Feminol a Intimed – přírodní oleje pro Vaše zdraví

Růžový olej je ceněn pro svou nádhernou inspirativní a romantickou vůni, která z parfémů dělá opravdové skvosty. V aroma-terapii nabízí velmi široké spektrum účinků, obzvláště v oblasti psychiky. Aplikace inhalací nebo masáží ovlivňuje především stavy psychického napětí, deprese a nespavosti, celkově uvolňuje a může tak ovlivnit romantické a tvůrčí sklony. To nakonec pozitivně působí při psychické impotenci nebo frigiditě.

Blahodárný účinek růžového oleje pocítíte i při bolestech hlavy a migréně. Tyto a další vlivy se široce uplatní u žen trpících premenstruačním syndromem. Růžový olej je žádoucí i při péči o pleť. Je ideální složkou přípravků na citlivou, stárnoucí pleť se sklonem k ekzémům a vráskám. Celkově harmonizující účinek má viditelný vliv i na pleť bez ohledu na její stáří nebo typ, protože její zklidnění a uvolnění působí vždy k omlazení a osvěžení. Používání přípravků s přírodním růžovým olejem přináší také dlouhodobý užitek z nádherné, jemné a vznešené vůně, která decentně zvýrazní Váš osobitý šarm a jedinečný vkus.

Aroma-terapeutický mycí a pěstící olejový přípravek AROMEDICA – FEMINOL obsahuje pravé růžové otto a je určen především k intimní každodenní hygieně žen. Doporučujeme jej použít také k lokální masáži břicha. Je vhodné ho aplikovat na všechna citlivá místa se sklonem k pocení a s větším výskytem bakterií a plísní. Kromě růžového oleje obsahuje také silici geraniovou, která vhodně podporuje a rozšiřuje spektrum účinků. Další účinné látky jsou silice pačuli, santálové dřevo, ylang-ylang a olej z pšeničných klíčků. Jako nosný olej je použit extrahovaný olej Pupalky dvouleté, a to  pro své vynikající regenerační a omlazující účinky. Tento produkt jednoduchým způsobem nabízí možnost denně využívat všech předností růžového oleje, aniž byste museli investovat několik tisíc korun do jeho nákupu v čisté podobě.

Účinné látky: geraniol, citronellol, nerol, linalool

Účinky:

  • antibakteriální
  • protiinfekční
  • protizánětlivý – záněty pleti, záněty sliznic
  • hojivý – problémy pleti, praskliny, poranění. Sexuální a psychické problémy.

INTIMED

Vysoce aktivní směs silic a rostlinných olejů, která se aplikuje při již probíhající vaginitidě, zánětlivých, plísňových a jiných onemocněních zevního genitálu a vaginy, nebo jako prevence při návštěvě veřejných koupališť, saun, tělocvičen a podobně. Přípravek je účinný již v minimálním množství, a proto jej aplikujte v množství několika kapek na zevní genitál, nebo při probíhajícím onemocnění a jako prevenci na tampón několikrát denně.Účinné látky jsou především silice Heřmánku, Levandule a TTree s Pupalkovým olejem.

Účinné látky: heřmánek německý, Tea Tree, levandule off., pupalkový olej extrahovaný v CO2, nenasycené mastné kyseliny, chamazulen, bisabolen, caryophyllen, bisabolol, cineol, terpeny, terpinolene, terpinen-4-ol, caryophyllene, linalool, lavandulol a další.

Účinky:

  • antibakteriální
  • protiplísňové (candida, tinea pedis) – včetně plísně nehtové
  • protizánětlivé – suchý ekzém, cysty, herpes, antiseptické. Bez vedlejších účinků, neiritující, není fototoxický, tlumí všechny alergické projevy, efektivní proti zlatému stafylokoku, antioxydant, významně pomáhá při nemocech močových cest a vaječníků, zánětů dělohy a děložního hrdla, rozsáhlé preventivní účinky antibakteriální a fungicidní.

Přípravky Feminol – mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejemIntimed – balzám na vaginitidu naleznete v naší nabídce.

Zpět nahoru

NOVÉ ČLÁNKY KAŽDÝ TÝDEN ZDARMA NA VÁŠ E-MAIL?

Přihlaste se zdarma k odběru novinek z webu Celostnimedicina.cz a už Vám neunikne ani jedna zajímavost ze světa celostní a alternativní medicíny.