prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Rubrika: Karmická medicína

Časté a náhlé nutkavé močení - hyperaktivní močový měchýř
31.01.2018
Močové cesty

Problém s častým a náhlým nutkavým močením malého objemu moči se jmenuje "hyperaktivní močový měchýř". A není to problém prostaty, ani to nemusí být od nějakého zánětu močového měchýře, jak se leckdo mylně domnívá.

Zimomřivost, studené, prochládající ruce a nohy
17.01.2018
Nohy

Nápadně studené ruce a nohy, rychle prochládající v chladném počasí, mohou být sice součástí nějakého vážnějšího onemocnění cév, ale ve většině případů jde skutečně jen o samostatný funkční (=regulační) problém. Teplé rukavice, dvoje ponožky a kvalitní obutí jsou sice samozřejmostí, ale samo o sobě to leckomu ještě nepomáhá.

Napojování se na Kosmické Zdroje 3 - Nekontaktní vnitřní sexualita
06.09.2016
Znaky muž a žena

Napojování se přímo na prapůvodní Klidovou Kosmickou Energii je nejužitečnější prožívat jako tzv. aktivaci hadí síly v pánevním dnu. Přináší prožitky tělesné blaženosti a současně má tato technika i regenerační efekt. Přitom jde (po předchozím nácviku) o zcela nekontaktní vnitřní techniky a tudíž provozovatelné kdekoliv a kdykoliv (v supermarketu, na bruslení, v kavárně...).

Napojování se na Kosmické Zdroje 2 – Pozorovatel (soubor návodů a pracovních poznámek)
22.10.2015
Pozorovatel

Prosím o shovívavost – nejde o ucelený text, kde by po sobě jdoucí části na sebe logicky navazovaly. Jde o soubor útržků různých pracovních poznámek a dosavadních zkušeností s napojováním se na Kosmické Zdroje.

Napojování se na Kosmické Zdroje 1 – Čtyři důkazy pravdy
10.09.2015
Napojování se na Kosmické Zdroje
V předchozím seriálu "Karmická Medicína" jsme si často připomínali pojem Inteligentní Vesmír = Kosmický Celek (pro někoho totéž co Bůh - ve smyslu tzv. pantheismu). V tomto novém seriálu se budeme dovídat konkrétní postupy, jak se na Kosmický Celek napojit.
Karmická medicína 26 - Proč vyměnit sportování za napojování se "nahoru"
14.05.2015
Meditace
Seriál těchto článků je určený UČENLIVÝM lidem, kteří jsou ochotni aktivně pracovat na tom, aby mohli prožít třetí třetinu života jako nejúžasnější část svého života a mají zájem co nejvíce zvýšit svoje šance na ZDRAVOU a soběstačnou dlouhověkost, což je pojem pro 95 roků a výše. Třetí třetina života by měla být vrcholem každé inkarnace, v němž "lížeme smetánku" za to, že jsme se na ni dobře připravili v předcházejících dvou třetinách. A když se podíváte kolem sebe dnes, komu se daří prožívat tuto vrcholnou třetinu ve zdraví a bez chemických léků?
Karmická medicína 25 - Příběh z Vancouveru
24.03.2015
Bolesti zad
Kdo o duchovním životě něco ví, může uvěřit.

Jen na dálku přes Skype jsme spolupracovali se slovenskou krajankou žijící v kanadském Vancouveru. Jejím problémem byly kruté každodenní bolesti bederní páteře pro vrozenou vadu páteře a následné těžké degenerativní změny obratlů a plotének. V průběhu svého pestrého života byla vyšetřována a léčena na lékařských pracovištích Slovenska, Německa, Itálie, USA a Kanady. Závěr vždy ve stejném smyslu: neoperabilní situace směřující ke ztrátě mobility a k doživotnímu pohybu jen na vozíčku.

Kundalini jóga jako „dálnice“ k vyššímu vědomí
16.12.2014
Jóga

„Ne vždy, když má člověk pocit, že poslechl intuici, to vede k dobrému výsledku. Buď je to proto, že naše duše z nějakého důvodu špatný výsledek potřebovala, aby se něco naučila, nebo to vůbec nebyla intuice a došlo k dezinterpretaci na základě našich emocí, traumat z minulosti nebo hluboce zakořeněných strachů,“ říká o spojení, respektive nespojení s intuicí Sabina Noorpreet Kaur Tošovská, lektorka kundalini jógy. A jakou roli v tom vůbec hraje „hadí síla“? Přečtěte si.

Karmická medicína 24 - Řízené dýchání a zdravá dlouhověkost (2. část)
10.12.2014
Dýchání

Trpělivě klientům z poradny připomínám následující doporučení, které občas aktualizuji o další praktické vychytávky. TO CHCE KLID A ZHLUBOKA DÝCHAT = každý to heslo zná, skoro nikdo se jím neřídí, Vy od teď možná ano.

Kundaliní: Problémy s probuzenou kundaliní - 3. část
07.04.2014
Problémy s probuzenou kundaliní
Stále přicházející ohlasy na mé předchozí články o kundaliní na tomto blogu (Kundaliní: Životní energie čeká na své probuzení. Kundaliní: Jsme mladí bohové?) ukazují, že se tato tématika stává důležitou pro řadu lidí. Také u nás jsou lidé, kteří si kundaliní chtějí probudit, jiní, kteří s ní spokojeně žijí, a pak mnozí, kteří by ji s radostí a vřelými díky vrátili zpět. Ve třetí části článku se pokusím postavit kundaliní do širšího kontextu energií lidského těla a také se budu věnovat problémům, které s kundaliní mohou a někdy bohužel musí vznikat.
Článků: 35   1 2 3 4
Priessnitzův obklad
Hemofilové nákazy
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Zdravé vánoční cukroví
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Není losos jako losos
Červený čaj neboli Pu-Erh
Význam železa ve stravě
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Jak vyčistit ucpané cévy?
Laktóza - skrytý problém

498,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS