Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Super česnek

Jak je důležité mít v pořádku střevo (komerční sdělení)

08.09.2006
Jak je důležité mít v pořádku střevo Střevo je největším orgánem v těle. Kdybychom jej rozložili na plochu, získali bychom prostor veliký jako fotbalové hřiště. Umíme si představit, co nastane, když tato plocha onemocní, jak to ovlivní celého člověka.

Tenké střevo má funkci vstřebávací, má za úkol vstřebávat z potravy do krve živiny důležité pro život člověka. Nachází se zde speciální útvary buněk, které sehrávají velmi důležitou úlohu při obraně organismu. Dá se říci, že v jakém stavu je střevo, v takovém stavu je imunitní systém. Tlusté střevo má na starosti vylučování již nepotřebných zplodin z těla ven a když je tato funkce omezena, pak dochází k přetěžování ledvin, jater a tělo je těmito zplodinami zaplaveno a snadno onemocní. Střevo je takový dobráček, dlouhou dobu si nechává líbit špatné zacházení a nijak se neprojevuje, ale v okamžiku, kdy míra jeho snášenlivosti přeteče, pak se projeví velké potíže.

 

Aby se člověk cítil dobře, použije Fiber Star, jak je uvedeno v názvu produktu. Čistí střevní trakt. Lněné semínko a vlákniny psyllia jsou posíleny ve své čistící činnosti ještě dalšími dvanácti rostlinnými extrakty ze švestky, jablka, jilmu apod. Usnadňuje trávení, vytváří zdravou mikroflóru, má detoxikační a regenerační účinek. Tvoří základ pro čistotu vnitřního prostředí organismu, harmonii, dobrý pocit zdraví.

 

Každý z nás má své vnitřní biologické hodiny. Doba od 5 hodin ráno do 10 hodin dopoledne je určena pro vyprazdňování, čistění. Během dne je tělo přizpůsobeno přijímání těžší stravy a od 17 hodin odpoledne do 20 hodin ještě lehčí stravy. Noční hodiny jsou určeny ke zpracovávání přijaté potravy.

 

Jestliže máme tyto biologické hodiny narušeny, posunuty, obráceny, pak můžeme brzy očekávat, že se dostaví nějaké problémy.

 

Dávkování produktu Fiber Star je přizpůsobeno lidským biologickým hodinám. Ráno si vezmeme 2 tbl., večer 2 a lépe 4 tbl, právě proto, abychom zlepšili trávení a ranní vyprazdňování. Fiber Star přispěje k tomu, aby se člověk během dne cítil lépe.


Přípravek Fiber Star naleznete v naší nabídce.


Související články:
Jak pečovat o svá střeva
Budování symbiózy střevní


08.09.2006
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Drtič kamenů… Chanca Piedra
Jak se rychle zbavit hněvu – extrémně jednoduchá japonská technika
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejste špatní, protože jste nemocní!
Priessnitzův obklad
Alfa-lipoová kyselina
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou
Hořčík - symbol klidu a míru v těle
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Stresové zatěžování (Tarlovova cysta)
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS