Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Dobře se dýchá tam, kde je čistý vzduch! (komerční sdělení)

21.11.2016
Komíny V prvních vteřinách svého života člověk začíná dýchat a tento svět opouští svým posledním výdechem. Dýchání je jednou z životně důležitých aktivních funkcí lidského organismu a ideální by bylo dýchat pouze čistý vzduch. Ale ruku na srdce, jak často se zamýšlíme nad kvalitou vzduchu, který dýcháme?

My dospělí trávíme většinu svého života v uzavřených bytech, domech a kancelářích. Naše děti a vnoučata zase v mateřských školkách a školách. A málokdo si uvědomuje, že právě tam nás ohrožuje mnoho škodlivin, o kterých ani nevíme. Vědci tento fenomén nazvali Syndrom nezdravých budov a Světová zdravotnická organizace (WHO) o něm informovala již v roce 1984.

 

Věděli jste například, že ve vlastní čisté a nablýskané kuchyni mnohdy dýcháme horší vzduch než v centru města? Mohou za to vysoké koncentrace toxického oxidu uhelnatého a dusičitého. Oxid uhelnatý je nejběžnější jed vyskytující se v českých domácnostech. Do vzduchu se dostává z plynových sporáků nebo vařičů, ze zaneseného komína, z jakéhokoliv palivo spalujícího, porouchaného či nesprávně nainstalovaného spotřebiče a také z provozování grilu v uzavřeném prostoru.

 

Na podzim a v zimě méně větráme, ve snaze snížit náklady na energii uzavíráme a utěsňujeme své domy a množství škodlivin v nich se koncentruje. Běžnými polétavými nečistotami v interiérech jsou prach, cigaretový kouř, bakterie, chemikálie, plísně, pyly a mnoho dalších.

 

Je tedy vůbec možné zajistit si doma přísun čistého a zdravého vzduchu? Řešením může být čistička vzduchu, která většinu škodlivin ze vzduchu jednoduše odfiltruje. Pokud má v sobě navíc zabudovaný ionizátor, obohacuje naše domácí prostředí ještě o zdravé záporné ionty.

Stříbrná čistička Kvalita ovzduší

S ionty se setkáváme každý den již od narození, jsou totiž nedílnou složkou ovzduší, které nás všude obklopuje. Ty zdravé – záporné – se vyskytují především v přírodě po bouřce, v lese, na horách, na mořském pobřeží či u vodopádu a jsou významným zdrojem energie pro lidský organismus.  Ionizovaný vzduch zlepšuje naši paměť, koncentraci, zlepšuje pracovní výkonnost, psychickou pohodu, zkvalitňuje spánek, ale také například podporuje růst rostlin.

 

Náš tip: Čističky Ionic-CARE


21.11.2016
komerční sdělení
další články v rubrice: Prevence


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS