Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Ekzém - stále vzdoruje uzdravení VIII.
25.04.2007
Často bývá zvýšená tvorba nespecifického IgE v lymfocytech B, snad způsobená abnormální regulační aktivitou lymfocytů T. Pacienti mívají často mnohočetné protilátky IgE proti zevním inhalovaným i potravnovým alergénům, ovšem úloha těchto alergénů při vzniku neurodermatitidy je nejistá. Pozitivita provedených alergologických testů spíše ukazuje na doprovodnou alergii respirační, nosní, průduškovou nebo oční. V atopické kůži dochází k poruše funkce, která nám připomíná průduškovou hyperreaktivitu u astmatu.
Houbové quarteto - elixír věčného zdraví (komerční sdělení)
24.04.2007
V návaznosti na hlívu ústřičnou a jako odpověď na mnohé dotazy ohledně existence dalších výrobků z hub s hojivými účinky jsme pro vás připravili nový 100% přírodní houbový přípravek z řady Mykotherapy - Houbové quarteto. Tento unikátní přípravek, který vytvořila příroda bez zásahu chemických úprav, vás zcela určitě zaujme svou razancí při odstraňování poruch způsobených civilizačními vlivy: znečištěným životním prostředím, stresy, napětím a vyčerpaností.
Ekzém - stále vzdoruje uzdravení VII.
23.04.2007
Může se stát, že veškerá námaha, kterou pacient a jeho lékař při snaze o uzdravení vynakládají, skončí nezdarem, pokud nebudeme věnovat pozornost také tomu, že neurodermitida a lupénka jsou v mnoha případech udržovány a zhoršovány působením dalšího faktoru: osídlení střeva kvasinkami.
Ekzém - stále vzdoruje uzdravení VI.
20.04.2007
Kyselé vnitřní prostředí
Rozhodující je rovnováha mezi kyselinami a zásadami (acidobazická rovnováha). V žaludku převažuje kyselina, trávení ve střevě potřebuje zásady. Dojde-li k přílišnému okyselení, například v důsledku poruch spojených s kvasnými pochody, je to již důvod pro vznik poruch trávení. Tuto rovnováhu si poškozujeme sladkostmi a cukrem, alkoholickými nápoji, kávou, bílou moukou v pečivu, zákuscích a ve chlebu.
Alfalfa 600 mg (komerční sdělení)
19.04.2007

ALFALFA 600 mg - vojtěška (Medicago Sativa) je známa svým vysokým obsahem bílkovin až 40%, tedy podstatně více, než většina druhů živočišné stravy. Najdeme zde i zastoupení všech 8 esenciálních aminokyselin. Rovněž je vojtěška známa svým vysokým obsahem vitaminu A, (respektive beta karotenu a dalších karotenoidů), dále vitaminy E, D, K a vitaminu B6 - pyridoxinu. Obsahuje také určité množství vitaminu C a tzv. vitaminu U, který představuje faktor, chránící před žaludečními a dvanácterníkovými vředy. Mimo to obsahuje celou řadu minerálních látek (draslík, vápník, fosfor, železo), cenné enzymy a chlorofyl, který má dezinfekční a antiseptický efekt.

články o zdraví: 5196   1 ... 946 947 948 949 950 ... 1040Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS