Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Jak si radostně užít podzim a zimu (komerční sdělení)

19.10.2018
Jak mít radost na podzim

Léto je pryč, ale podzim a zima mají taky své radosti. Užijte si je bez chřipek, nachlazení a bolestí kloubů. Jak na to?

Léto je pryč, ale podzim a zima mají taky své radosti. Užijte si je bez chřipek, nachlazení a bolestí kloubů.

 

Jak na to?

 

Nechcete-li onemocnět (viďte, že ne?), udělejte ze svého těla nedobytnou pevnost pro všechny viry a bakterie, které se odváží na vás zaútočit. Nejlepší cestou, jak předejít všem nepříjemným zdravotním problémům, je neustále se udržovat v dobré fyzické i psychické kondici.

 

Kromě pravidelného pohybu a pestré stravy je nezbytné mít v těle dostatek vitaminu C, který velmi významně posiluje imunitní a nervový systém. Zároveň harmonizuje metabolismus tuků. Jinými slovy, účinně napomáhá hubnutí. A v neposlední řadě pomáhá vytvářet kolagen, tolik potřebný pro zdravou kůži, nehty i vlasy.

 

Na trhu najdeme nepřeberné množství potravinových doplňků, které vitamin C v různé míře obsahují. Nicméně ani vysoký obsah nezaručuje, že to bude vašemu tělu stačit. Důvodem jsou omezené možnosti vstřebávání ze střeva do krevní plazmy. Váš organismus tak v konečném důsledku nedokáže zužitkovat až 80 procent vitaminu C, který si v dobré víře vezmete.

 

Jedinou výjimkou na trhu je LIPO-C-ASKOR. Jak už napovídá název, jedná se o lipozomální formu vitaminu C, k jehož zpracování se používá speciální technologie. Ta spočívá v obalení „céčka“ vrstvou přírodních fosfolipidů – látek, z nichž jsou tvořeny i naše buněčné membrány. Právě z tohoto důvodu považují střevní buňky lipozomální obal za vlastní a jeho vysoké vstřebávání do krve společně s vitaminem C není omezováno střevní transportéry (jako se to děje u běžných forem vitaminu C včetně těch s pozvolným uvolňováním).

 

Lipozomální vitamin C, který najdete na trhu pod již zmíněným názvem LIPO-C-ASKOR, tedy udržuje v organismu oproti běžnému vitaminu C několikanásobně vyšší hladinu a dostupnost pro antioxidační kapacitu a zejména imunitní a nervový systém. Díky efektivnímu vstřebávání do těla je šetrný k zažívacímu ústrojí. Mohou si ho tedy dopřát i lidé, kteří trpí například žaludečními problémy.

 

LIPO-C-ASKOR se prodává buď v tekuté formě, nebo v podobě tobolek. Neobsahuje pouze vitamin C, ale je doplněn o výtažek ze šípků a o bioflavonoidy z citrusových plodů. V balení najdete také důležitou pomůcku, která vám pomůže zjistit, jak na tom jste, zda máte v těle dostatek vitaminu C, nebo zda vám chybí. Jedná se o indikátorové proužky, které se přibližně půl minuty po namočení v moči zabarví dožluta, nebo dozelena. Dobrá je žlutá!

 

Celková nabídka přípravků řady LIPO-C-Askor s vitamínem C.


19.10.2018
komerční sdělení
další články v rubrice: Přírodní léčba


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

369,- Kč

380,- Kč

189,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS