Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Houbové quarteto - elixír věčného zdraví (komerční sdělení)

24.04.2007
V návaznosti na hlívu ústřičnou a jako odpověď na mnohé dotazy ohledně existence dalších výrobků z hub s hojivými účinky jsme pro vás připravili nový 100% přírodní houbový přípravek z řady Mykotherapy - Houbové quarteto. Tento unikátní přípravek, který vytvořila příroda bez zásahu chemických úprav, vás zcela určitě zaujme svou razancí při odstraňování poruch způsobených civilizačními vlivy: znečištěným životním prostředím, stresy, napětím a vyčerpaností.

HOUBOVÉ QUARTETO

100% přírodní houbový přípravek bez příměsí v rostlinných kapslích se skládá ze 4 zdraví prospěšných hub: Shii-Take (Lentinula edodes), Korálovec ježatý (Hericium erinaceus), Hnojník obecný (Coprinus comatus), Reishi (Ganoderma lucidum). Spojení účinků těchto hub (synergický účinek) napomáhá v lidském organismu nastartovat pozitivní mechanismy směřující nejen k odstranění potíží, ale i k nabytí nové pozitivní energie a duševní pohody. Při vývoji tohoto produktu jsme vycházeli z výsledků přírodní medicíny a zveřejněných výzkumů zaměřených na hojivé účinky hub při řešení zdravotních problémů.

 

SHII TAKE - Houževnatec jedlý

Pro své účinky je vysoce ceněna a už za dynastie Ming (1386-1644) ji známý lékař Whu Shui nazval elixírem věčného života. Shii-take je hodnotným zdrojem proteinů, draslíku a zinku, který má významnou roli na zvýšení obranyschopnosti organizmu. Je bohatá na polysacharidy a bílkoviny s esenciálními aminokyselinami. Obsahuje vitamíny B1, B2 a vysoké množství vitamínu D2. Pro krytí denní dávky vitamínu D pro dospělého člověka (důležité pro vegetariány) postačí 20 až 25 gramů sušené houby. Shii-Take svým obsahem účinných látek je zařazena do skupiny organismů, které podporují imunitu. Jednou z těchto účinných prospěšných látek je lentinan. Jedná se o glukan, který byl v Japonsku zaveden jako standardní součást terapie některých nádorů. Má imunostimulační, antiinfekční (eliminuje virové, bakteriální, plísňové a parazitální infekční onemocnění), protinádorové a radioprotektivní účinky.

 

Hericium erinaceus - Korálovec ježatý

Patří mezi kulinářské lahůdky orientu. V Číně je známá teprve od minulého století a u nás se vyskytuje velmi vzácně. Uměle pěstování je náročné a v západní Evropě s ním začaly teprve v posledním desetiletí. U nás je v obchodech zatím nedostupná a proto ji mnoho potenciálních zákazníků nezná.


Má vysoký obsah draslíku, fosforu a nízký obsah sodíku. Zvláštní chuť a vůni připomínající citrón nebo kokos tvoří 32 aromatických látek, obsahuje všechny aminokyseliny důležité pro lidský organizmus. Dužina je bohatá na polysacharidy a polypetidy, které se v čínské medicíně využívají na podporu imunitního systému, také úspěšně pomáhá při žaludečních a dvanácterníkových vředech, zánětech žaludeční sliznice, rakovině žaludku, jícnu a tlustého střeva. Používá se také při celkové vyčerpanosti organizmu, nervové slabosti a potlačení zánětu.

 

Coprinus comatus - Hnojník obecný

Hnojník obecný se vyskytuje volně v přírodě a pro kulinářské účely se sbírají mladé plodnice s bílou dužinou, které mají příjemnou chuť a vůni. Po sběru je nutné ho rychle zpracovat, po 48 hodinách se roztéká. Obsahuje bílkoviny, 20 druhů aminokyselin, uhlohydráty (v sušine je 15 - 45%), vlákninu (14 - 49%), minerální látky (draslík, hořčík, vápník, železo, mangan, zinek). Dále obsahuje vitamíny C, B2, B1. Východoasijská přírodní medicína doporučuje hnojník na podporu trávení a na hemeroidy. Vědecké výzkumy v Číně dosáhly aplikací hnojníku u některých nádorových onemocnění úplné zastavení bujení. Významně působí na snížení hladiny cukru v krvi, potlačuje suchost jazyka (vhodná pro diabetiky) a snižuje krevní tlak.

 

Lesklokorka lesklá (REISHI) - Ganoderma lucidum

Čínská lidová medicína používá Ling - Zhi (čínský název houby - kouzelná rostlina) více než 4000 let a pro její lečebné účinky se rozšíříla do celé Asie (v Japonsku je známá pod názvem Reishi), kde se používá proti chronické žloutence a chronické bronchitidě, astmatu, vysokému krevnímu tlaku, na záněty kloubů, ledvin a posílení plodnosti a nespavosti. Obsahuje cukry, aminokyseliny, vitamíny a minerální látky (měď, zinek, mangan, draslík, horčík). Aktivní látky polysacharidy působí na posílení imunitního systému, tlumení nádorového bujení a jejich účinky se znásobují v kombinaci s vitamínem C. Na základě vynikajících výsledků z praxe je v Japonsku houba Reishi oficiálně registrovaná jako doplňující prostředek v průběhu terapie rakoviny na snížení následku chemoterapie. Cyklické uhlovodíky, triterpeny a kyseliny snižují krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Příznivě působí na játra, neurologické onemocnění, obnovuje chuť k jídlu a posiluje srdce a pokládá se za nejúčinnější houbu při vyčerpanosti.

 

HOUBOVÉ QUARTETO je určeno:

 1. preventivně kategorii mladých lidí, na které jsou kladeny vysoké nároky při studiu, v praxi i v rodině při výchově dětí s vysokými požadavky na koncentraci a energii, které vedou k fyzické a duševní vyčerpanosti;
 2. seniorům, jejichž organismus je přirozeně oslabený a jimž tento přípravek může účinně pomoci;
 3. nemocným lidem, kteří přijímají syntetické léky (antibiotika, chemoterapeutika - s vedlejšími účinky), jimž je možno aplikovat tento přípravek jako velmi účinnou podpůrnou látku k aktivaci vlastní obranyschopnosti organismu
 4. všem věkovým kategoriím, které pracují v prostředí s ozařováním (rentgenové pracoviště, jaderné elektrárně)
 5. pacientům, kteří se často podrobují rentgenovým vyšetřením, mamografii, ozařování ...

 

 

HOUBOVÉ QUARTETO obsahuje látky, které velmi příznivě působí:

 • na očištění organismu a krve od toxických látek především chemického původu, pocházejících z potravin obsahující konzervační přísady, z nadměrného užívání chemických léků, alkoholu a nikotinu
 • na látkovou výměnu, čistí trávicí trakt, játra a střeva, mají širokospektrální regenerační účinek a blahodárně působí na zvýšení narušené potence.

 

 

Co znamená MYKOTHERAPY?

Využití hojivých účinků hub pro zdraví člověka se začíná v Evropě rozvíjet až v posledním desetiletí a stává se důležitou součástí pro udržení zdraví, předcházení nemocím a v neposlední řadě nachází důležité místo v přírodní medicíně kromě Herbatherapy (bylinná terapie), Hydrotherapy (vodní terapie), Trofotherapy (terapie jídlem).

 

Nadstandartní technologie výroby - LYOFILIZACE

Houbový prášek obsažený v kapslích je lyofilát tj. získává se lyofilizací. Lyofilizace je proces sušení, kde se surovina nejdříve zmrazí a cestou sublimace se odstraní led. Led se přeměňuje přímo ve vodní páry s vynecháním tekutého stavu. Touto technologií získaný houbový prášek je 100% přírodní produkt, velmi lehký s mimořádnou mikrobiologickou čistotou přičemž jsou plně zachovány vlastnosti čerstvé houby: chuť, vůně, barva, bílkoviny, vitamíny, minerální složky. Při procesu lyofilizace se na žádné etapě výroby nepřidávají konzervační látky ani enzymy. Lyofiláty jsou nenahraditelným jídlem kosmonautů.

 

HOUBOVÉ QUARTETO pomáhá:

 • posilovat ochranný systém a srdce
 • posilovat potenci
 • snižovat hladinu cholesterolu v krvi
 • snižovat hladinu cukru v krvi
 • snižovat riziko nádorového bujení
 • zmírňovat následky chemoterapie, žloutenky a kouření
 • chránit žaludeční sliznici, dýchací cesty, ledviny, játra a krevní oběh
 • zmírňovat kloubní potíže
 • chránit klouby
 • snižovat možnost migrény,nespavosti a nachlazení
 • při únavě a stresu
 • posilovat nervový systém
 • udržovat zdravou pokožku i vlasy
 • předcházet vzniku hemeroidů
 • chránit před zubním kazem

 

 

Při hledání nových protinádorových léků jsou výzkumy zaměřeny na hledání BRM látek (Biological Response Modifiers - modifikátory biologické reakce), které v lidském organizmu posilují a znásobují pozitivní faktory a negativní eliminují. Takové jsou například: interferon, interleukin - 2, lentinan a jiné.


Tyto obsahují takové houby jako je Shii-Take (Lentinula edodes) a Reishi (Ganoderma lucidum). Po chirurgii, chemoterapii a ozařování se staly látky BRM čtvrtým důležitým nástrojem při terapii rakoviny.

 

Přípravek HOUBOVÉ QUARTETO - Elixír věčného zdraví naleznete v naší nabídce.


24.04.2007
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS