Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Dietáři všech zemí…

13.01.2019
Detox … Zbystřete. V touze po štíhlé linii člověk udělá leccos. Třeba se rozhodne držet dietu, která mu možná pomůže shodit pár kilogramů váhy, ale na zdraví a vitalitě nepřidá, ba naopak. Nedaří se vám zhubnout? Zkuste se na celý problém podívat jinak. Třeba očima celostní medicíny.

 

Kdo je štíhlý, je v kurzu. A kdo není štíhlý, alespoň o tom sní. Štíhlost se stala jakýmsi synonymem krásy a zdraví, a ačkoli to není správné a tato přísná „diktatura“ lidstvo neuvěřitelně stresuje, je pravdou, že štíhlí lidé bývají skutečně vitálnější.

 

K vysněné postavě se spíše nežli dietou dopracujeme celkovou změnou životního stylu. Jídelníčkem obohaceným přesně o ty suroviny, které naše tělo potřebuje (a skutečně je tomu u každého jinak, zatímco jeden organismus si žádá více bílkovin, další potřebuje zvýšit přísun vlákniny,…), pravidelným pohybem (chůze, běh, plavání, to jsou druhy pohybu, které naše tělo dobře snáší, jsou mu totiž přirozené)… Tento svérázný krok vyžaduje velkou dávku odvahy a sebekontroly.

 

TIP: Proto je na místě spolu se změnou životního stylu naučit se pracovat také se svými emocemi. K tomu nám pomohou nejen profesionální kouči, ale i cílená detoxikace a speciální cvičení, zaměřená na práci s emocemi.

 

Když to nejde, jak by mělo

Ať děláte, co děláte, ručička na váze se nehýbe tím směrem, kterým byste si přáli? Možná je chyba hluboko uvnitř vás. Možná nejste psychicky dostatečně zralí na tuto změnu a dost možná máte také problém na úrovni metabolismu nebo toxická ložiska v mozku.

 

 

  • Detoxikace nahlíží na problém snižování hmotnosti celistvě. Zaměřuje se především na to, jak pracuje metabolismus, ale také v jakém stavu je náš hormonální systém.

 

  • Oba totiž rozhodují o tom, jaký budeme mít v těle podíl tukové tkáně i v jakém bude stavu.

 

 

Velice důležité je také zaměřit se na to, jak tělo nakládá s energií, kterou přijme, jak se štěpí potrava i jestli nemáme tzv. „úsporný metabolismus“. Kdo chce své tělo vrátit do dobré kondice, neměl by spoléhat pouze na diety, jejichž výsledkem může být pár kilogramů dole, většinou se však jedná zejména o ztrátu vody, případně svalové hmoty. Diety mají ještě jednoho kostlivce ve skříni, a tím je obávaný „jojo efekt“, jehož projevy bývá prudký nárůst hmotnosti a vinou zanesené lymfy i zhoršení celulitidy a otoků.

 

Kdo chce zhubnout, musí začít hubnout hlavou. Načíst si informace, zajímat se o své tělo a jeho potřeby. Detoxikace v tomto směru může výrazně pomoci, jelikož dokáže odkrýt problémy v organismu, toxické zátěže, které mohou bránit tělu v procesu snižování hmotnosti. Zkušený detoxikační terapeut také prozradí, které toxiny narušují chod metabolismu, které mohly rozházet náš psychický stav a které se mohly usídlit v hormonálním systému nebo mozku.

 

Celková nabídka přípravků na detox.


13.01.2019
autor: Mgr. Alena Polakovičová
zdroj: www.joalis.cz
další články v rubrice: Prevence


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

363,- Kč

373,- Kč

363,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS