Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Super česnek
Ekzém - stále vzdoruje uzdravení IV.
16.04.2007
Makrobiotici znají říkanku - "Žvýkám, žvýkám zrníčka…". Stejně tak známe od rodičů dobře míněné přísloví "Dobré žvýkání je polovina zažívání!" Měli bychom každé sousto rozkousat 30x, což je doba dostatečná k tomu, aby došlo k jeho rozmělnění a promísení se slinami. Ty obsahují důležitý enzym ptyalin a jím dochází již k prvnímu natrávení jídla. Žvýkáním se reflexně připravuje slinivka břišní a jiné trávicí žlázy k produkci trávicích šťáv. Když tento žvýkací mechanismus zkrátíme, nebo jej dokonce přeskočíme a jídlo (zhltneme), odstartujeme tím další příčinný negativní řetězec.
Ekzém - stále vzdoruje uzdravení III.
13.04.2007

V dnešní uspěchané době se stává pravidlem, že náš trávicí systém je nějakým způsobem oslabený. To platí hlavně u pacientů s neurodermitidou, protože mezi kůží a střevem existuje velmi úzké spojení. Navykli jsme si střevní potíže bagatelizovat. Střevo je takový "dobráček", orgán, který vysílá varovné signály jen velmi zřídka, a to i tehdy, daří-li se mu zle i dlouhá léta. I při opravdové nouzi vysílá jen "bezvýznamné" signály: zácpa, měkké, kašovité stolice, průjem, pocit plnosti a pouze výjimečně bolesti břicha nebo dokonce koliky.

Vitamin C se šípky s postupným uvolňováním (komerční sdělení)
12.04.2007
Vitamin C (kyselina askorbová) patří do skupiny vitaminů rozpustných ve vodě a proto je do několika hodin po příjmu (v případě zvýšené fyzické námahy nebo tréninku ještě rychleji) z organismu vyloučen.Naštěstí dnes již existují přípravky s označením Time Release (volně přeloženo s postupným uvolňováním nebo prodloužený účinek), které se uvolňují v organismu průběžně po delší čas.To znamená, že vitamin C je přítomen stále po dobu 6-8 hodin, nebo i déle.
Ekzém – stále vzdoruje uzdravení II.
11.04.2007
Stáváme se svědky chvályhodného vývoje školské medicíny, která pomalu ustupuje od tvrdých zásad chemické léčby, připouští nutnost změny způsobu života a upřednostňuje prevenci. Školská medicína nás učí na univerzitách bojovat proti příznakům nemoci, jako jsou teplota, bolest, kašel, rýma, průjem - to jsou nepříjemné příznaky nemoci.
Sušené kozí mléko (komerční sdělení)
10.04.2007
Zkušení lékaři, odborníci na zdravou výživu velmi, litují, že u nás došlo po válce k totálnímu úpadku chovu koz. Kozí mléko je biologicky velmi významná tekutina, která má odlišné složení než mléko kravské. Obsahuje vysoce hodnotné bílkoviny (kasein, albumin, globulin), lehce stravitelné tuky, minerální soli Ca, K, Mg, Na, P, stopové prvky Cu, Zn, Mn, Ti, Cr, relativně méně Fe, vítamíny A, B1, B2, B12, C, D, E, dále kyselinu listovou a 8 enzymů. Jeho složení při konzumaci pomáhá chránit organizmus před škodlivými vlivy životního prostředí i celou řadou civilizačních chorob.
články o zdraví: 4635   1 ... 835 836 837 838 839 ... 927Drtič kamenů… Chanca Piedra
Jak se rychle zbavit hněvu – extrémně jednoduchá japonská technika
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejste špatní, protože jste nemocní!
Priessnitzův obklad
Alfa-lipoová kyselina
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou
Hořčík - symbol klidu a míru v těle
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Stresové zatěžování (Tarlovova cysta)
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS