Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Autor: Břetislav Nový

Medvědice
25.03.2015
Medvědice
Medvědice se tahle rostlina jmenuje, protože když (poznámka překladatele: školní rétorická lahůdka) ji budete sbírat, může se stát, že se potkáte s medvědem, případně s medvědicí pochutnávající si na jejích sytě červených plodech bez ohledu na to, že jsou trpké a nedobré. Ovšem v případě setkání s ní i s ní, případně i s ním, nedoporučuji na svém názoru na chuť trvat, protože nejste lev, pán tvorstva, ale případná náhradní a možná mnohem chutnější svačinka. Vzhledem k tomu, že vás nedržím v ruce, mohu, co jste, jen odhadovat:
Lichořeřišnice
11.03.2015
Lichořeřišnice

Lichořeřišnice velká je větší na délku než na výšku. Viděl jsem exempláře rozlohou asi třímetrové, ale do výšky tak po pás - ve Španělsku u mostů přes potoky, u silniček zařízlých ve strmých svazích lesnatých pahorkatin, kde každou noc trochu sprchne a v zimě moc nemrzne. Voda totiž udržuje teplotu nad nulou a dodává zálivku, což lichořeřišnice ocení mohutným vzrůstem překrývajíc okolní plevely a keře, které využívá pro svoji podporu, aby mohla vystavit na odiv své různobarevné květy od žluté po červenou, a svými listy zcela zakrývá to, co je pod nimi. Je známo, že čím horší podmínky, tím více kvete. Proto se u nás pěstuje na zahrádkách jako okrasná pilně kvetoucí kytka.

Do Světla
25.02.2015
Světlo

Vyzkoušel jsem transvitálně odvést do Světla tři spřízněné laskavé duše různě zemřelých na přání jedné vnímavé klientky. A byl to nesmírně zajímavý zážitek. Její matka zemřela již před lety a nevím jak, ale její duše v podstatě neodešla do Světla a zůstala bloudící zde, mezi živými, a tu a tam si nasála trochu bioenergie z těch, které potkala. To asi duše dělají pro údržbu své existence. Dodavatel energie, tedy osoba prodělávající setkání s takovouto duší, pociťuje chlad, mrazení (nejčastěji pozorovatelné na zádech), husí kůži (nejčastěji ruce a nohy), průvan, může vnímat neobvyklý zápach, podivný pocit, plačtivost bez slz, záchvatový strach, pocit dušení, hrůzy, neklidu, křeče, sebeneovladatelnost až strnutí bez možnosti pohybu. Domnívám se, že to, co pociťuje duše, je bezemoční, podobně jako když si u benzínové pumpy dotankujete naftu. Prostě se to jenom normálně či běžně stalo. Bez pocitu vděčnosti nebo emoce uspokojení.

Toten (Krvavec toten neboli Toten lékařský), Sanguisorba officinalis
18.02.2015
Toten

Tato kytka mi vždy připomínala kominíkovu štětku na vymetání komínů. Její květenství je také taková štětinatá černočervená koule na drátě. Někdy se ale květenství urostlého totenu nalézá tak vysoko, že si s případně přítomným hmyzoušem opyloušem můžete na rovinu vestoje hledět z oka do mnohooka. Tedy hmyz vestoje na květu totenu. Většinou ale hmyz vestoje a vy vkleče. Zkvašením nektaru v opyloušově trávidle se z něj může stát opilouš. To poznáte podle toho, že neudrží tón "bzzzzzzzzz…", ale blekotá jen "bz…, bzzz, bzz...". Faktem je, že pak příjemně voní; toten líp.

Křen (Armoracium rusticanum)
11.02.2015
Křen

Křen je léčivá kytka trvalka snad z každé selské zahrady, pročež se ozve "selský". Když se hnojivě zadaří, tak vyroste až do výšky ženy, obvykleji však do výšky předškoláka. V humózní hluboké půdě vytváří mohutný a dlouhý kořen a o ten nám jde hlavně. O zbytek ale nemají zájem ani žížaly, protože kdyby jej omylem sežraly, začal by je pálit ocas a tím by se staly hladovými turbo žížalami s potřebou to něčím zajíst v podobě i rychlosti šipky z kuše a na zahradě by přestalo být bezpečno, protože křen výrazně zlepšuje trávení… a taková hladová turbo žížala je někdy nebezpečnější než její větší mongolský brácha, Olgoj Chorchoj. A ten dosud nezanechal žádné nesnědené svědky své existence.

Počet článků: 73   1 2 3 4 5 ... 15Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

168,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS