Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Biotermal - váš společník pro plesovou sezonu (komerční sdělení)

10.02.2011
https://www.celostnimedicina.cz/obrazky/xlady_flower111.jpg Krásná odhalená ženská záda v šatech, tzv. koktejlkách, dokážou být pro muže téměř stejně vzrušující jako rafinovaně poodhalený dekolt. Občas se však stává, že tyto plány zmaří akné. Paradoxně právě mladá děvčata, která se v plesové sezoně těší na příležitost shodit obvyklé džínsy a tričko a obléci se do společenských šatů, mají s tímto projevem puberty či adolescence problém. Není ale nic mimořádného, když i ženy po 25. roce života mají potíže s pletí na zádech, a tak se jim nechce obléci si odvážnější šaty.

Obvyklá léčba zahrnuje změnu stravy, případně nasazení pomocných přípravků. Může však trvat týdny. Co ale dělat, když je potřeba záda nebo dekolt vyčistit na počkání, případně za pár dní? Udělali jsme pokus a na pomoc přizvali přípravek Biotermal.

Koupel z třetihor
Biotermal je bioinformační koupelová sůl z termální vody zřídla Podhájska. Víme, že tato třetihorní mořská voda má vysoký obsah prvků a minerálů a je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus. Podrobná klinická studie dokázala, že při mnohých problémech má hlubší a stálejší regenerační efekt než voda z Mrtvého moře.

Lidé, kteří vodu z Podhájské vyzkoušeli – ať už přímo na místě, nebo doma prostřednictvím soli Biotermal – vědí, že prvním efektem je zklidnění, zvláčnění a vyčištění pleti. Při našem pokusu jsme zjistili, jaký efekt bude mít zábal, tedy vyšší koncentrace Biotermalu rozpuštěného ve vodě. I když jsme po zkušenostech s vodou a solí přirozeně očekávali dobrý výsledek, byl tak překvapivý, že nás to zaskočilo. “Účastnicí pokusu” byla 21letá dívka, která s pletí obvykle nemá problém, ale v období větší psychické zátěže (zkoušky na vysoké škole) ve spojení s nekvalitní (studentskou) stravou a nedostatkem spánku se její pleť na zádech takto projeví.

Postup
Dvě polévkové lžíce Biotermalu jsme rozpustili přibližně ve třech litrech vody při teplotě asi 42 - 45° C (při této teplotě se sůl vyrábí postupným odpařováním). Do tohoto roztoku jsme ponořili ručník a přikládali jej pak na postižené místo, v našem případě na záda.

Celý postup jsme opakovali ve 4minutových intervalech, dokud jsme nevypotřebovali všechen roztok (cca 20 minut). Je dobré dělat zábal přímo ve vaně – v koupeli, kde též rozpustíte dvě polévkové lžíce soli Biotermal. Postižené místo můžete roztokem i jemně omývat. Důležité je, aby takto připravený roztok (velmi silný) působil dostatečně dlouho na místo, které potřebujeme zbavit akné a zklidnit.

V našem případě se výsledek dostavil okamžitě. Už po první koupeli, resp. zábalu, se pleť výrazně očistila, zklidnila, zmizelo zarudnutí a celkový dojem byl o poznání lepší. Záda se zcela vyčistila až pátý den, tedy po páté terapii. Ale už po prvním dni byl výsledek více než dobrý. Za dva dny byla záda “použitelná” i do koktejlek.

Doporučení
Samozřejmě, že problém s akné je třeba řešit především vnitřně. Ale jako první pomoc Biotermal výrazně uspěl. Bezprostředně po každé koupeli je možné použít krém Cytovital, aby byl efekt stálejší a hlubší. Z výsledku budete rozhodně nadšení.


Přípravek Biotermal naleznete v naší nabídce.


Související články:
Biotermal – podzimní životabudič


10.02.2011
komerční sdělení
autor: Jozef Černek
zdroj: magazín Vitae 12/2010 - 01/2011
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS