Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost
Ekzém - stále vzdoruje uzdravení V.
18.04.2007

V neposlední řadě dochází ke zvýšení průniku potravinových alergenů střevní stěnou, která je změněna vlivem dysbiózy - to jsou v podstatě příliš velké, nedostatečně natrávené složky potravy. Imunitní systém se těmto alergenům brání a napadá je jako nepřítele. Jako následek se objevují alergické příznaky. Dnes víme, že u neurodermitidy hraje tato potravinová alergie důležitou roli!

Výběr století - multivitaminy s minerály (komerční sdělení)
17.04.2007
Vitamíny, minerály a stopové prvky se podílejí na celé řadě důležitých biochemických reakcí. Přetvářejí živiny v potravinách na energii a tím jsou nezbytné pro udržení řady tělesných funkcí a správnou výstavbu tělesných tkání. Náš přípravek -VÝBĚR STOLETÍ je skutečně kombinací, kde každá tableta obsahuje 32 nejvíce tělu prospěšných vitaminů, minerálů a stopových prvků.
Ekzém - stále vzdoruje uzdravení IV.
16.04.2007
Makrobiotici znají říkanku - "Žvýkám, žvýkám zrníčka…". Stejně tak známe od rodičů dobře míněné přísloví "Dobré žvýkání je polovina zažívání!" Měli bychom každé sousto rozkousat 30x, což je doba dostatečná k tomu, aby došlo k jeho rozmělnění a promísení se slinami. Ty obsahují důležitý enzym ptyalin a jím dochází již k prvnímu natrávení jídla. Žvýkáním se reflexně připravuje slinivka břišní a jiné trávicí žlázy k produkci trávicích šťáv. Když tento žvýkací mechanismus zkrátíme, nebo jej dokonce přeskočíme a jídlo (zhltneme), odstartujeme tím další příčinný negativní řetězec.
Ekzém - stále vzdoruje uzdravení III.
13.04.2007

V dnešní uspěchané době se stává pravidlem, že náš trávicí systém je nějakým způsobem oslabený. To platí hlavně u pacientů s neurodermitidou, protože mezi kůží a střevem existuje velmi úzké spojení. Navykli jsme si střevní potíže bagatelizovat. Střevo je takový "dobráček", orgán, který vysílá varovné signály jen velmi zřídka, a to i tehdy, daří-li se mu zle i dlouhá léta. I při opravdové nouzi vysílá jen "bezvýznamné" signály: zácpa, měkké, kašovité stolice, průjem, pocit plnosti a pouze výjimečně bolesti břicha nebo dokonce koliky.

Vitamin C se šípky s postupným uvolňováním (komerční sdělení)
12.04.2007
Vitamin C (kyselina askorbová) patří do skupiny vitaminů rozpustných ve vodě a proto je do několika hodin po příjmu (v případě zvýšené fyzické námahy nebo tréninku ještě rychleji) z organismu vyloučen.Naštěstí dnes již existují přípravky s označením Time Release (volně přeloženo s postupným uvolňováním nebo prodloužený účinek), které se uvolňují v organismu průběžně po delší čas.To znamená, že vitamin C je přítomen stále po dobu 6-8 hodin, nebo i déle.
články o zdraví: 5156   1 ... 939 940 941 942 943 ... 1032Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

83,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS