Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Chraňte své srdce v horkých letních měsících! (komerční sdělení)

18.08.2009
Opalování Srdce je velké asi jako pěst, začíná pracovat již dávno před narozením. Funguje bez přestávky dnem i nocí až do posledního dne… V letních měsících je vlivem horka zatíženo a společně s ním i celý cévní systém. A proto bychom neměli nic nechat náhodě a chránit naše srdce, neboť je to jeden z našich nejdůležitějších orgánů. Srdce je spjato s létem a horkem. V létě se přihodí nejvíce infarktů myokardu a podle orgánových hodin by jich mělo být nejvíce mezi 11 - 13 hodinou.

Srdeční infarkt je připisován zúžení tepen v důsledku postupného hromadění tzv. špatného cholesterolu (LDL) na stěnách. Bylo zjištěno, že téměř u poloviny lidí s normální hladinou LDL dochází však též k infarktu v důsledku uvolnění usazeniny (plaku) z cév. Následně byla objevena souvislost mezi uvolňováním plaku a zánětlivým procesem v těle. Přesně jde o protein CRP, který uvolňují játra při reakci na zánět. U zdravých mužů středního věku, kteří měli v krvi vysoké hladiny proteinu CRP, bylo riziko vzniku infarktu 3x vyšší a u žen ještě větší. Riziková hladina byla stanovena na 3 mg v 1 litru krve. Další výzkumy ukázaly existenci nanobakterií, které přispívají ke kornatění cév. Způsobují jejich kalcifikaci, vytváří se v nich minerál apatit, podobně jako při tvorbě některých ledvinových kamenů.


Jak poznáte infarkt?

U žen bývá zpravidla o 10 let později než u mužů a mívá pro ně větší důsledky. Drobnější cévy žen se sraženinou snáze ucpou. Předzvěstí infarktu bývá bolest na prsou a zkrácený dech. Až u 43 % žen ale toto pravidlo nemusí platit. Mohou ale již celý měsíc před infarktem pozorovat zvýšenou únavu, úzkost a potíže s dechem. Může tam být i občasně vystřelující bolest od srdce směrem k malíčku. Jestliže takové potíže zaznamenáte, obraťte se rychle na lékařskou pomoc, zejména když se tyto potíže zhoršují.


Elixír pro vaše srdce a cévy – Venisfér

Bioinformační přípravek Venisfér obsahuje speciální směs bylin, která nejen zlepšuje krvetvorbu a čistí krev, ale celkově harmonizuje srdeční a cévní systém. Tento jedinečný bylinný koktejl pomáhá také regenerovat mozkové buňky a tím zlepšuje paměť. Další neméně významný vliv má Venisfér na podporu činnosti kostní dřeně, zvýšení obranyschopnosti organismu a zpomalení stárnutí. Prostřednictvím harmonizace psychiky nás tento přípravek dokáže nasměrovat v nazírání na okolní svět z jiného pohledu, jakoby shora, a věci, které se nám zdály nepřekonatelné, se najednou stávají malichernými a lehce zdolatelnými, pochopitelnými a neobtěžujícími. Jsme najednou jaksi nad věcí, a to je v životě mnohdy potřebné.


Energetický životabudič – Cytonic

Cytonic je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostliny Maytenus ilicifolia. Tato rostlina má ověřený účinek při chudokrevnosti a leukemii. Pomáhá, když máme špatný krevní obraz, nedostatek bílých a červených krvinek. Podpora krvetvorby se děje přes obsahové látky v rostlině se současným posílením energetické dráhy ledvin a aktivací kostní dřeně. Velmi komplexní a synergické působení je opravdu unikátní. Například ovlivněním meridiánu jater můžeme nepřímo ovlivnit i zanášení cév a pevnost šlach. Dobře pracující játra jsou důležitá pro jejich čistotu a současným působením na energetickou dráhu srdce a osrdečníku je Maytenus ilicifolia vynikajícím prostředkem pro posilnění celého organismu, unaveného srdce a oslabených cév. Kapsle Cytonic užíváme také pro posílení při zánětu žil. Kromě silného regeneračního účinku má vazodilatační účinky a napomáhá roztahovat cévy. To má vliv i na snižování vysokého tlaku. Kdo chce snížit vysoký tlak, měl by současně snížit příjem soli, živočišných bílkovin, řepného bílého cukru a samozřejmě začít cvičit. Již během krátké doby, kdy užíváme kapsle Cytonic, můžeme pocítit vzestupný příliv energie, svěžest a začneme si připadat o několik let mladší. V kombinaci s přípravkem Venisfér můžeme provést omlazující proces mozku a celého cévního systému!

Přípravky Venisfér a Cytonic naleznete v naší nabídce.


18.08.2009
komerční sdělení
autor: Vladimír Ďurina
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

536,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS