Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Colostrum v kombinaci s vitamíny B a kyselinou listovou významně podporuje imunitní systém organismu (komerční sdělení)

27.03.2018
Kolostrum
Colostrum (kolostrum, mlezivo) je známo svými pozitivními účinky na lidskou imunitu. Obsahuje nejen množství imunoglobulinů, vitaminů, minerálů a stopových prvků, ale i protilátky podporující regeneraci buněk a růstové faktory, které mají pozitivní vliv při dělení buněk a napomáhají při regeneračních a hojivých procesech.

Colostrum dále podporuje růst bifidobakterií v trávicím traktu (vhodné pro obnovu přirozené střevní mikroflóry např. po užívání antibiotik) a díky obsahu lactoferinu je vhodný i jako doplněk v období chřipek a nachlazení.Colostrum nelze nahradit umělými prostředky a i přes masivní rozvoj vědy v posledních letech není možné jej synteticky (uměle) vyrobit. Veškeré pokusy směřované k umělému vytvoření colostra byly neúspěšné.Formu potravinového doplňku pro člověka zastupuje především colostrum kravské, které je biologicky téměř shodné s lidským, tudíž může ideálně doplňovat výživu člověka. V zájmu objektivity je ovšem nutno říci, že je možné se setkat v prodeji i s colostrem lamím, kozím či ovčím. Avšak pouze kravské colostrum úspěšně nahradí colostrum lidské, stejně tak nahradí i colostrum ostatních savců, protože jako jediné obsahuje všechny imunitní a růstové faktory, které se v jejich mlezivu nacházejí. V kravském colostru je obsaženo milionkrát více imunitních informací, než v lidském. Obsahuje 30 – 40x vyšší koncentraci obranných látek, než se nachází v lidské krvi.

 

Imunoglobuliny, které colostrum obsahuje, jsou protilátky, které produkuje organismus jako odpověď na přítomnost cizorodé látky. Jsou efektivním zabijákem v imunitním systému. Jejich nedostatek má za následek snížení obranyschopnosti organismu.

 

Čeští technologové výroby zkusili ke colostru přidat i soubor vitamínů B, které jsou důležité pro správnou funkci nervového systému, a kyselinu listovou. Tato kombinace se podílí na ochraně cévní stěny a na tvorbě červených krvinek v kostní dřeni. Spotřeba těchto vitaminů se zvyšuje v období zátěže a stresu, proto je vhodné je doplňovat.Vitaminy skupiny B (B1, B2, B6) jsou nezbytné pro udržení životních pochodů v organismu, správnou činnost metabolismu a normální funkci tkání. Pozitivně ovlivňují řádnou funkci nervového svalového a kožního systému.

 

VITAMIN B6 (pyridoxin)

Vitamin B6 je kvalifikován jako velmi potřebný pro funkci našich buněk tím, že se podílí na nejvnitřnějších mechanismech obranného reprodukčního systému buněk. Je to všestranná biolátka.

 

VITAMIN B2 (riboflavin)

Vitamin B2 hraje životně důležitou funkci při tvorbě hormonu štítné žlázy, který urychluje metabolismus a pomáhá zajišťovat energetickou potřebu pro všechny tělesné orgány.


VITAMIN B1 (thiamin)

Zlepšuje činnost nervů (duševní svěžest), hojení ran, trávení, chuť a činnost žaludečních šťáv. Podporuje buněčnou energii a je důležitý při přeměně živin.


KYSELINA LISTOVÁ

Kyselina listová zlepšuje mentální funkce a emoční zdraví a je také nezbytná pro zdravý vývoj plodu. Výzkumy ukazují, že pravidelná konzumace kyseliny listové snižuje riziko mozkové mrtvice. Kyselina listová je velice důležitá pro správnou činnost žaludku (žaludeční kyseliny) a střev, podporuje funkci jater, chuť, tělesný růst. Kyselina listová hraje důležitou roli při prevenci.

 

Kombinaci colostra s imunoglobuliny, vitamínů skupiny B a kyseliny listové najdete v přípravku Powerful Worker.


27.03.2018
komerční sdělení
další články v rubrice: Přírodní léčba


 
Priessnitzův obklad
Hemofilové nákazy
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Zdravé vánoční cukroví
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Není losos jako losos
Červený čaj neboli Pu-Erh
Význam železa ve stravě
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Jak vyčistit ucpané cévy?
Laktóza - skrytý problém

595,- Kč

595,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS