Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

K zamyšlení ...

30.05.2008
K zamyšlení ... Lidstvo překročilo práh dalšího desetiletí, nastala renesance vědy a techniky. Bohužel neoblomný rozum často kráčí zastřenou cestou do budoucnosti a opovrhuje vším, co má jen nádech magična a spiritualismu. Bez odmlouvání jsme se naučili potlačovat touhy a sny jen proto, že ve světle společenských pravidel jsou nepřípustné nebo snad opovrženíhodné.

Peníze snadno určují životní cíle a jejich nedostatek pak bez milosti stravuje ty, kteří nestačí hrozivému tempu. A tak vše, co překáží v cestě na výsluní, bývá odsouváno. Dokonce i jednu z nejpřirozenějších věcí života - smrt - jsme vytlačili někam na okraj, kamsi do okachlíčkovaných budov, kde je souzeno umírat o samotě, často bez soucitu okolí. Škoda!

 

Jakoby automaticky navozujeme atmosféru křesťanských svátků, ačkoliv se hlásíme k ateismu. Hektičnost spaluje naše dny, jejichž začátky chovali předkové jako svátost, netušíc konec. Hlásáme kolem sebe život na plný plyn, ale v koutku duše se bojíme připustit myšlenku, že by ta naše skvělá existence mohla kdykoliv náhle ustat. Už jsme si odvykli přikládat vážnost okamžikům, jež nás byť na moment vytrhnou ze zajetého stereotypu a ledabylým mávnutím ruky jim přisoudíme nálepku náhody. Zapomněli jsme i na řeč těla, které je ve světě materialismu naším jediným spojencem a bezpečně nás varuje před blížícím se nebezpečím. Už i v lásce, jejíž výsadou je cit a intuice, často rozhodují pokřivené hodnoty. Třikrát škoda!

 

Měli bychom ale vědět, že lidská paměť není cedník na nudle. Co se do ní “naleje”, to může uchovat i stovky let. Jen je jí třeba trošku pomoci. A kam jinam volat o pomoc, než k přírodě! Jakou moc má právě ona, vědí například ti, co poznali Energy. Každý lékař potvrdí, že je lepší prevence než následné léčení, mnohý z nich pak i to, že přírodní produkty jsou to pravé, co prospívá tělu i duchu. K velké radosti přibývá i těch, kteří radí, že stačí docela málo - jen si vzpomenout a naslouchat pozorně řeči vlastního těla.


30.05.2008
autor: Vladimír Medek
zdroj: www.energy.cz
další články v rubrice: Psychologie


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS