Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Banka emocí
17.01.2017
Matka a dítě
Častý modelový příklad, negativní… Otec, hlava rodiny, přichází domů z práce. Jeho malý syn sedí u počítače. Otec se ho zeptá: "Jak bylo ve škole? Syn se podívá na otce a vnímá, že otázka byla jen formální, z povinnosti otce projevit zájem o syna. Syn odpoví: Normálka… Hotovo, konec. Dialog skončil. Tato situace se opakuje často. Formální otázka, formální odpověď. A to i navzdory tomu, že situace ve škole se synem není v pořádku… Syn vnímá nezájem, a proto se utvrdí v tom, že ani nemá cenu se s problémem svěřit. A to s ním roste. Často situace dospěje do konfliktu, hádky, do útěku z rodiny atp."
Fit-day „Kvalitní palivo pro vaše tělo.“ (komerční sdělení)
17.01.2017
Fit-day

 

  • Fit-day produkty jsou tu pro všechny, kteří milují zdravý životní styl a hlavně kvalitní jídlo.
  • Fit-day produkty jsou tu pro všechny, kteří si uvědomují, že snídaně je pro člověka nejdůležitější částí dne, pro všechny, kteří tak chtějí a uvědomují si potřebu kvalitního „paliva“ do nabitého dne. Málo z nás má totiž čas a chuť si po ránu chystat bohaté snídaně se všemi potřebnými složkami, jako jsou proteiny, tuky a sacharidy.
  • Fit-day produkty jsou tu pro všechny, kteří si každý den kladou otázku: "Co tedy snídat? A vlastně, co i svačit?"
  • Fit-day produkty jsou tu pro všechny kdo nemohou v obchodech najít nic, co by jim vyhovovalo a pro všechny, kteří hledají něco přírodního, něco perfektního pro své tělo. Prostě něco, co dodá jejich organismu ty správné ingredience, které je nakopnou energií na celý den!

 

Jak po ránu snížit vysokou hladinu krevního cukru
16.01.2017
Cukrovka

K tomu, co si dnes přečtete, mě přivedl diabetes I. typu, se kterým v únoru oslavíme sedm let. Zatím to byla léta šťastná, neboť, diabetes nevnímám jako chorobu, nýbrž změnu životního stylu. A pokud tento neduh dokážeme respektovat, máme energii hledat a zkoušet, ač se to nezdá, může nás opravdu hodně posunout. Dnes se však omlouvám diabetikům I. typu, tento článek bych ráda věnovala typu číslo II. Protože tito lidé se velmi často pohybují v kolonkách nadváhy či obezity, špatně manipulují s inzulínem, aplikují velmi vysoké dávky, což je ještě více udolává v tomto neutěšeném stavu. Ne každý si totiž všiml, že čím více inzulínu, tím více také přibýváme na váze…

Jak se zbavit nespavosti? Pomůže melatonin (komerční sdělení)
16.01.2017
Nespavost
Občas se to při usínání stane každému. Převalujeme se na posteli, počítáme ovečky, spánek nepřichází. A ráno se neúprosně blíží. Možná za to může těžší večeře, možná stres v práci. Jakmile dočasnou příčinu odstraníme, tělo svůj biorytmus opět srovná a „jedeme dál“.
Detoxikace a imunita
15.01.2017
Detoxikace

Imunita, to je pojem s velkým „P“. Jen si zkuste toto slovo zadat do internetového vyhledavače a uvidíte, jaká záplava odkazů se před vámi objeví. Přesto však o imunitě víme pořád málo... Tak schválně, věděli jste, kolik typů poruch imunity existuje a že imunitu řídí mozek?

články o zdraví: 4195   1 2 3 4 5 ... 839Zapomenutý objev německého držitele Nobelovy ceny
Stravování žen po čtyřicítce
Mocná dvojice minerálů
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Vladimír Kafka: „Nemoc je dluh lásky na sobě. Vlažnost nás pomalu zabíjí.“ – 1. část rozhovoru
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Priessnitzův obklad
Hemeroidy - léčba, která zabírá
Vladimír Kafka: „Základem vyléčení je vytvořit si jasný obraz toho, kým chci být. Nemoc je reakce.“ – 2. část rozhovoru
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou
(c) 2004-2017 www.celostnimedicina.cz
O násRSS