prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Rubrika: Karmická medicína

Dr. Bruce Lipton, Nová věda – Tělo – Mysl – Duch
07.03.2019
Bruce Lipton DR. BRUCE LIPTON – mezinárodně uznávaný představitel propojení vědy a spirituality, autor bestselleru „Biologie Víry“ a dalších knih, buněčný biolog, průkopník epigenetiky - odhalí, že nejsme oběťmi našich genů, ale máme neomezenou schopnost žít život přeplněný zdravím a štěstím.
Časté a náhlé nutkavé močení - hyperaktivní močový měchýř
31.01.2018
Močové cesty

Problém s častým a náhlým nutkavým močením malého objemu moči se jmenuje "hyperaktivní močový měchýř". A není to problém prostaty, ani to nemusí být od nějakého zánětu močového měchýře, jak se leckdo mylně domnívá.

Zimomřivost, studené, prochládající ruce a nohy
17.01.2018
Nohy

Nápadně studené ruce a nohy, rychle prochládající v chladném počasí, mohou být sice součástí nějakého vážnějšího onemocnění cév, ale ve většině případů jde skutečně jen o samostatný funkční (=regulační) problém. Teplé rukavice, dvoje ponožky a kvalitní obutí jsou sice samozřejmostí, ale samo o sobě to leckomu ještě nepomáhá.

Napojování se na Kosmické Zdroje 3 - Nekontaktní vnitřní sexualita
06.09.2016
Znaky muž a žena

Napojování se přímo na prapůvodní Klidovou Kosmickou Energii je nejužitečnější prožívat jako tzv. aktivaci hadí síly v pánevním dnu. Přináší prožitky tělesné blaženosti a současně má tato technika i regenerační efekt. Přitom jde (po předchozím nácviku) o zcela nekontaktní vnitřní techniky a tudíž provozovatelné kdekoliv a kdykoliv (v supermarketu, na bruslení, v kavárně...).

Napojování se na Kosmické Zdroje 2 – Pozorovatel (soubor návodů a pracovních poznámek)
22.10.2015
Pozorovatel

Prosím o shovívavost – nejde o ucelený text, kde by po sobě jdoucí části na sebe logicky navazovaly. Jde o soubor útržků různých pracovních poznámek a dosavadních zkušeností s napojováním se na Kosmické Zdroje.

Napojování se na Kosmické Zdroje 1 – Čtyři důkazy pravdy
10.09.2015
Napojování se na Kosmické Zdroje
V předchozím seriálu "Karmická Medicína" jsme si často připomínali pojem Inteligentní Vesmír = Kosmický Celek (pro někoho totéž co Bůh - ve smyslu tzv. pantheismu). V tomto novém seriálu se budeme dovídat konkrétní postupy, jak se na Kosmický Celek napojit.
Karmická medicína 26 - Proč vyměnit sportování za napojování se "nahoru"
14.05.2015
Meditace
Seriál těchto článků je určený UČENLIVÝM lidem, kteří jsou ochotni aktivně pracovat na tom, aby mohli prožít třetí třetinu života jako nejúžasnější část svého života a mají zájem co nejvíce zvýšit svoje šance na ZDRAVOU a soběstačnou dlouhověkost, což je pojem pro 95 roků a výše. Třetí třetina života by měla být vrcholem každé inkarnace, v němž "lížeme smetánku" za to, že jsme se na ni dobře připravili v předcházejících dvou třetinách. A když se podíváte kolem sebe dnes, komu se daří prožívat tuto vrcholnou třetinu ve zdraví a bez chemických léků?
Karmická medicína 25 - Příběh z Vancouveru
24.03.2015
Bolesti zad
Kdo o duchovním životě něco ví, může uvěřit.

Jen na dálku přes Skype jsme spolupracovali se slovenskou krajankou žijící v kanadském Vancouveru. Jejím problémem byly kruté každodenní bolesti bederní páteře pro vrozenou vadu páteře a následné těžké degenerativní změny obratlů a plotének. V průběhu svého pestrého života byla vyšetřována a léčena na lékařských pracovištích Slovenska, Německa, Itálie, USA a Kanady. Závěr vždy ve stejném smyslu: neoperabilní situace směřující ke ztrátě mobility a k doživotnímu pohybu jen na vozíčku.

Kundalini jóga jako „dálnice“ k vyššímu vědomí
16.12.2014
Jóga

„Ne vždy, když má člověk pocit, že poslechl intuici, to vede k dobrému výsledku. Buď je to proto, že naše duše z nějakého důvodu špatný výsledek potřebovala, aby se něco naučila, nebo to vůbec nebyla intuice a došlo k dezinterpretaci na základě našich emocí, traumat z minulosti nebo hluboce zakořeněných strachů,“ říká o spojení, respektive nespojení s intuicí Sabina Noorpreet Kaur Tošovská, lektorka kundalini jógy. A jakou roli v tom vůbec hraje „hadí síla“? Přečtěte si.

Karmická medicína 24 - Řízené dýchání a zdravá dlouhověkost (2. část)
10.12.2014
Dýchání

Trpělivě klientům z poradny připomínám následující doporučení, které občas aktualizuji o další praktické vychytávky. TO CHCE KLID A ZHLUBOKA DÝCHAT = každý to heslo zná, skoro nikdo se jím neřídí, Vy od teď možná ano.

Článků: 36   1 2 3 4
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

1100,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS