Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Chcete mít svůj oblíbený a zdravý sypaný čaj stále při sobě? (komerční sdělení)

14.03.2019
červený čaj

Pro ty z vás, kteří chtějí mít svůj oblíbený a zdravý sypaný čaj stále při sobě, přitom však preferují jednoduchou a snadnou přípravu, jsme připravili čaj v želatinových kapslích v příručním a praktickém balení, které se vejde i do malé kapsičky. Jedná se o Hannasaki Tropic a Jamasaki.

 

HANNASAKI ULTRASLIM Tropic

Obsahuje drcený červený čaj Pchu-er, ananas, mango a papáju. Zdravotní účinky červeného čaje jsou sice všeobecně známé, nicméně vyjmenujme alespoň ty nejdůležitější (povolené legislativou EU): pozitivně napomáhá při redukci váhy, kardiovaskulárních chorob, při diabetes, vysokém cholesterolu, arterioskleróze, oslabené imunitě, nachlazení, chřipce, onemocnění jater, pálení žáhy, problémech s pokožkou a tak dále.

  • Ananas obsahuje množství vitamínů, minerálních látek (například A, B, C, železo, vápník, draslík…) a enzymů. Nejdůležitějších z nich je enzym bromelin, který pozitivně působí na srdce a navíc ovlivňuje redukci váhy. Ananas má protizánětlivé účinky, ulevuje slinivce, odvodňuje (působí proti otokům) a rozpouští krevní sraženiny, což je důležitá prevence proti trombóze, infarktu i mozkové mrtvici. Dále působí při slunečním úžehu, trávicích i střevních potížích, zmírňuje bolesti a podporuje hojení ran.

  • Mango obsahuje vitamíny a minerály (A, C, B, E, betakaroten, draslík, fosfor, draslík, vápník), dále obsahuje též enzym podporující redukci váhy a detoxikaci, zvyšuje imunitu, působí při psychických problémech – podráždění, nervozitě, nespavosti a podobně. Zajišťuje zdraví kostí, pokožky i vlasů, má kladný vliv na zrak a funkci štítné žlázy.    

  • Papája podporuje růst a funkci svalů, udržuje zdravou kůži, nehty i vlasy, podporuje zacelování ran a hojení popálenin, podává se při proleženinách.

 

konvice

JAMASAKI

Obsahuje zelený čaj a jasmín. Všeobecně známé účinky zeleného čaje – zde ty nejdůležitější dle legislativy EU: má blahodárný účinky při infarktu, mozkový mrtvici, diabetesu, arteriosklerózy, alergii, onemocnění kůže, posílení imunity. Podporuje redukci váhy, pozitivně ovlivňuje celý trávicí systém.

  • Jasmín má navíc blahodárné účinky na nervovou soustavu (odbourává stres), zažívací potíže. Snižuje vysokou hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Má také protizánětlivé vlastnosti, používá se proti křečím a může mít i afrodiziakální účinky a v neposlední řadě podporuje redukci váhy a zdravou funkci střev.

 

Doporučujeme přípravky Jamasaki powder - zelený jasmínový a červený čaj 75 g a Hannasaki UltraSlim - Tropic - čajová směs 50 g


14.03.2019
komerční sdělení
další články v rubrice: Přírodní léčba


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS