Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Express Diet - 7 proteinových jídel

Dračí krev proti hmyzímu jedu (komerční sdělení)

14.07.2010
Před lety, když jsem ještě žádné zkušenosti s Drags Imunem neměla a moje vědomosti o něm byly na úrovni “něco, co indiáni používají prakticky na všechno”, jsem měla pocit, že je to snad nějaké tekuté woo-doo, které lze použít, jen když je opravdu nejhůř. Nakonec jsem se vlastně ani moc nemýlila.

Dnes, po letech osobních zkušeností, vím, že pokud nastane nenadálá situace spojená buď s bolestí, nebo krvácením, průjmem, nebo zvracením, Drags Imun je povětšinou ta pravá volba. Dezinfikuje otevřené rány a napomáhá jejich snadnějšímu a rychlejšímu hojení, čistí trávicí trakt a díky svému širokému antimikrobiálnímu působení dokáže zlikvidovat prakticky jakéhokoli původce střevní infekce, ať už pochází z kteréhokoli koutu světa. Tyto vlastnosti Drags Imunu jsou ale již dobře známé, osvědčené a vědecky podložené. Co mě ale osobně zaskočilo (v dobrém slova smyslu), bylo okamžité a účinné působení Drags Imunu coby protijedu hmyzího bodnutí.

Toto přírodní antidotum podané neprodleně po kontaktu se žihadlem nebo kusadly neutralizuje účinky jedu velmi spolehlivě. Je nanejvýš vhodné, aby se Drags Imun aplikoval jak zevně, přímo na oblast vpichu (kousnutí), tak zároveň vnitřně, protože nějaké množství jedu se do krve většinou vždycky dostane. Vnitřní i zevní užívání Drags Imunu po kousnutí klíštětem, bodnutí komárem, vosou, včelou, nebo chcete-li mouchou tse-tse, je dobré dodržet minimálně po dobu tří dnů, nejlépe jeden týden (3x denně 9 kapek vnitřně a potírat co chvíli). K tomuto zjištění mne přivedla moje vlastní zkušenost, která byla shodou okolností první příležitostí k seznámení s tímto pozoruhodným preparátem obsahujícím pryskyřici z jihoamerického stromu Croton lechleri, domorodci nazývanou dračí krev (Sangre de Drago).

Jednoho krásného letního rána jsem poslouchala ptačí konverzaci, brouzdala se naboso travou, pozorovala kočku, jak se válí na betonu a prostě jsem jen byla. Z toho poklidného transu mě vytrhla ostrá palčivá bolest někde neurčitě na nejvzdálenějším konci mé pravé nohy. Byla to bolest paralyzující, která mi tak maximálně dovolila sesunout se k zemi a hledat místo vpichu. Bylo tam – pod mým pravým “ukazováčkem”. Neměla jsem ponětí, kdo by to mohl mít na svědomí, ale v koutku mé hlavy začalo poznenáhlu bzučet pochopení. Při pohledu na stoletou vykotlanou vrbu mi bylo jasné, že hostit na zahradě sršní hnízdo může mít i své stinné stránky.

Napadla mě spásná myšlenka na Drags Imun, který jsem si nedávno, patrně ne zcela náhodou, koupila. Bleskově jsem se došourala ze zahrady až k němu a vychrstla si na nohu pořádnou dávku. Do vteřiny byla bolest pryč… Nejprve jsem chtěla rozhlásit do celého světa zprávu o zázraku, až posléze jsem se v odborné literatuře dočetla, že dračí krev má nejen protizánětlivé, protiprůjmové, protinádorové a imunomodulační vlastnosti, ale působí také jako účinné anestetikum a antialergikum.


Přípravek Drags Imun naleznete v naší nabídce.

 

Celková nabídka přípravků obsahující dračí krev.


Související články:
Croton lechleri (Dračí krev)


14.07.2010
komerční sdělení
autor: Mgr. Tereza Viktorová
zdroj: magazín Vitae 6/2010
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Záhadná celiakie
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Pryč se sacharidy. Ale co dál?
Program Ano NO - Oxid dusnatý – přirozený zázračný kardiovaskulární lék
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Jak posílit imunitu dětí po nástupu do škol a školek?
5 mýtů o detoxikaci
Nepříjemné situace jako zkoušky: radujte se z nich!

559,- Kč
(c) 2004-2017 www.celostnimedicina.cz
O násRSS