce, který se o jógu nezajímá (ke své škodě). Bandhy neboli uzávěry znamenají aktivaci důležitých tělesných oblastí a jsou doprovázené zlepšeným držením těla. 
Karmická medicína 09 - Nerovnováha neurovegetativního systému
29.02.2008
Autoimunita Je jen několik základních příčin našich zdravotních potíží. Všechny si způsobujeme sami.
 • nehlídáme si svoji vnitřní duševní harmonii
 • otravujeme se nevhodným stravováním
 • vysycháme nedostatkem tekutin a jejich špatnou distribucí
 • poškozujeme se našimi někdy jen nedokonalými a někdy vyloženě špatnými skutky, jejichž zlé důsledky se nám samým vrací jako bumerang v rámci dokonalé kosmické spravedlnosti

 • Karmická medicína 08 - Psychospirituální krize
  18.01.2008
  Obloha Na konci minulého povídání (Karmická medicína 7) jsme se dostali k tématu psychospirituální krize (zkráceně PSK). Pokud si tento pojem zadáte do internetového vyhledávače, podivíte se spolu se mnou, co už bylo na toto téma sepsáno v českém jazyce. Když jsem navštívil příslušející diskuzní fóra a začetl se do jejich příspěvků, došlo mi brzy, v čem je problém: psychospirituální krizí potrefení klienti nemají v Čechách žádné velké šance najít někoho, kdo jejich zážitkům porozumí.

   

  Karmická medicína 07 - Užitečné vzorce chování
  19.04.2005
  Karmická medicína V dosavadních článcích (Karmická medicína 2 - 6) jsme si probrali různá vzájemně související témata. Bude užitečné je krátce shrnout, aby vynikly základní pojmy a souvislosti:
  Karmická medicína 06 - Interoreceptory
  17.02.2005

   

  Karmická medicína Užívání různých produktů přírodní medicíny je dnes již dobře ověřenou součástí zdravotní péče - zvláště o nadprůměrně citlivý organismus, který špatně snáší chemické léky. Občas se mne klienti ptají, jaký mám názor na bylinkové čaje. Bylinkovými odvary při hledání svých "životabudičů" zpravidla začíná každý zájemce o přírodní medicinu. Důvod je velmi jednoduchý: jsou totiž nejlevnější.
  Článků: 35   1 2 3 4
  Priessnitzův obklad
  Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
  Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
  Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
  Hemoroidy - léčba, která zabírá
  Jak vyčistit ucpané cévy?
  Zdravé nepečené vánoční cukroví
  Hemofilové nákazy
  Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
  Zdravé vánoční cukroví
  Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
  Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
  Červený čaj neboli Pu-Erh
  Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
  Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
  (c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
  O násRSS