Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Chraňte se před smogem, inverzí a respiračními chorobami (komerční sdělení)

12.11.2012
Podzim má většina lidí spojený se sychravým a nevlídným počasím. Venku se nám, kvůli inverzi, špatně dýchá a větrání tudíž omezujeme na nezbytné minimum.

 

Na Ostravsku letos meteorologové vyhlásili smogovou situaci již v druhé polovině října. Na vině byl polétavý prach, jehož koncentrace výrazně překročily povolené limity, na mnoha místech až trojnásobně! Zhoršené ovzduší pocítili všichni, především pak lidé s chronickými dýchacími potížemi, starší lidé a samozřejmě malé děti.

 

Před vnějšími nečistotami se logicky ukrýváme za zavřenými okny našich domovů. Ale ani tam nejsme bohužel zcela v bezpečí, protože nás obklopuje polétavý prach, výpary z umělých materiálů a čistících prostředků, plísně, viry a bakterie a cigaretový kouř. V takovém prostředí pak pobýváme většinu dne a není divu, že na nás padá únava, bolí nás hlava anebo špatně spíme.

 

Řešení je jednoduché a to pořídit si čističku vzduchu. Jakou ale vybrat, jaké parametry jsou důležité a na co si dát při výběru pozor? Následující řádky vám pomohou s výběrem …

 1. Komu a kde bude čistička vzduchu sloužit?

  Čističku vzduchu ocení lidé trpící alergiemi nebo respiračními chorobami, kterým přináší značnou úlevu a zmírnění projevů těchto onemocnění. Zdraví lidé čističku ocení jako účinnou pomoc při posílení celého imunitního systému.

  Čističku vzduchu mějte vždy umístěnou tam, kde trávíte nejvíce času. Například v obývacím či dětském pokoji, v ložnici, v kanceláři, v herně.

   

 2. Jaké nečistoty čistička pohltí?

  Prach, pyly, bakterie a viry, roztoče, plísně, cigaretový kouř, výpary ze syntetických materiálů a chemických osvěžovačů.

   

 3. Hlučnost čističky

  Je velice důležitý parametr. Hlučnost se udává v decibelech a nesmí překročit hranici 40 dB. Například čistička vzduchu Ionic-CARE funguje na principu elektronového větru, což znamená, že neobsahuje žádný hlučný a energeticky náročný ventilátor. Bude vám sloužit naprosto neslyšně, její hlučnost je pouhých 8 dB.

   

 4. Filtr a jeho údržba či frekvence výměny

  Vždy se zajímejte o cenu výměnných filtrů, ty mohou být uhlíkové nebo HEPA. Vyžadují však pravidelnou výměnu a je tedy nutné počítat s výdaji na jejich nákup. Oproti tomu elektrostatické filtry nikdy dokupovat nemusíte. Stačí je pouze očistit nebo omýt od nečistot a můžete je používat dál.

   

 5. Velikost místnosti, jakou zvládne čistička vzduchu vyčistit

  Vzduchový výkon čističky musí odpovídat velikosti prostoru, proto vybírejte vždy takovou, která má více stupňů výkonu, díky nimž se přizpůsobí různě velkým místnostem.

   

 6. Spotřeba elektrické energie

  Je neméně důležitý parametr v rozhodovacím procesu. Při nepřetržitém provozu čističky vzduchu může její spotřeba znamenat významnou položku ve vyúčtování za elektřinu.

 

Ideálním pomocníkem do vaší domácnosti je čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Čištění vzduchu s účinností 90-96% probíhá naprosto nehlučně a s nulovými náklady na výměnné filtry. Disponuje 3 výkonovými stupni a maximální plocha, kterou zvládne vyčistit, je 75 m2 při standardní výšce stropu 2,5 m. Její maximální spotřeba je pouhých 15 W, což při celodenním provozu znamená necelé 2 Kč.

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 stříbrná Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 černá

 

 

Čistička vzduchu Ionic-CARE slouží zároveň jako ionizátor a obohacuje tak vzduch o zdraví prospěšné záporné ionty. S těmi se běžně setkáváme v přírodě, například na horách, u moře anebo v solné jeskyni. Ionizovaný vzduch má na lidský organismus blahodárné účinky – zlepšuje naši koncentraci a paměť, zkvalitňuje spánek, pomáhá odstranit bolest hlavy a zmírnit únavu.

 

Produkty značky Ionic Care naleznete v naší nabídce.


12.11.2012
komerční sdělení
další články v rubrice: Prevence


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

450,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS