Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Super česnek

Je možné zhubnout za 5 dní? (komerční sdělení)

06.12.2013
Hubnutí
Možná jste už slyšeli o ketonové dietě. To je zatím nejúčinnější způsob hubnutí. Tuto dietu je velice lehké dodržovat, protože se netýráte hladem a zároveň je to jediná dieta, která chrání vaše svaly a spaluje pouze tukové zásoby a to vše bez jojo efektu.

Princip fungování

Ketonová dieta není založena jenom na sníženém přísunu energie, tuků a sacharidů, ale velmi důležitý je u ní vysoký obsah bílkovin. Když tělo přijímá takovou stravu, dostane se do tzv. stavu ketózy, což je specifická metabolická změna, při které tělo začne rychle spalovat tukové zásoby, protože má snížený přísun sacharidů a tuků.

 

Expres do menších velikostí Je možné zhubnout za 5 dní?

 

Bez hladu

To tedy neznamená, že snížíte množství stravy, jenom změníte její složení. Tělo nestrádá, má dostatek energie z vlastních spálených tuků, navíc tvoří ketony, což jsou látky, které navozují pocit dobré nálady a zabraňují pocitu hladu.

 

Vyvinuto v USA

Tato metoda hubnutí byla vynalezena na Harvardské univerzitě v USA a pro svou bezpečnost a výborné výsledky byla s nadšením přijata veřejností. Jenže vše muselo probíhat pod vedením zkušeného výživového poradce. Toho se chytil tým finských vědců a vytvořil jednoduchou a přehlednou metodu 5denní dietu Express Diet, kterou bezpečně zvládne každý sám doma. Nemusíte počítat kalorie, či sledovat příjem tuků a sacharidů, všechno je již správně namícháno v každém jídle podle ketonové diety.

 

5denní dieta

5denní bílkovinová dieta Express Diet je tedy ketonová dieta pro redukci hmotnosti. Je sestavená z konzumace 4 porcí hyperproteinových instantních jídel denně, které tělu zabezpečí všechny potřebné živiny jako u běžné stravy, ale zároveň mají výrazně snížený obsah tuků a sacharidů, aby vás neustále udržovala ve stavu ketózy. A navíc hubnete zdravě. Finové jsou známí tím, že úzkostlivě dbají na péči o zdraví výběrem kvalitních přírodních surovin.

 

4 chutná jídla na každý den 5denní ketonová dieta

 

Jednoduše a rychle

O tom, že s 5denní dietou jde všechno jednoduše a rychle, vás přesvědčí už příprava jídla, která vám nezabere víc jak 5 minut. Odpadá vaření a peníze ušetřené za stravu si můžete odečíst od ceny 5denní diety, co určitě potěší Vaši peněženku.

 

Sami si můžete zvolit intenzitu kúry podle toho, kolik a jak rychle chcete zhubnout. Pak už si stačí jenom stoupnout na váhu a máte ze sebe skvělý pocit.

 

 

Express Diet - 5denní proteinovou dietu naleznete v naší nabídce.


06.12.2013
komerční sdělení
zdroj: www.5dennidieta.cz
další články v rubrice: Ostatní


 
Drtič kamenů… Chanca Piedra
Jak se rychle zbavit hněvu – extrémně jednoduchá japonská technika
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejste špatní, protože jste nemocní!
Priessnitzův obklad
Alfa-lipoová kyselina
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou
Hořčík - symbol klidu a míru v těle
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Stresové zatěžování (Tarlovova cysta)

379,- Kč

495,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS