Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Hormonální kacířství - estrogenová vražedná pravda - úvod do seriálu

30.11.2004
Žena Již delší dobu dávám dohromady materiál, který by dokázal upozornit na zvětšující se problém lidstva. Kdykoliv se v historii vyskytne jev, který je hromadný, přehnaný, jev, který naruší rovnováhu v přírodě, ve společnosti, vždy dojde ke katastrofě. Ona katastrofa na sebe bere různou podobu, ať je to potopa, zemětřesení, požár nebo se přežene mor, tyfus či jiná epidemie. V místě konfliktu vznikne válka, v těle se objeví zánět, dojde k destrukci, ke zničení, ke smrti, k zániku. Potopa nečistotu spláchne, požár spálí, co přijde do cesty. Na nevhodné chování lidí - na promiskuitu přijde metla - syfilis, kapavka nebo novodobější AIDS.

 

Příroda si to tak zařídí, že to „špatné“ odstraní a uvolní místo pro nový začátek. Takovým signálem pro blížící se katastrofu je hromadné užívání hormonální antikoncepce. Tiskové zprávy píší o 2 milardách žen, které ji na naší planetě užívají. V holistické medicíně, v homeopatii apod. známe pojem miasma. Kdysi ve středověku byl velmi rozšířen svrab – jeho dnešní podoba je ve formě ekzému a podobných svědivých nemocí. Hovoříme o psorickém miasmatu. Kdysi tolik rozšířená syfilis je původcem pro nemoci, které jsou charakteristické různými výtoky - hovoří se o sykotickém miasmatu. Tuberkulóza zase dala podklad pro kašel, dušnost, astma - plicní nemoci - hovoří se o tuberkulinickém miasmatu.


Nemoci, které se dostávají do chronického stavu a které jsou potlačovány různými léky a nejsou léčeny od příčiny, se nazývají rakovinné (karcinosinum), často jsou zde překřížena a prokombinována výše uvedená miasmata. AIDS je pokračování sykotického a rakovinného miasmatu, kde je totálně zdevastovaný obranný systém člověka. Z tohoto pohledu se generační užívání nepřirozené syntetické hormonální antikoncepce jeví jako základ pro novodobé lidské miasma. Pravděpodobně bude mít podobu hrozivou - dotýkající se podstaty lidstva - to je neschopnost rozmnožování. Již nyní se mu říká hormonální miasma.


Výchova mladých lidí odbočila od principů vytváření rodiny jako základu pro zachování rodu. Význam sexu má v dnešní době zcela jiný význam. Rodiče považují za splnění svého úkolu, když docílí, aby jejich 16-letá dcera navštívila gynekologa, který jí nasadí hormonální antikoncepci, a tím se zajistila před nechtěným otěhotněním. Často se setkávám s tím, že zpočátku se užívá hormonální antikoncepce, aby dítě nebylo, a potom, když je očekáváno, nejde to, protože jsou různé potíže. Hlavním mechanizmem účinku hormonální antikoncepce je totiž útlum ovulace, to dělají progestiny, a estrogenní složka zajišťuje především pravidelnost cyklu. Po vysazení může logicky dojít k selhání této účinnosti. A vaječník pak není schopen sám produkovat vajíčko. Žena, která užívala hormonální antikoncepci, najednou nemůže otěhotnět.


Myslím si, že se najde hodně lidí, kteří s tímto článkem nebudou souhlasit. Každý má právo se na věc dívat svýma očima. Smyslem následujícího seriálu je ukázat jiné pohledy na problematiku, pohledy, které nejsou tak často uveřejňovány v běžných mediích.


 

Přirozenou antikoncepci Lady Comp naleznete v naší nabídce.


Související články:
Hormonální kacířství - estrogenová vražedná pravda - díl první
Hormonální kacířství - estrogenová vražedná pravda - díl druhý
Hormonální kacířství - estrogenová vražedná pravda - díl třetí
Hormonální kacířství - estrogenová vražedná pravda - díl čtvrtý
Hormonální kacířství - estrogenová vražedná pravda - díl pátý
Hormonální kacířství - estrogenová vražedná pravda - díl šestý
Hormonální kacířství - estrogenová vražedná pravda - díl sedmý
Hormonální kacířství - estrogenová vražedná pravda - díl osmý
Hormonální kacířství - estrogenová vražedná pravda - díl devátý
Estrogenová dominance


30.11.2004
autor: MUDr. Pavel ŠÁCHA
další články v rubrice: Prevence


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS