Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Choďte do práce a zhubnete! Začněte v pondělí a o víkendu již můžete sklízet obdiv okolí (komerční sdělení)

19.03.2015
Choďte do práce a zhubnete!

Bůh potřeboval na stvoření světa celý týden, vy můžete dokonalou postavu vytvarovat již za pět dní! Zhubnout opravdu můžete již během délky pracovního týdne. Se začátkem v pondělí tak opravdu ztrácíte na váze, zatímco chodíte do práce a o víkendu již nejen vy, ale hlavně okolí pozoruje rozdíl. No nezní to skvěle? Pro zaručený výsledek je možné také kompletně vynechat chození do práce, pokud vám to šéf či svědomí dovolí, hubnutí to ve výsledku nijak neovlivní. Vše, co potřebujete, totiž obsahuje 5denní bílkovinová ketonová dieta EXPRESS DIET, která funguje na principu ketózy, tedy rychlém spalování tuků bez pocitu hladu.

Kouzlo ketózy – spalte vlastní uložené tuky

Zatímco běžným prvotním zdrojem energie pro tělo představují sacharidy, při 5denní EXPRESS DIETĚ jsou tělu podávány vysoce kvalitní přírodní proteiny, díky čemuž může být přísun sacharidů a tuků radikálně snížen. Omezením přísunu do těla se tak hlavním zdrojem energie stává dříve nahromaděný tuk, tedy kila, kterých se potřebujeme zbavit. Metabolická změna, ke které v této chvíli dochází, se nazývá ketóza a v podstatě jde o spouštěč spalování vlastních uložených tuků. Zjednodušeně se dá říct, že díky této metodě dáváte tělu jasný příkaz, aby spotřeboval všechen přebytek uložený v podobě tukových polštářků na místech, kde jste si to určitě nepřáli.

 

Express Diet - 5denní proteinová dieta


Hlad, věčný nepřítel diet nelítostně poražen

Zřejmě si mnozí z vás říkají, že to zní sice krásně, ale máte zkušenosti, že veškeré diety poráží vždy pocit hladu v kombinaci se slabou vůlí. I na tohle nabízí metoda vědeckou odpověď, která vás potěší. Rychlé odbourávání tuku během ketózy produkuje ketony, tyto látky v mozku účinně tlumí pocit hladu a navozují pocity dobré nálady a energie, což je jedna z hlavních výhod 5denní diety Express Diet. Proto většina uživatelů hubnutí výborně snáší a je schopna vydržet až do konce bez pocitu hladu. Express Diet tak můžete držet bez kručení v břiše i déle než 5 dnů, podle potřeby úbytku kilogramů. Doporučujeme však držet ji kontinuálně bez přestávek, aby nedošlo k přerušení ketózy.

 

Kouzlo ketózy – spalte vlastní uložené tuky

 

Nejen expresní hubnutí, ale také snadná a rychlá příprava, na které navíc ušetříte

O tom, že s 5denní dietou jde všechno jednoduše a rychle vás přesvědčí už příprava jídla, která vám nezabere víc jak 5 minut. Odpadá vaření a peníze ušetřené za stravu si můžete odečíst od ceny 5denní diety, co určitě potěší vaši peněženku. Je sestavená z konzumace 4 porcí hyperproteinových instantních jídel denně, které tělu zabezpečí všechny potřebné živiny jako u běžné stravy ale zároveň mají výrazně snížený obsah tuků a sacharidů, aby vás neustále udržovala ve stavu ketózy. Nemusíte počítat kalorie, či sledovat příjem tuků a sacharidů, všechno je již správně namícháno v každém jídle podle ketonové diety.

 

4 chutná jídla na každý den

 

Zhubněte s požehnáním finských vědců

Metoda hubnutí s ketonovou dietou byla vynalezena na Harvardské univerzitě. Finští vědci na tomto principu vytvořili jednoduchou a přehlednou 5denní dietu Express Diet, kterou bezpečně zvládne každý sám doma, takže nepotřebujete odborné, drahé a leckdy neúčinné rady samozvaných výživových poradců. I vy si navíc nyní snadno můžete ověřit prohlášení mnoha spokojených uživatelů.

 

Express Diet - 5denní proteinová dietu naleznete v naší nabídce.


19.03.2015
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS