Hormonální kacířství – estrogenová vražedná pravda – úvod do seriálu

Již delší dobu dávám dohromady materiál, který by dokázal upozornit na zvětšující se problém lidstva. Kdykoliv se v historii vyskytne jev, který je hromadný, přehnaný, jev, který naruší rovnováhu v přírodě, ve společnosti, vždy dojde ke katastrofě. Ona katastrofa na sebe bere různou podobu, ať je to potopa, zemětřesení, požár nebo se přežene mor, tyfus či jiná epidemie. V místě konfliktu vznikne válka, v těle se objeví zánět, dojde k destrukci, ke zničení, ke smrti, k zániku. Potopa nečistotu spláchne, požár spálí, co přijde do cesty. Na nevhodné chování lidí – na promiskuitu přijde metla – syfilis, kapavka nebo novodobější AIDS.

Příroda si to tak zařídí, že to „špatné“ odstraní a uvolní místo pro nový začátek. Takovým signálem pro blížící se katastrofu je hromadné užívání hormonální antikoncepce. Tiskové zprávy píší o 2 milardách žen, které ji na naší planetě užívají. V holistické medicíně, v homeopatii apod. známe pojem miasma. Kdysi ve středověku byl velmi rozšířen svrab – jeho dnešní podoba je ve formě ekzému a podobných svědivých nemocí. Hovoříme o psorickém miasmatu. Kdysi tolik rozšířená syfilis je původcem pro nemoci, které jsou charakteristické různými výtoky – hovoří se o sykotickém miasmatu. Tuberkulóza zase dala podklad pro kašel, dušnost, astma – plicní nemoci – hovoří se o tuberkulinickém miasmatu.

Nemoci, které se dostávají do chronického stavu a které jsou potlačovány různými léky a nejsou léčeny od příčiny, se nazývají rakovinné (karcinosinum), často jsou zde překřížena a prokombinována výše uvedená miasmata. AIDS je pokračování sykotického a rakovinného miasmatu, kde je totálně zdevastovaný obranný systém člověka. Z tohoto pohledu se generační užívání nepřirozené syntetické hormonální antikoncepce jeví jako základ pro novodobé lidské miasma. Pravděpodobně bude mít podobu hrozivou – dotýkající se podstaty lidstva – to je neschopnost rozmnožování. Již nyní se mu říká hormonální miasma.

Výchova mladých lidí odbočila od principů vytváření rodiny jako základu pro zachování rodu. Význam sexu má v dnešní době zcela jiný význam. Rodiče považují za splnění svého úkolu, když docílí, aby jejich 16-letá dcera navštívila gynekologa, který jí nasadí hormonální antikoncepci, a tím se zajistila před nechtěným otěhotněním. Často se setkávám s tím, že zpočátku se užívá hormonální antikoncepce, aby dítě nebylo, a potom, když je očekáváno, nejde to, protože jsou různé potíže. Hlavním mechanizmem účinku hormonální antikoncepce je totiž útlum ovulace, to dělají progestiny, a estrogenní složka zajišťuje především pravidelnost cyklu. Po vysazení může logicky dojít k selhání této účinnosti. A vaječník pak není schopen sám produkovat vajíčko. Žena, která užívala hormonální antikoncepci, najednou nemůže otěhotnět.

Myslím si, že se najde hodně lidí, kteří s tímto článkem nebudou souhlasit. Každý má právo se na věc dívat svýma očima. Smyslem následujícího seriálu je ukázat jiné pohledy na problematiku, pohledy, které nejsou tak často uveřejňovány v běžných mediích.

Zpět nahoru

CHCETE SE PŘIHLÁSIT K ODBĚRU MAGAZÍNU CELOSTNÍ MEDICÍNY?

Přihlaste se k odběru novinek z webu Celostnimedicina.cz a už Vám neunikne ani jedna zajímavost ze světa celostní a alternativní medicíny.