Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Chcete vědět, co léčí lipový květ? Už se to nedozvíte!

21.07.2014
Bylinky
V nekonečné řadě zákazů pod maskou „ochrany zákazníků“ přibyl další zcela šokující. Už nesmíme vědět, k čemu slouží léčivé byliny! Bohumil Jukl ve svém příspěvku reaguje na šokující fakt, že legislativa EU jako obvykle zcela potichu zavedla pro léčivé rostliny „regulaci“, která je vyjmula z „režimu potravin“. Jinými slovy, pokud léčivá bylina neprojde klinickými zkouškami, nesmí se při jejím prodeji uvádět, k jakému léčení je vhodná.

To, že zde máme již tisíce let trvající „klinické zkoušky“ jako pradávnou tradovanou lidskou zkušenost, nikoho nezajímá. Samozřejmě – vše je upečeno v zájmu farmaceutických lobby. Jediné oč jde, je učinit levné a přirozené léčivky nedostupné a nahradit je nebezpečnými chemickými farmaky.

 

Problému se budeme dále věnovat. Nepůjde-li to jinak, budeme přinášet alespoň „kontrarevoluční informace“ o tom, jaké byliny k čemu slouží. Na přebalech v obchodech tuto základní informaci nikdo nezíská. Významný léčitel Bohumil Jukl říká:

JE MI TO LÍTO!

 

Většinu svého produktivního života se věnuji bylinám a jejich využití při harmonizaci organismu člověka. Při průměrně 10 tisících klientů, kteří se na mne a mé spolupracovníky ročně obrátí a faktu, že si vystačím výhradně s bylinami a jinými přírodními surovinami, si snad mohu dovolit prohlásit, že něco o bylinách a jejich účinku na zdraví vím.

 

Lék a trest

Chodí za mnou lidé bez ohledu na věk, vzdělání, či zaměření. Za dobu mé praxe jsem měl tu čest pomoci i mnoha lékařům, celé řadě vědců, špičkových sportovců, ale i poslanců, senátorů, vysokých politiků a ministrů. Většina z nich prodělala dlouhodobé neuspokojivé léčení ve špičkových zařízeních, s drahou lékovou a přístrojovou léčbou.

 

A přece se nám společně podařilo výhradně za pomoci bylinek a výrobků z nich většinou jejich trable vyřešit.

 

JE MI TO LÍTO, když se místo vypořádání s různými šarlatány a tedy podvodnými službami některých „rádobyléčitelů“ obrací zákonná opatření NAŠEHO STÁTU vůči přírodě samotné a vůči základním právům člověka na informace a rozhodování. Jakoby o účinnosti bylin nevypovídal samotný fakt, kolik klientů si na základě dřívější zkušenosti samo zvolilo finančně nepodporovanou cestu za zdravím, místo „bezplatné“ zdravotní péče.

 

Jaký poměr léčby bylinkami versus léky by asi byl, kdyby došlo ke spravedlivě nastavenému systému individuálních účtů klientů a jejich svobodné vůli zvolit si VŽDY levnější a mnohdy účinnější léčbu bylinkami bez vedlejších příznaků a falešného potlačování projevů. A kolik by se ušetřilo ve státním rozpočtu?!

 

JE MI TO LÍTO, že farmaceutičtí giganti, kteří si nemohou přírodniny, výtažky z rostlin, apod. patentovat a vzhledem k jejich báječné účinnosti jim v mnoha ohledech ani nedokáží konkurovat, využívají svou ekonomickou sílu k jejich promyšlenému postupnému odstranění z trhu a NÁŠ STÁT (myšleno stát, který si občané vybudovali pro svou ochranu a jehož provoz financují) se tomu nesnaží zabránit.

 

JE MI TO LÍTO, že už to dospělo tak daleko, že mezi námi ubývá pamětníků na lipové čaje, odvary z podbělu, bezu, petrklíče, …. od maminek a babiček a na jejich rychlý a bezproblémový účinek.

 

A tak podobně jako dnes malé děti přestávají znát, odkud k nám „přichází“ mléko, maso, chléb a další základní potraviny nebo různé vůně, parfémy, předpokládám, že za nějakou dobu už naši potomci nebudou znát ani bylinky a podle toho se k těm zbytkům „divně strakatých luk“ na venkově, namísto „krásně zelené trávy“, budou jako k vetřelci, který může za jejich alergie, i chovat.

 

Bezradný klient

JE MI TO LÍTO, že se nikdo na příslušných ministerstvech nepozastaví nad ekonomickým přínosem sběru a prodeje bylin a výrobků z nich a nad tím, kolik pracovních míst přenecháme opět nadnárodním farmaceutickým firmám.

 

JE MI TO LÍTO, že musím odpovídat na výtky nových klientů, proč nemám na svých „lécích“ uveden přehled potíží, na které pomáhají, když to velmi přesně vím a mám to ověřeno mnoha desetiletími a mnoha tisíci vyléčených klientů s danými anamnézami.

 

JE MI LÍTO těch moudrých a pokrokových lékařů, kteří možná za krátkou dobu už nebudou mít možnost posílat beznadějné nebo nezvládnuté případy za vyzkoušeným spolupracujícím léčitelem.

 

Nejvíce mi je však líto všech bezradných klientů, kterým bych uměl pomoci a je mi v tom bráněno!


Související články:
Farmaceutické firmy šíří lži o působení léků se statinem
Vatikán odsoudil farmaceutické firmy
Zákony umožňují vítězit farmaceutické lobby
Kauza zákaz alternativní medicíny
Vadí vám politika? O zkaženosti současného světa aneb jak si chránit své duševní zdraví
Obhajoba občanského práva na svobodnou volbu způsobu léčby
Zdravotní tvrzení nutí našince znovu ke "švejkování"


21.07.2014
zdroj: protiproud.parlamentnilisty.cz
další články v rubrice: Očkování, farmaceutické lobby


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS