Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Biohar aktivátor vlasů (komerční sdělení)

23.08.2005
Komplex vysokomolekulárního přírodního hyaluronanu s agrekanem keratanu jako účinná látka pro obnovu vlasového růstu a zamezení nadměrného vypadávání vlasů zejména nehormonálních příčin s účinností u žen až 99%, bez ohledu na věk a dobu trvání problému. Původním českým patentem pro získávání tohoto komplexu se otevřela nová cestu v boji proti řídnutí a nadměrnému vypadávání vlasů.

Tento komplex je schopen přirozenou cestou obnovit zdravé prostředí a hydrataci pokožky, (která je jednou z podmínek pro dostatečný obsah a "transport" stavebních prvků pro zdravý růst vlasů) a dodat důležité látky pro obnovu přirozeného a zdravého růstového cyklu vlasů jako protokolagen a agrekan, který obsahuje mimo jiné glykosaminy také keratan. Ten má velký význam pro syntézu vlasu. Molekulová délka této látky přitom hraje klíčovou roli jak pro prevenci, regeneraci, tak i pro udržení vlasové pokožky ve zdravém stavu. Potlačuje také mnohé kožní defekty - např. omezuje tvorbu lupů - a zlepšuje i kvalitu a pružnost vlasů při jejich poškození po barvení, trvalé apod.

 


Pokožku tvoří živá vrstva, jejíž buňky jsou dostupné masáží. Ukázalo se, že zhoršená tvorba vlastního hyaluronanu pokožky je nahraditelná kvalitním hyaluronanem vnášeným do pokožky vnější masáží. Obnova vlasu probíhá v cyklu. Vlas, vyrůstající z vlasové papily zastavuje svůj růst, odumírá a časem vypadne, nahradí jej nový. U většiny savců líná ovlasení současně. Mění se tak letní a zimní srst. U člověka je tento proces difusní. Cyklus je prodloužen na několik let a každý vlas líná a obnovuje se v jiném okamžiku. Proto je vzhled vlasu zdánlivě neměnný. Nové vědecké poznatky ukázaly, že proces obnovy řídí komplex hyaluronanu. Pokles jeho kvalitativních vlastností vede k poruchám ovlasení.. Postupným poklesem molekulové délky tohoto komplexu klesá obsah vody ve vazivu - hydratace, klesá imunitní schopnost vaziva a zhoršuje se schopnost obnovy vlasu. Ke snižování molekulové délky hyaluronanu vede účinek enzymů - hyaláz, které doprovázejí infekce. Také vznik volných radikálů, následek záření, snižuje jeho kvalitu. První aktivátory vlasového růstu byly vyráběny v zahraničí z hyaluronanu, pocházejícího z lidských pupečníků. Nalezení nového zdroje ještě účinnějšího komplexu hyaluronanu, vedl k vývoji původního českého přípravku BIOHAR s velmi vysokým účinkem při přijatelné ceně pro koncového spotřebitele.

 

BIOHAR je nutné do ovlasené pokožky vmasírovat jemným krouživým pohybem konečků prstů. Balení obsahuje aplikační nástavec, umožňující nanášet Biohar na povrch ovlasené pokožky. Asi po 20 až 30 sec jemné masáže, se přípravek zcela vstřebá. Nezanechává žádné skvrny, nebo viditelné zbytky. Přípravek aplikujeme vtíráním v místech řídnutí, nebo nadměrného vypadávání vlasů, případně v místech zhoršené kvality vlasů, po dobu asi 1-3 měsíců denně, nejlépe večer. Proces aktivace růstu je závislý na rozsahu a typu postižení, zejména u žen se však účinek dostavuje již po několika týdnech používání. Vlas roste průměrně rychlostí asi 5 až 10 mm za měsíc, Biohar je schopen tento růstový proces urychlit. Po dosažení požadovaného účinku je vhodné pokračovat udržovacími dávkami asi jednou týdně, případně v obdobích zvýšeného vypadávání vlasů např. měsíční kůrou denních aplikací. Přípravek nemá žádné známé negativní vlastnosti, nebo kontraindikace. Pro vysoký hydratační efekt nedoporučujeme nejméně 2 hodiny po aplikaci vystavení nechráněné pokožky mrazu. Biohar je vhodný pro trvalé, každodenní používání u všech věkových kategorií.

 


Přípravek Biohar aktivátor naleznete v naší nabídce.


23.08.2005
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

529,- Kč

639,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS