Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Jste připraveni na dovolenou?

01.06.2013
Jste připraveni na dovolenou?

Cesta letadlem

Pro cesty vzduchem doporučujeme vzdušné oblečení, které vám zajistí dostatečné pohodlí a neomezený pohyb. Vyvarujte se přílišné konzumaci alkoholických a kofeinových nápojů, pijte větší množství neperlivé vody, která vaše tělo vhodně hydratuje. Nezapomínejte na pravidelný pohyb i po letadle, snížíte tak riziko vzniku žilní trombózy na minimum.

Pro příjemné osvěžení použijte Effective star a do příručního zavazadla nezapomeňte přibalit také produkty Cell guard či SUPEROXIDE DISMUTASE, které významně potlačují působení volných radikálů – v letadle se tvoří až 300× více volných radikálů než na zemi. Pokud po přistání nemáte možnost dostatečného odpočinku a relaxace, nezapomeňte na produkty Green Caffeine Star, Green Tea StarImmunity Star, které vašemu organismu dodají potřebnou energii.

 

Spáleniny od slunce

Sluneční paprsky dokáží být zrádné, zejména fouká-li větřík. Ani se mnohdy nezdá, že by hrozilo nebezpečí spálení či úžehu. Doba pobytu na slunci, zvláště první dny, by měla být omezena. V poledních hodinách je potřeba se před slunečními paprsky schovat. V žádném případě nezapomínejte na pokrývku hlavy, sluneční brýle a kvalitní opalovací krém. Pokud už ke spálení dojde, použijte k jeho zmírnění či odstranění produkty STARLIFE. Spálené místo postříkejte produktem EFFECTIVE STAR a po 5 minutách naneste WRINKLE STAR (nešetřete). Opakujte tak často, jak je to možné. Při pobytu na přímém slunci je vhodné užívat produkty CELL GUARD a BETA-CAROTENE STAR. Po opalování doporučujeme na celé tělo použít SKIN CREAM, který pokožku příjemně zklidní a hydratuje.


Cesta autem

V dnešní době klimatizovaných automobilů bychom se nemuseli obávat teplotního strádání, chladnutí či naopak přehřívání během delších cest. Ovšem nepodceňujte opravdu pohodlné oblečení. I k nejbližšímu mořskému pobřeží trvá cesta autem 7 hodin, proto by vás cestou nemělo nic svírat, škrtit, mačkat. K dalším nepříjemnostem na cestách patří nevolnost. Osoba trpící cestovní nevolností by se měla snažit tohoto nepříjemného průvodce alespoň zmírnit, nebo mu předejít. Je dobré vydávat se na cesty řádně odpočatí, před odjezdem vynechat alkohol a večírky. Dbejte na spíše lehčí stravu před cestou i během ní.Necestujte s plným nebo naopak prázdným žaludkem, během cesty dostatečně pijte, stravu konzumujte spíše po menších dílech, např. ovoce, zeleninu apod. Pamatujte také na to, že během cesty je zásadně omezen váš pohyb, tedy i pohyb trávicí soustavy, peristaltika střev se zpomaluje a budete tak rychleji mít nepříjemný pocit přeplněnosti. Pro osvěžení použijte EFFECTIVE STAR a pro udržení pozornosti a pro dostatek energie na cestách užívejte Ginger Star, GREEN CAFFEINE STAR či GREEN TEA STAR.


Střevní potíže

Na změnu prostředí nereaguje jen naše mysl, která si brzy začne „užívat“ okolní nové nevšední podněty, ale pocítí ji zejména naše zažívací ústrojí. Abyste svůj pobyt v exotickém prostředí přežili bez jakékoli újmy na zdraví, doporučujeme pít pouze balenou vodu, konzumovat jen ovoce, které se dá loupat a omýt, a nejíst nic, co nevypadá čerstvě. Určitě by ve vašem zavazadle neměly chybět produkty STARLIFE: Chlorophyll, ACIDOPHILUS STAR, Anti-Parasite, Inulin Star a CHLORELLA STAR.Celková nabídka přípravků cestovní medicíny.


Související články:
Od nás na cesty a dovolenou
Naše nohy a letní dovolená
Proč se lidé potí?
Cestování
Kůže a opalování
Cestování do rizikových oblastí z hlediska zdravé dlouhověkosti
Přibalte do kufru Grepofit spray!
Zdravotní rizika cestování
Čas dovolených je tu!


01.06.2013
zdroj: LifeSPEKTRUM léto 2010
další články v rubrice: Prevence


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

325,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS