Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Jak přežít zimu s Klasem

10.03.2009
Jak přežít zimu Cítíte se vyčerpaní z dlouhé zimy? Trpíte splíny, depresemi a nepříjemným chřipkám, angínám a nemocem z nachlazení se nevyhnuly ani Vaše děti? KLAS je silným bojovníkem na Vaší straně! Zima ještě není za námi a mnozí z nás již pozorují příznaky únavy, vyčerpanosti či šrámů na duši a toužebně očekává první slunečné dny s nádechem jarních vůní.

Dny se přece jenom již pomalu prodlužují, ale nevlídné počasí nám říká, že si musíme přece jen ještě chvíli počkat. Střídání teplotních rozdílů nepůsobí na náš organismus dobře. Někteří lidé na změny počasí reagují velmi špatně. Navíc se v takovém nestálém prostředí, daleko lépe šíří viry a bakterie, které nám přinášejí řadu problémů. Nachlazení, rýma, kašel, chřipky či angíny nejsou žádnou výjimkou. Každý ví, jak taková chřipková epidemie umí být zákeřná. Co tedy máme dělat, abychom toto období ve „zdraví přežili“? Naši členové jistě ví, jaké přírodní produkty si nasadit či naordinovat, ale domnívám se, že opakování je matka moudrosti a to nikdy nezaškodí.Pokusím se Vám tedy poradit ty nejužitečnější rady z mé praxe:

 • Na začátku nachlazení s projevy zimnice či chladu: Imuno C komplex 3 x denně 2 tablety společně s čerstvým zázvorovým čajem.
 • Na spuštění pocení při nachlazení: Imuno C komplex 3 x denně 2 tablety společně se skořicovníkovým čajem.
 • Při teplotách: Imuno C komplex v dávce 3 x denně 2 tablety společně s tužebníkovým čajem.
 • Na rýmu: Super Bromelain + Papain v dávce 3 x denně 2 tablety 45 min. před jídlem společně s tymiánovým čajem.
 • Na suchý kašel: Česnek + Petržel v dávce 3 x denně jednu tabletu společně s diviznovým čajem.
 • Na vlhký kašel: Super Bromelain + Papain v dávce 3 x denně 2 tablety 45 min. před jídlem společně s jitrocelovým čajem.
 • Při bolestech v krku: Česnek + Petržel v dávce 3 x denně jedna tableta společně s Imuno C komplexem v dávce 3 x denně jedna tableta a kloktejte čajem ze šalvěje.
 • Při angíně používejte: Super Bromelain + Papain v dávce 3 x denně jedna tableta 45 min. před jídlem, Česnek + Petržel v dávce 3 x denně jedna tableta a Imuno C komplex v dávce 3 x denně jedna tableta.
 • Při chřipce: Betavital v dávce 3 x denně jedna čajová lžička společně s Imuno C komplex v dávce 3 x denně 2 tablety.
 • Při bolestech hlavy a dutin: Super Bromelain + Papain v dávce 3 x denně jednu tabletu 45 min. před jídlem společně s LKVB6 v dávce 3 x denně jednu tabletu.
 • Při antibiotické léčbě: Super Acidophilus plus 6 miliard v dávce 3 x denně jednu kapsli a Super Bromelain + Papain v dávce 3 x denně jednu tabletu 45 min. před jídlem.
 • Na regeneraci organismu po onemocnění: Super Bromelain + Papain v dávce 3 x denně jednu tabletu 45 min. před jídlem, Super Acidophilus plus 6 miliard v dávce 3 x denně jednu kapsli, Multivitaminy s minerály, enzymy a beta karotenem v dávce 1 x denně jednu tabletu a Betavital v dávce 2 x denně jednu čajovou lžičku.
 • Při nachlazení u dětí do šesti let: Betavital v dávce 1 x denně či 2 x denně jednu čajovou lžičku a Super Acidophilus plus 6 miliard v dávce 1 x denně jednu kapsli. Kapsli lze vysypat a podat dítěti s kaší nebo tekutinou.
 • Při nachlazení pro děti nad šest let: Betavital v dávce 1 x denně či 2 x denně jednu čajovou lžičku a Super Acidophilus plus 6 miliard v dávce 1 x denně jednu kapsli a Imuno C komplex v dávce 1 x či 2 x denně jednu tabletu.

 

Celková nabídka přípravků při onemocnění chřipkou.


10.03.2009
autor: Milan Peterka
zdroj: www.klas.cz
další články v rubrice: Prevence


 
Hemofilové nákazy
Priessnitzův obklad
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Červený čaj neboli Pu-Erh
Není losos jako losos
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Význam železa ve stravě
Zdravé vánoční cukroví
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Laktóza - skrytý problém
Byliny světa - zázvor
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Na 100 % účinné enzymy, miliardy bakterií a všestranné „céčko“
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS