Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Jak na akutní stavy nachlazení u dětí? (komerční sdělení)

31.07.2018
Akut sirup
Nachlazení je nejčastější onemocnění u dětí, zvláště pokud máme doma dítko školkou či školou povinné, u kterých se tato virová onemocnění šíří jako lavina. S nadsázkou se říká, že léčená „chřipka“ trvá týden a neléčená 7 dní. Ale dá se vůbec povzbudit imunitní systém tak, abychom při prvních příznacích dokázali virózu zvládnout? A navíc, je vůbec možné vyhnout se chemickým preparátům, které fungují pouze symptomaticky, tj. odstraní pouze příznaky, ale neřeší onemocnění…?

Nyní lze odpovědět ANO. Je na trhu sirup, který je 100% přírodní, neodstraňuje symptomy, ale řeší problém.

 

Při receptuře jsme opět sáhli k tisíciletími osvědčeným zkušenostem čínské medicíny, zároveň k osvědčeným receptům našich bylinkářů. Pro naše maminky jsme tak připravili unikátní, ale hlavně funkční recepturu na akutní stravy nachlazení u dětí i dospělých. Natural Medicaments Akut je ve formě sirupu, ale pomáhá stejně dětem i dospělým.

 

Trojkombinaci aktivních látek tvoří klenot medicinálních hub Lesklokorka lesklá (Reishi – Ganoderma licidum - Lingzhi), která nám dohromady s Třapatkou nachovou (Echinacea purpurea) a Šišákem bajkalským (Scutellaria baicalensis - Huang qin) umožňuje nastartovat v těle přirozené procesy obrany.

 

O Reishi již bylo napsáno mnoho. Jedná se o dřevokaznou houbu, která velmi výrazně dokáže ovlivnit imunitní systém. Dokáže naše tělo komplexně udržovat v rovnováze, ale i v případě, že dojde k onemocnění, může pomoci tuto rovnováhu obnovit. Obsahuje jedny z nejúčinnějších imunostimulátorů –  betaglukany a mnoho dalších druhů polysacharidů, dále organické germanium s účinky „likvidovat“ viry, a též tripertenoidy (kyseliny ganodermová a lucidenová), které vykazují protizánětlivý účinek, a přínosný je i obsah enzymů. Podle TČM (Tradiční čínské medicíny) Reishi doplňuje energii QI a vyživuje krev (XUE), přeměňuje hlen (TAN) a uklidňuje ducha Shen.

 

Akut sirup

 

V naší směsi je neméně důležitá Třapatka nachová, též známá jako Echinacea. Tato bylina je nejenom krásná a s přehledem může konkurovat květinám pěstovaným pro okrasu, ale hlavně jako léčivka je využitelná dokonale – lze používat kořen, nať i květ. Echinacea má silné antivirové i antibakteriální i antimykotické účinky a tohoto s úspěchem využijeme právě u počínajících viróz. Lze ji užívat i při chronických stavech. Dokáže podporovat tvorbu bílých krvinek, čímž je velice účinná proti zánětům, výrazně působí i při horečnatých stavech. Z pohledu TČM je Třapatka mírný Jin, hořké chuti a působí po dráze žaludku WEI, sleziny PI, plic FEI a tenkého střeva XIAO CHANG. Echinacea zprůchodňuje povrch těla a zároveň zvyšuje obrannou energii.

 

Pokud Třapatku použijeme v kombinaci s Šišákem bajkalským, dohromady tyto léčivky působí jako přírodní antibiotikum. Je prokázáno, že Šišák má vliv na zvýšení IgA (sekreční imunoglobulin odpovědný za slizniční imunitu). Tradiční Čínská Medicína Šišák s oblibou používá na respirační onemocnění (záněty průdušek, nosohltanu, nosních dutin a plic, při kašli s vykašláváním hlenu a dalším).

 

Při onemocnění potřebujeme též doplnit vitamín C, který je zde zastoupen formou extraktu z Aceroly.

 

Natural Medicaments Akut sirup je unikátní nejenom účinnými složkami, ale hlavně tím, co neobsahuje. Neobsahuje žádné konzervanty, žádná barviva, ale neobsahuje též v sirupech všudypřítomný glycerol. Může se tak stát, že při dlouhém skladování bude sirup lehce krystalizovat, ale ruku na srdce; budeme se raději napájet chemií nebo zůstaneme u čistě přírodního zdroje a sirup před spotřebováním protřepeme?

 

Doporučujeme Akut sirup od Natural Medicaments.


Související články:
Bylina na zbytkový patogen, Šišák bajkalský, Huang qin
Třapatka nachová (rudbeckie)(Echinacea purpurea)
Medicinální houby


31.07.2018
komerční sdělení
autor: Jana Puzoňová
další články v rubrice: Přírodní léčba


 
Priessnitzův obklad
Hemofilové nákazy
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Zdravé vánoční cukroví
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Není losos jako losos
Červený čaj neboli Pu-Erh
Význam železa ve stravě
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Jak vyčistit ucpané cévy?
Laktóza - skrytý problém

159,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS