Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Evropská novinka na posílení imunity (komerční sdělení)

01.12.2006
Léta se vědci po celém světě zabývají tím, jak posílit imunitu oslabeného lidského organismu, snížit cholesterol, co nabídnout lidem během chřipkových období a častých angín, po chemoterapii a to šetrně, efektivně, bez zbytečného použití uměle vytvořených chemických přípravků. Již několik tisíciletí jsou známy hojivé vlastnosti hlívy ústřičné. Její účinek se projevuje ve významné podpoře a stimulaci imunitního systému. V šedesátých letech minulého století se vědci Harvardské a Tulandské univerzity ve Spojených státech amerických začali zabývat příčinami pozitivního vlivu těchto hub a zjistili, že podstatou je přítomnost a účinek Beta 1,3-D-glukanu, zkráceně beta-glukanu.

Klinicky se prokázalo, že beta-glukan aktivuje v lidském organismu imunitní obranu proti virům, napomáhá rozpoznat zmutované a rakovinové buňky, aktivuje makrofágy, aby byly schopné zachytávat poškozené buňky, regeneruje tkáně a v neposlední řadě přirozeně posiluje organismus a mohutně posiluje jeho imunitní systém.


Beta-glukan pozitivně ovlivňuje makrofágy (jakousi první obrannou linii), které pohlcují a ničí infekční organizmy i vlastní nádorové buňky. Na ně má beta-glukan i přímý cytostatický účinek, působící ale selektivně, tj. ničí jen buňky nemocné a nádorové na rozdíl od klasické chemoterapie, která ničí všechno, tj. i mladé zdravé buňky. Makrofágy však nejsou všemocné, potřebují pomoc zvenčí, neboť dochází k jejich vyčerpání. Po vazbě na beta-glukan jsou jakoby polité živou vodou. V laboratorních testech byla oproti klidovému stavu naměřena jejich v průměru až o 130 procent vyšší aktivita.


Dlouholeté zkoumání světových odborníků, které mělo vyřešit, jak v ideální formě dostávat beta-glukan do těla, aby se v něm udržel v potřebném množství, stále nenacházelo řešení. Ukázalo se, že právě včelí med je ideálním produktem, ve kterém může být beta-glukan vstřebán do lidského organismu, neboť ten se vstřebává již přímo ze žaludku a dvanácterníku a proto nezatěžuje trávení a činnost střev jako jiné látky. Na evropském trhu vznikla zcela nová patentovaná potravina určená pro zvláštní výživu s vysoce hojivými účinky s názvem Apiglukan, která je složena pouze z nejkvalitnějšího medu domácí výroby a hojivého beta-glukanu, tj. obsahuje pouze přírodní látky. Od začátku roku se jako horká novinka začíná prodávat ve většině lékáren v České republice (prostřednictvím lékárenského velkoobchodu Phoenix) a připravuje se její vývoz i do ciziny.


Pro osoby se sníženou imunitou, oslabeným organismem, trpící záněty, bércovými či žaludečními vředy, zvýšenou hladinou cholesterolu a jako onkologická prevence je nový produkt velkým příslibem zlepšení jejich zdravotního stavu. Apiglukan je dále vhodný jako účinná a mohutná podpora při užívání antibiotik nebo jako doplňkový přípravek během chřipkových epidemií. Jeho užívání doporučujeme v kombinaci s vitamínem C i jako preventivní ochranu organizmu a předcházení zdravotním potížím zvláště v obdobích, kdy je organizmus vystaven nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Proto by Apiglukan neměl chybět v žádné domácnosti. Má chuť, vůni i konzistenci medu, a tak si jím lze osladit čaj nebo ho namazat na pečivo.


Přípravek Apiglukan naleznete v naší nabídce.


01.12.2006
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

189,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS