Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


HEMOROIDY - jak je ošetřovat - (a pro ty nejučenlivější) jak se jich zbavit bez operace a navždy

11.06.2017
Hemoroidy Z hlediska prevence je především vhodné bojovat proti prapůvodní příčině vzniku hemoroidů = a tím je nedostatečná aktivace pánevního dna a špatné dýchání, které nefunguje jako "žilní pumpa" a nevrací přebytky žilní krve z této oblasti zpět do krevního oběhu. Proto znamenitě pomáhá pomalé hluboké dýchání a co nejčastěji prováděná uddijána bandha.

Uddijána bandha

  • Karmická medicína 10 - Energetická cvičení (bandhy) - "neviditelná jóga", kterou lze provozovat prakticky kdekoliv a kdykoliv - vzniklým sevřením konečníku a podtlakem v podbřišku při praktikování lze se dosáhnout, že hemoroid se postupně vyprázdní, uzavře a stane se jen klidovou kožní výchlipkou. Mně se to podařilo, ale mám nadprůměrně silnou vůli a ochotu na sobě pracovat.


Dalším efektivním praktikováním je pomalé hluboké dýchání doslova NA DORAZ - Střídáním maximálního nádechu a maximálního výdechu se totiž znamenitě zlepšuje odsávání stagnující žilní krve. Co nejintenzivněji a nejčastěji se prosím věnujte pomalému dýchání NA DORAZ a bandhám - viz články:

 

Příčina buněčných poškození

Kromě překyselení z potravy je příčinou mnoha buněčných poškození chronický nedostatek kyslíku ze špatného dýchání, za které často může psychika - nedovoluje postiženému pořádně dýchat- související informace zde:

 

Tkáně a orgány pánevního dna a celé dolní poloviny těla často trpí

  1. nerovnováhou popsanou v článku Karmická medicína 09 - Nerovnováha neurovegetativního systému
  2. hromaděním žilní krve a následným zhoršením přítoku čerstvé arteriální krve. To vede k dalšímu zhoršení překyselení z nedostatku kyslíku, a k ještě většímu hromadění toxinů.

 

Posilování pánevního dna v kombinaci s udijanou bandhou je nejen prevence ale i mocný léčebný prostředek pro řadu různých onemocnění. Uddijána pomáhá k odsávání odkysličené a toxiny naplněné žilní krve. Na její místo pak může proudit mnohem více čerstvé krve, plné kyslíku a živin.Mám v praxi ověřené, že pravidelným praktikováním zpevňování celého pánevního dna (nejen samoteného svěrače konečníku) + v průběhu dne co nejčastější odsávaní krve z hemeroidů pomocí udijány bandhy vede k tomu, že hemeroid postupně zmizí. Pokud nepřestanete praktikovat ani po jeho zmizení, máte tím i jistotu že nemůže dojít k recidivě.


Související informace:


Tento způsob samouzdravení se od hemoroidů je použitelný jen pro jedince s nadprůměrnou učenlivostí. Pro ty ostatní je jednodušší jít na operaci...

Co je dále dobré vědět

Veškeré cévy včetně žilek v konečníku ničí překyselení organismu - K úspěšnému domácímu sebeuzdravení bývá významnou podmínkou DETOXIKACE včetně každodenního ODKYSELOVÁNÍ. Proto každému (nemocnému i zdravému) doporučuji to, co sám používám ve svém životním stylu zaměřeném na zdravou a spokojenou dlouhověkost:

+ sumář dalších potřebných informací najdete zde:Oblíbená poznámka na závěr - pro ty, co jsou pro své zdraví a štěstí ochotni stát se doslova někým jiným: Naše rádoby "hmotné" tělo je z hlediska kvantové fyziky pouze energetický "obraz" ve všudypřítomném neviditelném kvantovém poli.

 

Kosmické Zdroje celého Vesmíru mají možnost tento obraz změnit = uzdravit se doslova zázračným způsobem:


Kladné výsledky dalších klientů a přátel "napojování" ukazují, že jdeme správnou cestou. Je to ten nejužitečnější koníček, jaký můžeme sami sobě dopřávat - a nejen pro naše zdraví.


Příběhy z praxe:

 

Ošetřování hemoroidů

Přímo od našich klientů máme dobré  reference na tento produkt (hemeroidy sice neodstraní, ale uleví od jejich bolesti):

Pro léčbu i prevenci hemoroidů doporučují přípravek HemoStop ProBio.

Celková nabídka produktů na hemoroidy.


Související články:
Hemoroidy - setrvalá obtíž?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Hemoroidy - příznaky a fotky


11.06.2017
autor: MUDr. Ladislav Šafránek
další články v rubrice: Nemoci


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

369,- Kč

199,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS