Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Chcete zdolat únavu a nemoc? Načerpejte sílu z Houbového quarteta! (komerční sdělení)

20.10.2008
Chcete zdolat únavu a nemoc? DŮVĚRA V MOUDROST VÝCHODU. „Není na světě bylina, aby na něco nebyla.“ Tato pravdivá a hezky vyjádřená moudrost je bohužel velmi macešská k tak výjimečným a  zvláštním organismům, jako jsou právě houby. V zemích dálného východu bychom však mnohem spíše slýchali, že: „Není na světě houby, která by byla na houby.“ Zde je tradice a zejména historická zkušenost s používáním hub v lidové i moderní medicíně mnohem silnější a počítá se již na tisíce let.

Při přípravě přípravku HOUBOVÉ QUARTETO jsme především vsadili na moudrost jiných. Stále více se kolem nás v prodeji objevují „zázračné“ přípravky, které před třemi lety opustily periferní chemické laboratoře a jako revoluční a zcela neprověřené novinky dnes mají všem zaručit úplně vše. Zklamání mnohých lze poté spolehlivě předpokládat.My jsme vložili důvěru v historické materiály - moudrost moudrých a prameny starší než deset generací. Vybrali jsme pro Vás čtyři nejvíce ceněné a pradávnými i současnými medicimany velebené houby používané v léčitelství a medicíně dálného východu. Tajně jsme doufali že to budeme možná právě my, kdo tímto ojedinělým přístupem poprvé vyrobí kámen mudrců, nebo elixír věčného mládí. Ačkoliv se tak nestalo, již mnoho set Vašich dopisů a e-mailů nás přesvědčilo o tom, že „možná nejsme tak daleko“, respektive, že na naší úvaze a postupu něco zásadního funguje.Do „směsi zdraví a života“ jsme po pečlivém studiu pro Vás vložili tyto čtyři vítěze:SHII-TAKE (Houževnatec jedlý)

Pro své široké účinky byla houba vysoce ceněna a již za dynastie Ming (1386-1644) ji známý lékař WHU SHUI nazval elixírem věčného života. Po výbuchu jaderné bomby v Hirošimě se lékaři zoufale pokoušeli zlepšit u tisíců pacientů průběh nemoci z ozáření s jejími fatálními následky zejména na buňky kostní dřeně, sliznice a kůži. Testováni byli i přírodní „favorité“ mezi nimi – SHII-TAKE. Pozorované účinky této houby vedly okamžitě k jejímu vědeckému výzkumu a daly základ některým dnešním patentovaným medikamentům. Ne všechny prospěšné látky se však dosud podařilo chemicky popsat, odhalit a synteticky vyrábět.LESKLOKORKA LESKLÁ (REISHI, LING-ZHI neboli kouzelná rostlina)

Čínská a japonská lidová medicína používá LING – ZHI více než 4000 let. Slavné autority léčitelství ji doporučovaly pacientům, kteří potřebují: „zmenšit játra a čistit žluč.“ V 19. století byla hojně užívána a ceněna v medikaci u pacientů s dlouhodobými zánětlivými projevy a nádorovými onemocněními. I tato houba je dnes předmětem intenzivního výzkumu.KORÁLOVEC JEŽATÝ

„Houba pro jakkoliv zkaženou trubici“ – a současně vzácná kulinářská lahůdka orientu. Není jisté, zda se hojně používala právě pro své účinky, nebo byly její účinky objeveny až jako důsledek široké spotřeby pro její vynikající chuť. V každém případě byla z přírody dosti „vyjedena“. Její pěstování je složité a zajištění kvalitní suroviny pro použití v přípravku HOUBOVÉ QUARTETO bylo náročné.HNOJNÍK OBECNÝ

Hnojník obecný roste na všech kontinentech, což může odrážet nemilou pravdu o tom, v čem žijeme. V Asii má jeho použití velmi silnou tradici a hnojník je zde pro své hojivé vlastnosti symbolem úplně opačného významu. Diabetici a pacienti s vysokým krevním tlakem, stejně jako majitelé hemeroidů si své medikamenty bez hnojníku nedokáží představit. Látky z hnojníku jsou předmětem intenzivního onkologického výzkumu.Důvěřuj, ale prověřuj.My jsme se rozhodli důvěřovat a vy můžete HOUBOVÉ QUARTETO prověřit. Dnes jsme již zcela přesvědčeni, že tato zkouška z Vás učiní jeho stálé příznivce.Z pohledu moderní vědy je vhodné říci závěrem, že říše hub je dnes nejširším zdrojem látek zvaných glukany. Vzhledem k množství různých typů mají tyto široké účinky. Výrazně posilují imunitu a napomáhají udržovat celkové zdraví organismu a jeho homeostázu. Výzkum hub a výroba nových medikamentů z těchto organismů je rychle se rozvíjející odvětví farmaceutického průmyslu a spolu s novými léky z mořských organismů jsou v ně vkládány velké naděje.HOUBOVÉ QUARTETO POMÁHÁ (100 % přírodní houbový přípravek v kapslích bez příměsí):

  • má příznivý vliv na obranyschopnost těla
  • podporuje sílu životní energie v organismu a potenci
  • pomáhá při chronické únavě, nespavosti, nervových zátěžích a stresu
  • posiluje krevní oběh, sliznici dýchacích cest, játra a ledviny
  • pomáhá udržovat správnou hladinu cukru a tuku
  • příznivě se uplatňuje u nachlazení a při bolestech hlavy
  • pomáhá nemocným při chemoterapii a radiaci
  • pomáhá při hemeroidech

 

Přípravek HOUBOVÉ QUARTETO - elixír věčného zdraví naleznete v naší nabídce.

 


20.10.2008
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Hemofilové nákazy
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Zdravé vánoční cukroví
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Není losos jako losos
Červený čaj neboli Pu-Erh
Význam železa ve stravě
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Jak vyčistit ucpané cévy?
Laktóza - skrytý problém
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS