prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Je onemocnění karpálního tunelu předzvěstí diabetu?
08.07.2011
Onemocnění karpálního tunelu nikdy nepodceňujte! Větu jsem ukončil vykřičníkem záměrně, je to opravdu důležité. Podle nových výzkumů vědců z Velké Británie vás diabetes může postihnout velmi brzy a karpální tunel je pouhou předzvěstí této nebezpečné choroby.
Svlékl jsem bílý plášť - Jak jsem svlékl bílý plášť
08.07.2011

Na bílý plášť jsem si nikdy moc nepotrpěl. Akademické prostředí mne nijak neoslovovalo, netoužil jsem po klinické kariéře. Jako dětský lékař jsem vzal s povděkem práci obvodního pediatra a ochotně jsem zaskakoval za těhotné kolegyně. Takto jsem postupně ještě v socializmu prošel obdařen různými služebními vozidly, většinu z obvodů klatovského okresu. Po doplnění atestace pro dospělé jsem ošetřoval nemocné všech věkových skupin. V létě jsem pracoval spíše v trenýrkách než v plášti a často jsem jezdíval za svými pacienty na kole, později na Železné Rudě v zimě terénním vozem či na běžkách.
Příručka pacienta 24 - Je váš lékař také dobrým učitelem?
07.07.2011
Po dokončení vyšetření a tělesné prohlídky vám lékař sdělí, k čemu došel, doporučí další vyšetření a léčbu a poradí co dělat, aby nastalo zlepšení. To bývá nejvhodnější příležitost k pokládání otázek.
VIDEO: Těžké záněty
07.07.2011

O tom, že je potřeba k uzdravení především vlastní pacientova vůle. Jak moc to ale funguje, se Vám možná nebude chtít ani věřit. Seznamte se blíže s příběhem Radka Sedláčka.

Bývalý šéf nemocnice: Farmafirmy ovládajú zdravotníctvo
07.07.2011
Přinášíme vám zajímavý článek ze slovenských stránek. Rozhodli jsme se jej ponechat v původním jazyce. Věříme, že vás článek zaujme a slovenština vám nebude bránit v porozumění. Budeme rádi, pokud nám sdělíte váš názor na zveřejňování článků ve slovenštině.
články o zdraví: 4061   1 ... 463 464 465 466 467 ... 813Bioženy ohrožují zemi
Dýně Hokaido
Divím se, že to ty děti přežijí!
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Hemeroidy - léčba, která zabírá
Astrolog Antonín Baudyš: „Jsme v tiché válce, připravené elitami a USA. Někdo se nás jako civilizaci rozhodl ukončit a vypnout.“
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou
Střídavá sprcha - jedna z nejúčinnějších preventivních a ozdravných metod
Nízký krevní tlak

825,- Kč
(c) 2004-2016 www.celostnimedicina.cz
O násRSS