Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Express Diet - 7 proteinových jídel
Pět Tibeťanů a rituál
24.10.2005
Jak si posilovat zdraví, duševní pohodu, autoritu a rozvíjet svou osobnost? Nemůžeme změnit realitu, ale můžeme změnit sebe a bojovat proti nezdarům? Vnitřní změnou svých návyku, zbavíme se závislosti na lidech a věcech. Spoléhejme sami na sebe. Lidský život je vzájemné závislý na přírodě a na současné realitě. Úspěchů je možno dosáhnout, jen tehdy zbavíme-li se starých návyků a vytvořením nových ve spojitosti s realitou. Ve volbě, kterou můžu učinit sami. Ovládáním svých emocí, zdokonalit sama sebe je dlouhodobá bolestivá a náročná činnost, ale je to jediné řešení.
Imunitní systém
20.10.2005
Imunita Imunitní systém je odpovědný za mechanismy spojené s obranyschopností našeho organismu. Jeho činnost lze přirovnat k práci ochranky: za prvé nepřipustit ohrožení organismu, a pokud prvotní opatření selhala, potom postupovat podle následujícího schématu: identifikovat, lokalizovat a zlikvidovat agresora... zde ovšem jakákoliv podobnost končí. Náš imunitní systém má ještě další úkoly, a sice zapamatovat si údaje o agresorovi a antigenu, a dále o moľných způsobech jeho likvidace. Zdánlivě se všechny tyto činnosti zdají jednoduché, avšak je třeba si uvědomit, že imunitní systém je komplikovaná soustava různých vzájemně spolupracujících orgánů - kostní dřeň, brzlík, slezina, lymfatické uzliny, mandle a dále rovněž kůže a plíce!
Jak si udržet stálou kondici, aktivitu a vitalitu
17.10.2005
Jak si udržet stálou kondici, aktivitu a vitalitu To je otázka dnešního dne. Je hodně knížek o tělesných a vnitřních cvicích, způsobu dýchání a meditaci, ale tělo mám chátrá a jsme pořád nervózní a nemocní. Snažíme se žít zdravě a přejít na nový životni styl, nejde nám to. Kde je to tajemství, když víme, že všechny problémy a nemoci jsou odrazem našeho vnitřního stavu, neustálého nespokojení s naším rozhodnutím a emoční nestálosti. Pořád se nemůžeme zbavit strachu, deprese, úzkosti a i duševní bolesti. Všichni víme a sami cítíme, že existuje něco, co na nás neustále působí, je to vesmírná energie.
Věštecké umění, hrou i zábavou
12.10.2005
Často se kolem nás vyskytují jevy, které neznáme. Vyvolávají v nás úžas. Mnohé je jistě možné vysvětlit některými přírodními zákony, či lépe řečeno naší dosavadní malou znalostí přírodních a fyzikálních jevů. Mnozí s nás znají, co je to předtucha. Dokonce jsou jedinci, kteří velmi podrobně předpověděli letecké i jiné tragédie s předstihem několika dnů. Dokázali identifikovat i letadlo a čas, místo odletu a budoucích škod.
Adipex na hubnutí může způsobit i smrt
11.10.2005
Hubnutí Český profesionální kulturista a trenér prodal reportérovi České televize (ČT) přípravek na hubnutí Adipex, který je jinak k dostání pouze na lékařský předpis. ČT muže natočila skrytou kamerou. Nesprávné užívání léku podle ní může způsobit zdravotní problémy, někdy i smrt.
články o zdraví: 4525   1 ... 860 861 862 863 864 ... 905Priessnitzův obklad
Záhadná celiakie
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Pryč se sacharidy. Ale co dál?
Program Ano NO - Oxid dusnatý – přirozený zázračný kardiovaskulární lék
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Jak posílit imunitu dětí po nástupu do škol a školek?
5 mýtů o detoxikaci
Nepříjemné situace jako zkoušky: radujte se z nich!

722,- Kč
(c) 2004-2017 www.celostnimedicina.cz
O násRSS