Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Hoďte se do pohody (komerční sdělení)

19.02.2010
Hoďte se do pohody Stres – strašák, o kterém se v poslední době hodně mluví, je součástí našeho každodenního života, a to nejen toho manažerského. Sami řekněte, jak vypadá váš běžný den – ráno zazvoní budík v nekřesťanskou hodinu, snídaně za pochodu, spěch do školky, školy a práce, nervózní šéf, spousta nesplnitelných úkolů a náročných schůzek… Se stresem se zkrátka musíme nějak vyrovnat, každý po svém. 

Právě teď je na trhu novinka – pilulka Relaxa COMFORT. Už jen modrý smajlík na obalu vám napoví, že právě tahle věc vás dokáže zrelaxovat. Její účinky jsou viditelné již během několika málo minut a opravdu vám pomůže zvládat náročné situace s nadhledem a úsměvem na rtech. Jak je možné, že existuje produkt, který má na organismus takový relaxační vliv?

 

Relaxa obsahuje unikátní extrakt ze zeleného čaje, s obsahem až 99% esenciální aminokyseliny l-theanin, která má na svědomí relaxační reakci organismu. Možná jste si všimli, že po vypití většího množství tohoto nápoje se cítíte klidnější a uvolněnější. Mozek na tuto biolátku reaguje přibližně po 40 minutách od podání a její účinky můžeme pozorovat několik dalších hodin. Co je ale důležité, stav relaxace navozuje Relaxa COMFORT bez jakýchkoliv vedlejších účinků a ospalosti. L-theanin totiž mozek dokáže „přepnout“ na práci v režimu alfa vln. Ty převládají v uvolněných a současně bdělých stavech. Právě v této fázi vznikají představy, rozvíjí se kreativní myšlení a napadají nás ty nejlepší idey. Dá se říci, že mozková činnost je právě v tomto stadiu nejharmoničtější.

 

L-theanin ze zeleného čaje je v Relaxe COMFORT obsažen v unikátní kombinaci s vysokým obsahem vitamínu B6, který příznivě působí na nervový systém, pomáhá v boji proti stresu, ale hlavně zajišťuje maximální a rychlý transport l-theaninu do mozku. Díky tomu Relaxa COMFORT působí opravdu rychle a účinně.

 

Relaxu COMFORT by měl mít po ruce každý, kdo se potřebuje uklidnit třeba před důležitou schůzkou, pohovorem nebo výraznější aktivitou. Uvítají ji určitě všichni ti, kdo trpí psychickým a somatickým neklidem, cítí se pod tlakem, trpí nespavostí nebo nedokážou odpočívat. Uvítáte ji i ve chvílích, kdy se potřebujete soustředit, ať už na studium nebo kreativní práci, nebo se chystáte na větší fyzický či psychický výkon.

 

Přírodní tabletky se rozhodně nemusíte bát, jde o dražované tablety, které se snadno polykají i bez nutnosti je zapít. Vždy cca 40 minut před očekávaným výkonem nebo stresem si vezměte jednu až dvě tabletky Relaxy COMFORT. Účinky se dostaví obvykle do 40 minut a přetrvávají 3 – 6 hodin. Až po této době můžete dávku zopakovat. Pokud vás čeká náročnější období, můžete přípravek užívat i dlouhodobě, není totiž návykový, nepřekračujte ale denní dávku šesti tablet. Přírodní preparát nijak neovlivňuje pozornost, můžete po jeho spolknutí bez obav sednout i za volant.

 


Přípravek Relaxa COMFORT naleznete v naší nabídce.


19.02.2010
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

219,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS