Dobijte si baterky, buďte fit

Chybí vám energie a nálada, cítíte se přetížení a unavení? Vkrádá se vám do hlavy splín a podzimní deprese? Pak udělejte službu svému organismu a dodejte mu coenzym Q10 –  prospěšnou přírodní látku, která má pozitivní vliv na zdraví srdce a cév a na obnovu energie v buňkách.

coenzym Q10 je nutný pro naši veškerou produkci energie. Vyskytuje se například v některých potravinách a do 30 let věku si jej tělo vyrábí samo. Tato schopnost se ovšem s věkem snižuje, a proto je vhodné, abychom jej do našeho organismu průběžně doplňovali. Coenzym Q10 se v malém množství nachází v rostlinách, hlavně ve špenátu, výhoncích vojtěšky, bramborách a sójových bobech. Ovšem nejsnazším a nejrychlejším řešením je doplňovat jej průběžně pravidelným užíváním vhodných a účinných doplňků stravy. Ideální je zvýšit současně také příjem vitamínu E a Omega-3 nenasycených mastných kyselin, které posilují účinnost coenzymu Q10.  Vitamín E mimo jiné napomáhá zpomalovat proces stárnutí a Omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou důležité pro udržení dobrého psychického zdraví a působí na zdravý rozvoj mozku a nervové soustavy. A právě kombinaci všech tří těchto látek obsahuje coenzym  z unikátní řady Da Vinci Academia.

Přípravek obsahuje extra vysoké množství coenzymu a povzbudí váš organismus maximálním možným účinkem. Coenzym  je vhodný pro všechny, kteří potřebují takzvaně „dobít baterky“. Díky skutečně vysokému obsahu coenzymu Q10 se hodí obzvlášť pro lidi s náročným zaměstnáním anebo pro všechny, kteří jsou nuceni denně podávat vysoké výkony a jsou často vystaveni stresu.

Přípravek coenzym  dodává energii, má pozitivní vliv na zdraví a správnou činnost srdce a na správně fungující metabolismus. Je maximálně silný a účinný. Jeho denním užíváním se v těle vytvoří optimální hladina potřebných látek pro každý náročný den. Budete pak plní síly a chuti zvládat i ty největší výzvy.

 

Zpět nahoru