Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Babička doporučuje kozí mléko!! (komerční sdělení)

17.12.2008

https://www.celostnimedicina.cz/obrazky/xmilk11.jpg

Na kozím mléce vyrostlo hodně generací a naše babičky na něj dosud nedají dopustit - a vědí proč! Je velká škoda, že o výživné hodnotě kozího mléka a jeho významu pro organismus se tolik nemluví. Stále platí heslo: „Mléko je základ zdraví“ - to samozřejmě platí dvojnásob o kozím mléce, které je tělu mnohem prospěšnější. Obzvláště, když někdo kravské mléko nesnáší. V dnešní době kozy chovají málo i na vesnici a kozí mléko je méně dostupné, ale i tak máte možnost si tuto důležitou potravinu dopřát - v kvalitní a čisté podobě!

GOAT´S MILK (kozí mléko) je čistý přírodní produkt, který je pro svou velkou výživnou hodnotu a snadnou stravitelnost velmi ceněn a užíván po staletí na celém světě. Kozí mléko je velmi bohaté na přírodní proteiny, vitamíny, minerály a energii, které přispívají ke zlepšení zdraví a obsahuje mnohem více proteinů, glukosy, vápníku, draslíku, sodíku a železa než kravské mléko!!! Kozí mléko, jako zdroj potřebných minerálů a proteinů, je velmi prospěšné a žádoucí pro děti, těhotné a kojící ženy, sportovce, fyzicky i duševně pracující, starší lidi apod. Ti všichni potřebují zvýšený příjem těchto stavebních látek pro lepší vývoj či rychlejší regeneraci organismu.

Pokud trpíte zažívacími problémy nebo dokonce alergií na kravské mléko, kozí mléko je pro Vás ideální alternativou. Je velmi dobře stravitelné a obsažené látky tělo využije na potřebných místech rychleji. GOAT´S MILK v tabletách umožňuje přímou konzumaci bez nutnosti rozmíchávání ve vodě - je velmi chutné, bez jakéhokoliv zápachu či pachutě a může se jednoduše rozkousat a spolknout - není potřeba zapíjet. Můžete ho mít stále u sebe - děti si na tablety zvyknou místo bonbonů. Každá tableta GOAT´S MILK obsahuje 200 mg sušeného kozího mléka.

Jako velmi bohatý zdroj důležitých a velmi potřebných látek je kozí mléko ideální pro lidi trpící alergií na kravské mléko, vhodné pro rostoucí děti (zdroj látek při tvorbě kostí a vývoji těla), velmi vhodné pro těhotné a kojící ženy k dodání potřebných látek pro správný vývoj a růst plodu, působí jako prevence a pomoc při osteoporóze, pomáhá při rekonvalescenci po úrazech, bohatý zdroj proteinů, vitamínů, vápníku, draslíku, sodíku a železa. GOAT´S MILK (kozí mléko) je vhodné při anémii (chudokrevnosti) z nedostatku železa v krvi, snižuje lámavost nehtů, zlepšuje kvalitu vlasů a zpomaluje jejich vypadávání, dodává energii při zvýšené fyzické i psychické zátěži, přispívá ke zlepšení celkové tělesné kondice.

Ochutnejte - jistě Vám zachutná a hlavně … pomůže Vašemu tělu!

 

Přípravek GOAT´S MILK (kozí mléko v tabletách) naleznete v naší nabídce.


Související články:
Kozí mléko


17.12.2008
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

109,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS